Добър ендокринолог в София

  • 693 991
  • 849
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Клементина с АГ консултира ли се , това си е за гинеколог, имала съм подобен проблем.

# 691
  • Мнения: 106
Клементина с АГ консултира ли се , това си е за гинеколог, имала съм подобен проблем.


Да , първо бях на преглед при гинеколог (Таня Янакиева ) и после при ендокринолог Веселина Яначкова

# 692
  • Мнения: X
Това ми звучи по скоро като хормонално нарушение, някакъв проблем с естрадиола вероятно , хормони пускала ли си.

# 693
  • Мнения: 106
Това ми звучи по скоро като хормонално нарушение, някакъв проблем с естрадиола вероятно , хормони пускала ли си.

Пуснах всички хормонални изследвания , без анти мюлеров хормон .Дори си направих изследване за инсулиновата резистентност -всички са в норма

Пращат ме на кожен заради акнето .А окосмяването на лицето го считат за наследство от дядо и баща и било козметичен дефект

# 694
  • Мнения: 106
А относно МЦ се оказва , че ми идва съвсем нормално , само че на 21 дни , но Катя Тодорова ме подведе. МЦ се брои от 1-вия  ден на цикъла до 1-вия ден на следващия и понеже ми идва на 21 дни и затова е толкова кратък периода , в който нямам цикъл .Дори ми се накара Таня Янакиева , че ми е толкова ниска културата , пък аз си мислех , че съм поне средно интелигентен човек Grinning

# 695
  • Мнения: 2
Здравейте,
Семейството ми и приятелите ми, ме карат да отида на преглед. На 22 съм, мразя да ходя из болниците (кой ли обича!?),а преподлагаемите симптоми според които мисля че имам проблем с щитовидната жлеза - обилно потене (от години); много суха кожа на ръцете, лактите и краката; напълнявам много лесно и бързо; последната Година съм много раздразнителна ; постоянна отпадналост и безсъние от време на време.
Моля ви, споделете някакво мнение дали имам основание на базата на тези симптоми да ходя на такова изследване. Ако да, какво трябва да е... отделно изследване на хормоните, ехография или какво...? И кой специалист по здравна каса в София?
Наистина много ви благодаря за отделеното време! Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 1 213
и личния ти лекар може да ти даде талон за ТСХ, а може и сама да си пуснеш ТСХ, ФТ3, да споделиш резултата тук и ако трябва тогава да идеш Simple Smile
Но попринцип да, това са симптоми на проблем с ЩЖ Simple Smile По каса не мога да ти препоръчам обаче ендо...

# 697
  • Мнения: 2
Благодаря, за съвета! Simple Smile

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Да ми препоръчате свестен ендокринолог в района от Руски паметник до Борово....Не съм ходила от както ми го откриха Хашимото,преди 5год. Embarassedи си карам на малки дози л-тироксин,правя си лято и зима изследвания/кръвни и ехо/,добри са,в норма,но искам да ме наблюдава и специалист.

# 699
  • Мнения: 29
Здравейте.Търся мнение за доцент Бонева.Някой с отзиви за нея.Благодаря

# 700
  • Мнения: 47
Какво ви е мнението за Д-р Каменова.Трябва да си сменя ендокринолога

# 701
  • Мнения: X
А мнение за проф.Лозанов?

# 702
  • Мнения: 838
Във ВМА?

# 703
  • Мнения: 1
Какво ви е мнението за Д-р Каменова.Трябва да си сменя ендокринолога

Ходила съм при нея няколко пъти, но не съм доволна, защото никога не ми дава еднозначен отговор и не ми обяснява какво точно се случва. Да не говорим че нито веднъж не е дошла на време и за да успее да смогне с всички чакащи пациенти си претупва работата. Отделя по 5-7 минути на пациент, което не мисля че е нормално. Мисля да я сменя, но не знам при кого да отида.

Някой има ли мнение за д-р Татяна Хаджиева? (приятелка на майка ми ми я препоръча, но не знам дали да й се доверя)

# 704
  • Мнения: 179
Здравейте, отностно СПКЯ д-р Лазарова добър избор ли е, има ли някой опит с това заболяване и да е ходил при нея ? Ако не при нея, кой ендокринолог в София се справя с ПКЯ ?

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 16:25 от AnetaDD

Общи условия

Активация на акаунт