бебе и компютър

  • 1 071
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 386
Не е полезно, но всички сме около и във TV, PC, GSM и пр. Старая се да е поне на 2, 3 м от екрана. Но ми се случва често да и давам gsm-a си за да спре да реве!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Не мисля, че има проблем.Нали сегашните монитори имат някакви си защити  newsm78
А за ТВ, от познат завършил атомна и ядрена физика знам, че за да навреди трябва да го гледаме от 50 сантиметра  Laughing  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Мисля, че няма проблем, но гледай все пак да не прекаляваш.

# 18
  • София
  • Мнения: 897
Симона също я слагам пред компютъра, за да общува с баба си, която е във Франция. Дори скоро мисля да и пускам камерата и да я оставям да я гледа. Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Тва просто му е любимото място на бюрото и компютъра.Седна ли на стола пред компа и моментално хвърля това с коет осе е занимавал до момента и мрънкайки идва до мен и почва да ме придърпва и да ми се завира между краката да го взема.Взимам го когато вече няма накъде и той почва да щрака с мишката,да "пише" на клавиатурата,ама ми прави много поразии и колкото мога го спирам. Grinning

# 20
  • Мнения: 115
Ние с моя син също стоим заедно пред компютъра. Моята майка живее в чужбина и редовно и го показваме. Мисля, че няма проблеми.

# 21
  • Мнения: 2 040
Няма страшно, според мен ..  Peace
Моето момиче е пред комп. още откакто беше в корема ми и то по цял ден .. Сега само й дай да седи и да гледа нещо на екрана или да посочва бебето отгоре на страницата във форума или пък да слуша музика и да гледа видеоклипове ... абе напред с матрИяла е ...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт