Юлски мами 2019г. 2. Юлските мами подарък имат вече, в нас живее мъничко човече!

  • 40 966
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 573
И аз като Mishell1 с тази разлика , че съм 6 кг надолу.  И ест това ме притеснява. От няколко дни започнах да хапвам нещо различно от кисело мляко и май си върнах кило/две.
Приемам протеин , разтворен в ядково мляко (избягвам кокосово, нищо че.ми е любимо) За закуска ми е идеално. 

# 646
  • Мнения: 141
Аз забременях 52 кг, сега съм 60 (18 г.с)🙄.
Стремя се да ям здравословно, но и слушам тялото си какво ми казва. Ако ми се прияде нещо си го хапвам, пък било то мазно или тестено.  Като цяло кг изобщо не ме притесняват, от предните две деца знам, че ще кача около 20. После бързо ги свалям.

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 11:00 от Rinaa

# 647
  • Мнения: X
аз не съм качила нищо. Преди се храних доста здравословно, сега ям каквото ми се яде, даже ям неща, към които никога не съм имала апетит досега.

# 648
  • Мнения: 98
И аз съм така.Преди да забременея ми се повдигаше от всичко тестяно,сега умирам за питки и подобни.В 16г.с съм +1,5кг . Хапвам доста добре,и това бебе все е по-голяма от седмицата, та се чудя ако продължа така с хапването ,как ще излезе 😂😂

# 649
  • Мнения: 41
Ками, за първа страничка кажи само кога ти е термина.
Иначе някой има ли идеи за оригинално име за следващата тема или ще изплагиатстваме от някоя стара Wink

Грейнахте ли вече, ЮЛИ идва с мъничко човече.

# 650
  • Мнения: 263
Аз съм +2, но пък и започнах от доста, от 76. Но за 17+4 ми се струват ок, особено при положение, че само бебка е около 250 гр.

# 651
  • Мнения: 181
Аз съм +2 kg, но винаги съм варирала с 2-3 килограма та все още не го броя като напълняване. Иначе винаги съм била слаба и доста ме е страх от напълняването и неизвестността на първата бременност. Надявам се да не напълнея, но пък освен да се надявам друго не правя..ям си всичко и то не по много малко Grinning

# 652
  • Мнения: 1 983
Аз съм в 16-та седмица и съм +2 кг. Ям си каквото ми се яде, ограничавам сладкото, но така или иначе в момента налитам повече на солено. Първият път качих 14 кг, а втория - 16 кг. Сега стартирах с няколко излишни, та ще видим. Но при мен проблема идва след раждането, качвам от въздуха и не мога да ги смъкна докато не спра кърменето. Но здраве да е и всичко да върви нормално, после ще се борим.

# 653
  • Мнения: 141
Между 5 и 10 кг се свалят още в родилното 😉( бебе, плацента, води)
Не ги мислете много килограмите, а пък и ще е лятно време, ще се ядът повече плодове и зеленчуци 🤗

# 654
  • Мнения: 27
Момичета днес бяхме на 4d и доктора каза 99,9% момче :3 започнах с 83кг.,сега съм 78кг.- 15г.с. и 2 дена и термина ми вече е на 20 юли ,а докторката на ж.к. ми каза 13г.с.и 5 ден, но се случвало разминаване.

# 655
  • София
  • Мнения: 405
И аз съм доста слаба и с първата бременност голям страх колко ще кача. Еми качих 9кг.
Сега от опита знам, че килограмите не са ми проблем (засега съм +1, 16 г.с.+3). Проблем ми е прибирането на корема. SleepyОт сега разглеждам какви упражнения ще правя след раждането.
Аз си има от поне 3 седмици сериозно коремче. Човечето е доста шавливо от 2 седмици вече.
Засега успявам да си хапвам плодове, зеленчуци и млечни, обаче и сладичко ми се яде непрекъснато Pensive и си хапвам, какво да правя.

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 17:34 от ~Лорелай~

# 656
  • Мнения: 29

Аз бях с ниски стойности на вит. Д и ми предписаха по 15 капки 2 пъти седмично. Вече месец ги пия така,но не са ми казали да ги спра или да си изследвам пак вит.Д. Не знам ако трябва да го изследвам кога да бъде ? Пия ги всеки вторник и петък сутрин ?!

Des_hristova, какъв витамин Д приемаш?
На мен ми предписаха вигантол. На листовката пише изрично, че не е препоръчителен за бременни. Но аз съм със сериозен дефицит и съм вече в 15 г.с., явно е трябвало по-рано да го изследвам.  Така че при това положение май нямам много време и възможност за чудене, а и все пак са ми предписани от лекар. Дано само не е навредил на бебчето ми този дефицит на вит. Д.

Точно такова пия и аз. Надявам се АГ ми да разбира и да не навреждаме,въпреки това, което пише на листовката. Аз от самото начало на бруменността пиех по 2 капки на ден и след изследване ми назначиха по 15 капки два дни в седмицата. Трябва да отида да си пусна пак изследвания за състоянието на витамина.

# 657
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Между 5 и 10 кг се свалят още в родилното 😉( бебе, плацента, води)
Не ги мислете много килограмите, а пък и ще е лятно време, ще се ядът повече плодове и зеленчуци 🤗
Абе то и аз така бях чела с първата бременност и бях спокойна, но от родилното се прибрах с -5 кг и не мръднах повече надолу. 15 кг още ми висят по телесата, нито кърмене, нито времето, нищо не им оказа въздействие, а забременях на 53 кг.

# 658
  • Мнения: 1 906
Между 5 и 10 кг се свалят още в родилното 😉( бебе, плацента, води)
Не ги мислете много килограмите, а пък и ще е лятно време, ще се ядът повече плодове и зеленчуци 🤗
Абе то и аз така бях чела с първата бременност и бях спокойна, но от родилното се прибрах с -5 кг и не мръднах повече надолу. 15 кг още ми висят по телесата, нито кърмене, нито времето, нищо не им оказа въздействие, а забременях на 53 кг.
Blush и аз бях така. Кърмих година и един месец. Чак след това започнах мноооого бавно да свалям Angry


Тази есен с подходящ хранителен режим успях да стигна нормално тегло. Но се надявам на чудо и все пак, да не качвам чак толкова, колкото с първата бременност.
Иначе и моя корем така и не се прибра. Сега съм решила да ползвам от коланите за след раждане.

Между другото има ли някой с болки в кръста. Аз по принцип си имам, но нищо не пия, нито се мажа. Като седя повече или лежа и после имам. Другото неприятно е, че се задъхвам, а е мноооого рано. Само аз ли съм Confused

# 659
  • Мнения: 2 573
И аз се задъхвам, измарям се бързо. А хапна ли малко повече съвсем става зле положението. 
Да си призная ме е налегнал страшен мързел 🙄😉
Аз имам болки от време на време ниско долу , но вероятно е от разширяването на матката.  Нищо не приемам за това.

Общи условия

Активация на акаунт