Юлски мами 2019г. 2. Юлските мами подарък имат вече, в нас живее мъничко човече!

  • 40 992
  • 737
  •   2
Отговори
# 630
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 750
За училище= аз не помня дали препоръчах "Кауза натура" (вижте във фейсбук), има интересни теми за кърмене, раждане, гледане на деца и т.н. Групите са малки и е много персонално и спокойно.
Има и йога там, но този спорт не е моето нещо. Ще се ориентирам към водна гимнастика или упражнения вкъщи...други бременни са доволни, въпрос на нагласа към йога като цяло явно.

Аз се разболях, уж с маска ходих до поликлиника и изследвания, ама не ме е опазила...Дано изкарам по-леко. Чайове, спрей прополис и билкови таблетки и толкоз може.

# 631
  • Мнения: 6
Здравейте,
Да се запиша и аз за първата страничка:
Камелия Андреева 30г.
Стара Загора
Втора бременност - вероятно с момиче. Имам момченце на 4 г.
Поздравление за труда по създаване на хубава първа страничка.

# 632
  • Мнения: 263
Ками, за първа страничка кажи само кога ти е термина.
Иначе някой има ли идеи за оригинално име за следващата тема или ще изплагиатстваме от някоя стара Wink

# 633
  • Мнения: 59
аз също смятам да посетя училище за бременни, още не съм харесала обаче.

За йога за бременни - ходих веднъж в Янтра, там има само йога за бременни, доста съм доволна и ще продължа да ходя там

За козметик - ходя в Дермаакт, там ще ви посъветват каква процедура е ок
Кога мислиш да ходиш пак на йога? Аз мисля в сряда в 19:00 да отида, дано да ми хареса. Simple Smile

# 634
  • Мнения: 181
Ками, за първа страничка кажи само кога ти е термина.
Иначе някой има ли идеи за оригинално име за следващата тема или ще изплагиатстваме от някоя стара Wink

"Вече се задава ЮЛИ, заприличваме на закръглени дюли" 😁😁😁

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 21:30 от Lemonello

# 635
  • София
  • Мнения: 1 375
Хахаххаха Joy Много добро!

# 636
  • Мнения: X
аз също смятам да посетя училище за бременни, още не съм харесала обаче.

За йога за бременни - ходих веднъж в Янтра, там има само йога за бременни, доста съм доволна и ще продължа да ходя там

За козметик - ходя в Дермаакт, там ще ви посъветват каква процедура е ок
Кога мислиш да ходиш пак на йога? Аз мисля в сряда в 19:00 да отида, дано да ми хареса. Simple Smile

Аз ще ходя в сряда в 10;30 при Роси. Много ми я похвалиха, а преди няколко седмици си взех книга-дневник, чийто автор се оказа тя. Бих отишла и втори път през седмицата и може да се синхронизираме за него

# 637
  • Мнения: 59
аз също смятам да посетя училище за бременни, още не съм харесала обаче.

За йога за бременни - ходих веднъж в Янтра, там има само йога за бременни, доста съм доволна и ще продължа да ходя там

За козметик - ходя в Дермаакт, там ще ви посъветват каква процедура е ок
Кога мислиш да ходиш пак на йога? Аз мисля в сряда в 19:00 да отида, дано да ми хареса. Simple Smile

Аз ще ходя в сряда в 10;30 при Роси. Много ми я похвалиха, а преди няколко седмици си взех книга-дневник, чийто автор се оказа тя. Бих отишла и втори път през седмицата и може да се синхронизираме за него
Аз съм на работа през деня и само вечер или уикендите мога да ходя. Мисля, че само понеделник и сряда има вечер. Как беше първия час, какво правихте, изморяваш ли се поне малко или по-скоро релаксираш? Каква е тази книга-дневник, за бременността ли?

# 638
  • Мнения: 6
Ками, за първа страничка кажи само кога ти е термина.
Иначе някой има ли идеи за оригинално име за следващата тема или ще изплагиатстваме от някоя стара Wink

Извинявам се -14.07 (и моят рожден ден Simple Smile)
И аз наистина приличам вече на дюля.

# 639
  • Мнения: X
това е книгата-дневник https://m.helikon.bg/206236-%D0%94%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE … %D1%82%D0%BE.html интересно четиво е, а има място за писане, лепене на снимката от първия видеозон и тн.

първият път бях при друга инструктурка, беше много приятно, аз не се натоварих физически. на мен дихателните упражнения са ми много полезни, надявам се да си подобря дишането.

Иначе аз тази седмица съм в отпуск, затова ще ходя в работно време, след това само вечерните часове и уикендите

# 640
  • Мнения: 1 906
Вие как сте с килограмите? Аз с първата бременност качих много (срам ме е да кажа колко). Сега мислех много да внимавам и да не допускам пак да заприличвам на кит, но апетита ми е чудовищен. Корем вече имам и трудно го прикривам.

# 641
  • Мнения: 1 108
Аз вече съм +4кг, нямам голям апетит, но имам киселини и не ми се ядат полезни пресни плодове и зеленчуци а само някакви надебеляващи храни Grinning Sad

# 642
  • Мнения: 1 906
Аз вече съм +4кг, нямам голям апетит, но имам киселини и не ми се ядат полезни пресни плодове и зеленчуци а само някакви надебеляващи храни Grinning Sad
Полезни храни и на мен не ми се ядат Sad. За съжаление все тестени неща Sad
Все се надявам като натиснат жегите да не ми се яде чак толкова много Simple Smile
Иначе чакам с нетърпение да се оправи времето, за да се разхождам......

Иначе съм почти +3 кг, което си е много.....

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 09:03 от Incognito

# 643
  • Мнения: 528
Аз забременях 42 кг Grinning и сега съм 47 а съм едва на 3м и половина.. Simple Smile

# 644
  • Мнения: 56
Вие как сте с килограмите? Аз с първата бременност качих много (срам ме е да кажа колко). Сега мислех много да внимавам и да не допускам пак да заприличвам на кит, но апетита ми е чудовищен. Корем вече имам и трудно го прикривам.

Аз съм в 16 г.с. и съм 2 кг. по-малко от преди да забременея. Нямам никакъв апетит, ям насила по 2 пъти на ден и много се притеснявам. Нямам гадене вече или повръщане, но тази липса на апетит... Понякога се чудя това бебе какво яде и дали му вредя по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт