Един тъжен татко търси съвет .

  • 9 026
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11

Явно имаш други проблеми в главата.
Да. имам и други проблеми .И в общи линии се налага всички проблеми да си ги решавам сам . До сега в семейния живот със съпругата ми сме споделяли основно хубавите неща .95%от проблемите в семейството са били на моята глава.  И нещо това признание ми дойде в повече . . Не знам ..100 % и аз имам трески за дялане .( Въпреки че според хората около мен и според жена ми нямам ) може би само малко с ревноста прекалявам . Но пък и тя не пропуска да ми даде поводи за това . . Не пия..Не пуша . По жени и кръмчи не ходя .. 99% от излизанията на заведение е със съпругата ми . Имам добри доходи ..Дори може да се каже че и изглеждам добре ( Умря циганкато дето ме хвали ) . И това е било винаги така ..От момента в който сме се оженили . И някак си ми тежко ..Боли ме .  ...И аз не знам защо . Sad

# 16
  • Мнения: 1 383
Какъв е смисъла да се терзаеш и да си тровиш мислите за нещо станало преди 20г....Вие живеете сега в настоящето.Какъв е смисъла да ровиш в миналото и да вадиш всичко това.То е минало и заминало.Била е млада,наивна....увлякла се е.Признала ти е и е казала,че съжалява.Било е преди сто години.Преглътни го.От тогава до сега колко вода е изтекла и колко всичко се е променило и вие самите дори.Но вие още сте заедно като семейство.Тури му пепел на това и гледай напред...Толкова ли няма за какво друго да си говорите към ден днешен.Децата са ви израстнали вече,радвайте се на живота.Прости ѝ и разсечи тоя възел,който те души.......
Егати,не мога да повярвам в какво се рови някой и какви проблеми си създава.

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 16:34 от Zhani

# 17
  • Мнения: 3 663

Явно имаш други проблеми в главата.
Да. имам и други проблеми .И в общи линии се налага всички проблеми да си ги решавам сам . До сега в семейния живот със съпругата ми сме споделяли основно хубавите неща .95%от проблемите в семейството са били на моята глава.  И нещо това признание ми дойде в повече . . Не знам ..100 % и аз имам трески за дялане .( Въпреки че според хората около мен и според жена ми нямам ) може би само малко с ревноста прекалявам . Но пък и тя не пропуска да ми даде поводи за това . . Не пия..Не пуша . По жени и кръмчи не ходя .. 99% от излизанията на заведение е със съпругата ми . Имам добри доходи ..Дори може да се каже че и изглеждам добре ( Умря циганкато дето ме хвали ) . И това е било винаги така ..От момента в който сме се оженили . И някак си ми тежко ..Боли ме .  ...И аз не знам защо . Sad
А другата жена?

# 18
  • Мнения: 3 159
кое ти се струва по добре - да си с нея или да си тръгнеш? ако е първото няма да се тормозиш, ако е второто ще си сам, но ще имаш и възможност да срещнеш друг.
казваш че при скандал е излезнало, често ли имате такива и за какво са?

# 19
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
Била е млада,направила е грешка.
Какво значение има ,след като са минали толкова години.
Ако е било нещо сериозно ти сега щеше да си история.
Останала е с теб,значи има защо.

# 20
  • Мнения: 18 748
Аз не бих преглътнала - но много хора биха го направили. Може би ако сме вече на 70, разбира се, няма да тръгна да правя грандиозни промени Simple Smile Но на 40 - 45, не знам. Всеки знае себе си.

# 21
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз не бих преглътнала - но много хора биха го направили. Може би ако сме вече на 70, разбира се, няма да тръгна да правя грандиозни промени Simple Smile Но на 40 - 45, не знам. Всеки знае себе си.

А, ако се е случило преди 20 години, би ли признала? newsm78
И при какви обстоятелства?
Авторът нямал бил никакви минуси, освен ревността, но забележи- "тя винаги му била давала поводите".......

# 22
  • София
  • Мнения: 17 852
Какви пък действия. След още 10 години може да си признае и за други неща. А и авторът казва, че не само преди 20г. го е отблъсквала, държала се студено, скандали и т.н.
Сори, на мен ми звучи като пиявица и затова и авторът се е поболял от една изневяра преди 20г. Има такива хора, които винаги те държат на нокти дали няма да им щукне нещо. Аз не бих стояла с тази жена, ако бях мъж. (И ако приемем, че всичкото това е вярно)

Тя е изневерила, той не, следователно му вярвам, че "тя винаги дава поводи".

# 23
  • Мнения: 18 748
Не знам, всеки човек и ситуация са различни. За минало прегрешение аз не бих си признала никога Simple Smile Освен ако не искам да късам с човека де.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 745
Според мен жената е направила голяма грешка като е признала изневярата. 20 години са това бе, хора, толкова вода е изтекла. За това време тя е показала и доказала, че иска да е с мъжа си. В противен случай отдавна да му е била шута. Поне заради това заслужава втори шанс, ако не прошка.

Аз съм прощавала изневяра. Възможно е. Но човек трябва да е сигурен в себе си, че наистина го е преодолял. Да го остави в миналото, да не рови, да не споменава. Другото е съзнателен тормоз.

# 25
  • Мнения: 920
Много е трудно да се прости изневяра, щом другият е бил верен партньор.
Но дори и да се прости, не вярвам, че може да бъде забравено такова предателство.
Но вярвам, че с времето болката ще намалее.

# 26
  • Мнения: 11
кое ти се струва по добре - да си с нея или да си тръгнеш? ако е първото няма да се тормозиш, ако е второто ще си сам, но ще имаш и възможност да срещнеш друг.
казваш че при скандал е излезнало, често ли имате такива и за какво са?
Естественно че искам да съм си с нея . 23 години съм бил и искам така да си остане .. Просто тоя моя мозък се ебава с мен . Не искам да мисля ..А мислите изникват ей така някак от само себе си .. И като ми влезе мухата .. .Почвам да мълча.. Съответно разтройвам и нея ..А не искам ..Затова се чудя .. Как да забравя ..Като не съм при нея не мисля за това ..Но пък мисля за нея .. 23 години .. Тя ми е в сърцето и главата .. Като съм при нея пък започвам за това да си мисля .. И почва да ми става криво .. Абе май съм си за психолог аз ..Само да не стана и за психиатър ..Ха ха

# 27
  • Мнения: 5 260
Авторе, мислената изневяра пак е изневяра да знаеш.

# 28
  • София
  • Мнения: 565
кое ти се струва по добре - да си с нея или да си тръгнеш? ако е първото няма да се тормозиш, ако е второто ще си сам, но ще имаш и възможност да срещнеш друг.
казваш че при скандал е излезнало, често ли имате такива и за какво са?
Естественно че искам да съм си с нея . 23 години съм бил и искам така да си остане .. Просто тоя моя мозък се ебава с мен . Не искам да мисля ..А мислите изникват ей така някак от само себе си .. И като ми влезе мухата .. .Почвам да мълча.. Съответно разтройвам и нея ..А не искам ..Затова се чудя .. Как да забравя ..Като не съм при нея не мисля за това ..Но пък мисля за нея .. 23 години .. Тя ми е в сърцето и главата .. Като съм при нея пък започвам за това да си мисля .. И почва да ми става криво .. Абе май съм си за психолог аз ..Само да не стана и за психиатър ..Ха ха

Затова ти казах, че ако не можеш да простиш, се махай, защото и двамата ще живеете в отровна атмосфера, в която ти ще и натякваш винаги, че има грях към теб, който да изкупува, а тя в един момент ще види, че каквото и да направи, няма да успее. Имам обаче усещането, че самочувствието ти е прекалено високо и това е истинската причина да се тормозиш- искаш да простиш, но егото ти просто не го позволява. Ти през цялото време обясняваш, че си перфектен, че решаваш всички проблеми на семейството, че едва ли не тя е някаква жена, която виси на врата ти. Не че не е възможно, и такива жени има колкото си искаш, но само заради факта, че се мислиш за толкова идеален, а в реалния свят никой не е такъв, мога съвсем смело да ти кажа, че проблемът ти е съвсем различен от конкретната случка. Очевидно не си способен да виждаш собствените си недостатъци и добрите черти на другите, а това няма да ти помогне в нито една връзка, независимо дали е тази жена или друга. Защото при всичко, което говориш, аз пък въобще не мога да разбера защо искаш да си с тази жена- изневерявала, давала поводи за ревност, била студена и скандалджийка, не участвала в решаването на семейните проблеми, получавала само хубавото.... е, какво по-точно й обичаш тогава, то звучи като да живееш в самия ад?

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 17:37 от deny

# 29
  • Мнения: 1 383
пич, я се стегни...

Да не беше ровил толкова....То за това някои казват-не искам нищо да знам....
Сега му удари една скоросмъртница, дано ти мине.Wine Glass

https://www.youtube.com/watch?v=sJr-VnIYRww

Общи условия

Активация на акаунт