Един тъжен татко търси съвет .

  • 9 022
  • 184
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 582
Това, което виждам аз е проблемът на моя мъж. Не, при нас няма изневяра. Просто него нещо го яде отвътре, криза на 40 ли е, какво е. И прави от всяка муха - слон. Говори същото като теб - аз правя всичко, а тя нищо. Което за 15-20 г брачен живот с две деца, просто няма как да е вярно. Заяжда се, чеше си егото и отваря все по-широко и широко една цепнатина, която един хубав ден ще стане пропаст между нас!

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 19:04 от Free Agent

# 31
  • София
  • Мнения: 971
Авторе, ти да не би да се съмняваш, че децата са твои?

# 32
  • Мнения: 30 802
Oффф...защо си решил да си скапваш сам живота? Имам тънкото усещане, че тия "95% от проблемите" в семейния живот са едно огромно, колосално преувеличение. Така като гледам, обичаш да правиш от мухата слон, както вече ти писаха.

# 33
  • Мнения: 1 444
Авторе, затвори тази страница и продължи напред. Случило се е преди много години и вероятно е било единичен случай, т.е. тя повече не е търсила други връзки.  Повярвай ми, нямаш представа какво означава паралелна връзка с друг човек.Аз знам, защото минах през ада на паралелната връзка на мъжа ми с друга жена. Човекът се променя и става абсолютно непоносим за живеене. При вас не е така, жена ти си гледа семейството и сигурно не се и сеща за грешката си преди години.Просто забрави и недей да се тормозиш.

# 34
  • Мнения: 1 444
Това, което виждам аз е проблемът на моя мъж. Не, при нас няма изневяра. Просто него нещо го яде отвътре, криза на 40 ли е, какво е. И прави от всяка муха - слон. Говори същото като теб - аз правя всичко, а тя нищо. Което за 15-20 г брачен живот с две деца, просто няма как да е вярно. Заяжда се, чеше си егото и отваря все по-широко и широко една цепнатина, която един хубав ден ще стане пропаст между нас!

Правилно усещаш нещата, така се започва, особено когато има нов обект на хоризонта, който подхранва егото, прави всичко за него и го разбира много повече от онази там вкъщи, дето 20 години нищо не е направила. Вземи провери там телефон и компютър и ще разбереш какво го яде Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 38 582
Не, няма такова нещо. Познавам го добре.
Има моменти, в които ми се иска да имаше изневяра. Просто така - най-накрая да има повод да се разделим, вместо да се мъчим.
После пак става ок за няколко месеца.

# 36
  • София
  • Мнения: 24 839
Може и да няма друга, а кризата на средната възраст да го е пипнала.

Аз едно искам да изясни автора, ама няма да дочакам- как, с какво я принуди тая жена да си признае за изневяра преди 20 години, тъжен татко?
Само не ми казвай, че ей тъй, случайно  станал скандал и ти ей- тъй, случайно си се сетил, та си ѝ споменал, пък тя, признала.
Защото няма да ти повярвам.
За мен, години наред си правил перманентни скандали с обвинения в изневяра, години наред си я обвинявал, че е флиртувала с този и онзи, когато сте били някъде.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Авторе, мислената изневяра пак е изневяра да знаеш.

Викаш, мисленото убийство, и то си е убийство. Simple Smile

Аз, като знам какви ужасии щъкат в главата ми...

# 38
  • София
  • Мнения: 38 582
И аз съм убедена, че е така, както казва Абсурд. Просто в един момент вече тотално е изплискала легена.

# 39
  • Мнения: 25 664
Тя е изневерила, той не, следователно му вярвам, че "тя винаги дава поводи".

А аз не му вярвам. Може да е искал да изневери, ама никоя да не му е пуснала, нали?
И какво значи "давала поводи"? Обича хубавите дрехи, гримира се, ходи по служебни партита, на кафе с приятелки? Какви поводи по-точно?
Има тип мъже, които си плачат да им наденат рогата.
Но пък на хубав човек и рогата му отиват...  Stuck Out Tongue

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 636
Мислената изневяра си остава за теб само, далеч не е нужно другия да знае за нея. И изневяра не я наричам даже, а само мераци. Хора сме все пак.

# 41
  • Мнения: 11
Тя е изневерила, той не, следователно му вярвам, че "тя винаги дава поводи".

А аз не му вярвам. Може да е искал да изневери, ама никоя да не му е пуснала, нали?
И какво значи "давала поводи"? Обича хубавите дрехи, гримира се, ходи по служебни партита, на кафе с приятелки? Какви поводи по-точно?
Има тип мъже, които си плачат да им наденат рогата.
Но пък на хубав човек и рогата му отиват...  Stuck Out Tongue

Гледаше да излиза сама . Лъжеше ме . Оставяше детето само за да се види с приятелка(приятел) Викали са ме от работа защото детето реве само на терасата а тя е навън .( и не е с приятелка )  Прибирала се е посред нощите ( един-два пъти ) . Имали сме скандали с друга жена за това че е излизала с гаджето и ( който също е женен .Тя твърди че не е вярно ( и за този случай съм склонен да и вярвам .) Виждал съм СМС на телефона и какъв хубав секс прави  . Който уж не бил за нея . И такива подобни неща .

# 42
  • София
  • Мнения: 38 582
Кога това?

# 43
  • Мнения: 25 664
Ама се сети чак сега? Тц, тц, тц...

Аман от пързалки значи.

# 44
  • София
  • Мнения: 24 839
Всякаква изневяра трябва да си остане за теб, ако искаш да останеш в брака си.
И между изневяра и развяване на определени чаркове, има огромна разлика, което би трябвало да е известно на изневерителя.

Общи условия

Активация на акаунт