Добър ендокринолог в София

  • 691 444
  • 849
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7
А за д-р Иван Кръстев има ли отзиви?

# 676
  • Мнения: 13
Здравейте, някой има има ли мнение за Д-р Соня Галева Simple Smile

# 677
  • Мнения: 38
Здравейте, някой от вас знае ли в понеделник доктор Начев къде приема-в медицински център Панацея или в подземието на Майчин дом?

# 678
  • София
  • Мнения: 1 915
Здравейте, някой от вас знае ли в понеделник доктор Начев къде приема-в медицински център Панацея или в подземието на Майчин дом?
в понеделник след обяд приема в Панацея, но за всеки случай се обадете там и питайте Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 293
За д-р Каменова има ли мнения?

# 680
  • Мнения: 1
Записвам се,темата много ме интересува.Мой роднина ходи при проф.Пандев и е много доволен.Искам да знам имате ли отзиви за Доц. Русанка Ковачева от Клиниката по тиреодни и метаболитни костни заболявания към УСБАЛ  по ендокринология „Акад. Иван Пенчев“,защото предлага утразвуково свиване на възлите?
http://lekuva.net/111414/lechenie-na-shtitovidnata-zhleza-s-nov- … sionen-metod.html

Здравейте
За пръв път ми се налага да търся мнения във форумите и се надявам да намеря отговори в най кратък срок.
Става въпрос за професор Русанка Ковачева.
 Прегледах доста материали и интервюта относно иновативния метод на лечение, който тя прилага и останах с положителни впечатления.
Отидох на преглед в  частния кабинет и бях неприятно изненадана от нейното отношение.
Потърсих отзиви  в интернет и ,за съжаление, попаднах на това...

„ ... По този повод се обърнах съм доц. РУСАНКА КОВАЧЕВА /ендокринолог/и представете си какъм потрес изживях след като се срешнах с тази жена ПЪрвото нещо което ми каза с тон изпълнен със злорадство "Запомнете госпожа НИКОГА НЯмА ДОбрИ рЕЗУлТАТИ ПрИ ВАШЕТО ЗАбОлЯВАНЕ" От там насетне прегледа ми при нея беше едно мъчение за мен .Никога не съм очаквала подобно отношение от лекар .Прозвуча ми като неотменяема смъртна присъда .За тази г-жа с лекарски титли беше важно само да си вземе 30-те лева за по 15 мин.отделени за всеки пациент.доц.РУСАНК КОВАЧЕВА НЕ Е ЛЕКАР А ГАДЕН ПЕЧАЛБАР ОТ БОЛКАТА НА ХОРАТА .НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ Ще ви вземе парите и ще Ви натовари с мрачното си злобно излъчване.„

Подчертаното е цитат от форум от 2006 г.

Аз не мога да бъда толкова крайна в мнението си, но това затвърди моето впечатление.
Моля за мнения от хора, лекувани от професор Русанка Ковачева.

# 681
  • Мнения: 23
Здравейте,  Peace
Прочетох доста страници от тази тема и установих, че по-голямата част от участниците тук препоръчват посещение при д-р Лазарова и д-р Начев.
Аз имам (или поне така си мисля) проблем с щитовидната жлеза. Преди три месеца започна сърцебиене (силно прескачане), чувство за притеснение под лъжичката, притеснението ми растеше, защото знаех, че ми има нещо, но не разбирам какво.  #Crazy newsm78
Ходих на ендокринолог (прегледа ме само с опипване), направих си изследвания на три хормона на ЩЖ - всичко е в нормални граници, ходих и на кардиолог - пих Амаритон, 50мг за аритмия. Прескачането на сърцето спря, но пък започна да ме боли коремът, да усещам нещо в гърлото си, чувствах се задръстена, преяла (гладна), леко запичане и ги спрях.
Според вас д-р Начев може ли да ми помогне да разбера какъв ми е проблема?  newsm78  Thinking

Благодаря!   bouquet

# 682
  • Мнения: 2 208
с един ехограф ще ти каже и да, може....

# 683
  • Мнения: 23
с един ехограф ще ти каже и да, може....

Благодаря!

# 684
  • Мнения: 2 208
Ехограф на жлезата разбира се не на друго и аз бях цялата с възли отвън нищо, хормони в норма. Той видя на ехо, много е добър Peace

# 685
  • Мнения: 23
Ами аз имам някакви симптоми, по които дори личният ми лекар ме изпрати за тест на хормони при ендокринолог. Аз вече веднъж ходих, но докторката само с опипване ме прегледа, разпита ме, провери ме за тремор на крайниците и това беше. Само ТСХ ми е малко по-високо от хормоните, но тя каза че засега не е нужно да назначава никакви медикаменти.
Симптомите ми бяха сърцебиене, чувство за напрежение и притеснение, нервност, и едно такова чувство дето не знам как да го обясня на български, но на английски най-точно е anxiety - като нетърпеливост, припряност..

Утре ще ходя при д-р Начев и ще видя какво ще ми каже.
Между др. ако е от значение, на 26г. съм.

# 686
  • Мнения: 6
Здравейте! Аз също имам проблем.Отнася се до липсата на цикъл.Ходила съм при няколко гинеколози.Всички тръгват по един и същи път-метода на изключването.Ту имам кисти ,ту нямам.Един ги вижда ,другият-не.Накратко-пия ли противозачатъчи идва,спирам ги и няма.Изследва ли са ми хормони FSH,LH, естрадиол на 3-ти ден от цикъла,който беше предизвикан с Примолут нор именно заради изследването.Иначе просто нямаше от къде да дойде цикъл,та да се изследват на 3- тия ден.Лекарят каза,че са в норма.След това пак няма.Изписвали са ми и Дуфастон и Джаз.Правиха ми изследвания на TSH-3.72, било нормално щом съм в границата,но мисля,че не е щом пак нямам цикъл.Правиха ми изследване на хормони Testosterone  ( Тестостерон )
DHEA-S ( ДХЕА-С )
4 Androstenedione ( 4 Aндростендион )
17-OH Progesterone ( 17-OH Прогестерон).Тези изследвания ги разчете гинеколог, а не ендокринолог.Може би трябва да отида и при такъв лекар.
Всичко в норма,но цикъл няма.Толкова съм объркана,че не знам...вече при какъв специалист да отида.Ако можете помогнете със съвет.

Искам да попитам и за д-рНачев, за когото чета добри отзиви. Дали много се чака за преглед при него в Ендокринологията. Знам,че не е по здравна каса,но това не е проблем.

# 687
  • Мнения: 23
Д-р Начев е изключително компетентен, експедитивен лекар. Препоръчвам ви, ако имате нужда, да отидете на консултация при него. Да, говори бързо, но обяснява всичко.

# 688
  • Мнения: 116
Някой с отзиви от доц. Овчарова, утре имам час при нея, за Начев казаха , че не работи с каса

# 689
  • Мнения: 106
Привет момичета Simple Smile Последно бях при Катя Тодорова , защото ми идва цикъла от доста време на всеки 17 дни (нямам кисти) и съм безкрайно разочарована понеже проблема продължава, въпреки всички изпити медикаменти , както ми ги е изписала.
Така , че аз не съм доволна от така прехвалената Катя Тодорова
В четвъртък съм на преглед при Веселина Яначкова (кл.Щерев) дано да е компетентна и да ми помогне да си реша проблема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт