Добър ендокринолог в София

  • 694 739
  • 849
  •   2
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 227
Тогава се запиши за д-р Лазарова, тя така и така понякога се консултира с Начев и работи с направления.  Peace Чувала съм доста добри неща за нея и аз я бях нарочила.

# 481
  • София
  • Мнения: 1 213
Ани , благодаря, смятам да се възползвам от съвета ти   bouquet  Hug

# 482
  • Мнения: 25
Аз от д-р В. Яначкова от мед. център Щерев съм безкрайно разочарована. Загубих всякакво доверие в нея като специалист и не я препоръчвам.

# 483
  • Мнения: 2 743
Някой дали е посещавал ендокринолог в Полимед?
Доктор Златева, Красимра Димитрова и Д-р Красимир Хаджилазов имате ли впечатления от някой от тези? Там ми е удобно и затова питам конкретно.
Имам прекомерно изпотяване и ми се иска да ме прегледа ендокринолог

# 484
  • София
  • Мнения: 749
Аз от д-р В. Яначкова от мед. център Щерев съм безкрайно разочарована. Загубих всякакво доверие в нея като специалист и не я препоръчвам.
Да, и аз така. Искаше да ме хоспитализира в МВР болница и аз се уплаших, не ми вдъхна доверие и избягах.

# 485
  • Мнения: 25
Аз от д-р В. Яначкова от мед. център Щерев съм безкрайно разочарована. Загубих всякакво доверие в нея като специалист и не я препоръчвам.
Да, и аз така. Искаше да ме хоспитализира в МВР болница и аз се уплаших, не ми вдъхна доверие и избягах.

Абсолютно същата ситуация беше и при мен! Не можа да ми обаясни даже защо иска да ме хоспитализира в МВР-болница, НО НАСТОЯВАШЕ  това да стане на всяка цена.
Даже за изследвания настояваше да отида на точно определено място, а не в клиниката на д-р Щерев където работи самата тя. Но аз не я послушах и си ги направих именно там.
 Според мен д-р Яначкова има само търговски интереси и петни името на клиника д-р Щерев и специалистите, които работят там.
Безкрайно недоволна съм и не я препоръчвам! Не си губете времето, парите и нервите при тази жена!!!!!!

# 486
  • София
  • Мнения: 749
Доколкото знам тя работи в МВР болница. Аз не й се доверих защото тя не беше сигурна за какво точно ще ме лекува. Иначе ме прати на скъпи изследвания, но не ми е казвала къде да ходя или май ме надочи към Бодимед...Не помня.
Не знам дали има търговски интереси, но ми се стори, че няма опит.
Ходих с изследванията в Ендокринологията и там двама доценти ми казаха, че нямам ендокринно заболяване.
При мен търсеха причини за хипертония. Каквато май нямам. Абе здравната ни система е.... Да не си болен!

# 487
  • Мнения: 25
Работи и в д-р Щерев също. Аз там ходих при нея.
И на мен също ми назначи доста скъпи изследвания, защото вдигнах високо кръвно няколко пъти, но нищо не успя да ми каже на база изследванията, а веднага искаше да ме хоспитализаира.
И аз поисках други мнения и излиза, че всичко при мен е на стресова основа.
Да, съгласна съм с теб, че в днешно време у нас е по-добре да не си болен, защото лекарите, или по-голяма част от тях, са станали търговци за съжаление..,.

# 488
  • София
  • Мнения: 1 213
ВаняМ, в коя ендокринология си ходила? В Майчин дом която е ли?

# 489
  • София
  • Мнения: 749
ВаняМ, в коя ендокринология си ходила? В Майчин дом която е ли?
Да! И препоръчвам на всички.

Весели празници и бъдете здрави!

# 490
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
ВаняМ, в коя ендокринология си ходила? В Майчин дом която е ли?
Да! И препоръчвам на всички.

Весели празници и бъдете здрави!

Вярно добри специалисти са, но на човек му трябва отпуска да мине там. Безкрайни опашки, неспазване на часове, отменяне на на прегледи, ужас е откъм организация.

# 491
  • Мнения: 2 208
Не съм много сигурна , че са добри специалисти вече. Доктор Начев е добър ехографист , за лекарите не знам вече какво да кажа. Аз лично не получих нужното внимание, след операцията бях много зле, исках да си платя, исках да направя консултация с Лазарова и тя ми отказа. Била съм грижа на хирурзите и ми каза ела декември. Аз щях да умра до тогава. Изключително съм благодарна на доктор Серафимова от Перник, която ме консултираше и си говореше с мен по телефона през цялото време, беше ме виждала веднъж преди това Peace. Та зависи от гледната точка. Опашките са ужас и чакането е безкрайно, но не е защото те преглеждат, а защото през това време са едни писания в компютъра и говорене по телефона. Та такива са ми впечатленията на мене. Иначе Начев е професионалист и си свърши работата перфектно. Аз лично съм много по-доволна от ендокринологията на Александровска болница, но от отделението. Там лекарите ми обърнаха много внимание и си свършиха работата професионално. Особено доктор Гатева. 

# 492
  • София
  • Мнения: 1 213
Аз лежах в стаята, която водеше д-р Гатева! Внимателен лекар е, определено, обгрижва пациентите си.

Между другото за д-р Лазарова от УСБАЛЕ (ендокринологията в Майчин дом) с направление ли се ходи, запазват ли се часове и колко се чака г/д?

# 493
  • Мнения: 2 208
С направление, запазваш си час, но не разчитай, че се спазва.

# 494
  • София
  • Мнения: 1 213
А колко предварително г/д трябва да запазя? 2-3 седмици или повече?

Общи условия

Активация на акаунт