Добър ендокринолог в София

  • 695 061
  • 849
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21
Здравейте, отностно СПКЯ д-р Лазарова добър избор ли е, има ли някой опит с това заболяване и да е ходил при нея ? Ако не при нея, кой ендокринолог в София се справя с ПКЯ ?

Здравей, не знам за ендокринолог, но преди доста години имах поликистозни яйчници и ме лекуваха гинеколози в Майчин дом. Казаха ми, че лечението ще продължи поне година и половина и наистина продължи толкова време. Доста хапчета изпих тогава ( а бях само на 12-13), но ме излекуваха.  Виждам, че във форума има такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=759713;topicrefid=20
Дано бързо намериш подходящ лекар. Пожелавам ти успех! 

# 706
  • Мнения: 179
Благодаря  bouquet
До колкото знам не се лекува, а е състояние, съвкупност от симтоми, които в различните етапи се  проявяват с различна тежест, има добри и лоши прериоди. На мен така ми е обеснявано дълго време от гинеколози.  Започнах да се изследвам за да търся причината за проблема ми, затова и търся добър ендокринолог , а пък и гинеколог в София

# 707
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, Начев е тясно специализиран само за хормони на ЩЖ или изобщо за всички ?  Rolling Eyes И каква е цената на прегледа в момента при него, с ехография? Много ли по-рано трябва да се обадя за час или приема във близките дни?
Както и искам да попитам дали имате някакво мнение за др  Десислава Горчева от Токуда..?

Последна редакция: пт, 26 май 2017, 16:49 от @ddicted_to_

# 708
  • Мнения: X
Здравейте. Включвам се и аз в темата. Не ми идва цикъла с месеци, ходих на АГ , каза че гинекологичен проблем няма. Ходих на ендокринолог в нашия град и тя видя проблем. Всъщност тогава след като не беше ми идвал цъкъла няколко месеца, дойде и продължи около месец, оскъдно, но го имаше. Ендокринолога каза - слаби капиляри, пий витамин Ц.

Та след напълняване на много килограми, около 10 кг за кратък период, особенно талията, обиколката е страшна. Нередовен цикъл, закъсняващ , а после дълго продължаващ, адска изнервеност, много съм нервна, безсъние. Търся си ендокинолог. Не знам как протича прегледа като няма да сме от един град. Предполагам един път ще отида , ще каже какви изследвания ще са необходими и после ще трябва пак да се разходя, няма как да отида с вече направени изследвания. 

Много съм отчаяна, все по зле стават нещата, всичко което изреди се обостря все повече и повече.

# 709
  • Мнения: 2 208
Препоръчвам доцент Атанасова - майчин дом 4 ти етаж. Но ще е там август месец. Аз съм отслабнала с 9 кг и се чувствам отлично. Тя е ендокринолог, диетолог, занимава се и с незабременяващи....

# 710
  • Мнения: 726
Препоръчвам доцент Атанасова - майчин дом 4 ти етаж. Но ще е там август месец. Аз съм отслабнала с 9 кг и се чувствам отлично. Тя е ендокринолог, диетолог, занимава се и с незабременяващи....
Доцент Атанасова не е ли имунолог?

# 711
  • Мнения: 2 208
Ендокринолог диетолог, човек, който не си претупва работата, така да кажа старата генераця. Уникална.

# 712
  • Мнения: 18
Моля да ми препоръчате ендокринолог в София. Става въпрос за високи нива на Е2 и тестостерон.

# 713
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Днес бях с майка ми на преглед при Лазарова (понеже някой питаше) уж с направление. Има часове, не се спазват изобщо, поглежда те , праща те на ехограф при Начев (с направление 30 лв.), след това пусна изследвания, нямало направления, пак платени. Иначе е много мила жена.
При Начев преглед с ехограф в Майчин дом чух , че е 60 лв. Аз ходя при него от поне 10 г. претупва ме.
Доц. Атанасова платено ли приема и наистина ли обръща нужното внимание. Аз също имам проблеми с килограмите, на което Начев не обръща никакво внимание.

# 714
  • София
  • Мнения: 941
Именно за това аз още се колебая за Начев, дали има смисъл да си дам парите само на вятъра..И се чудя при кого да отида. Sad

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 26 632
И аз съм в търсене....Един път съм ходила при Атанасова,изписа ми един куп изследвания,не успях да ги направя навреме и до там бях...Правя си всяка година изследвания/хормони и ехо/ и аз си ги разтълкувам,дозата на хормона ми е тази,която преди 5год.ми беше препоръчана-25мг,добре се чувствам,някои оплаквания изчезнаха,други се появиха Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 2 208
Ехото при Начев е 30 лв. Проверено лично месец март. Плаща се лично даже не те праща на касата. Laughing

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 26 632
Дава ли касов бон  Money

# 718
  • Мнения: 2 208
Разбира се, че не  Crazy

# 719
  • София
  • Мнения: 941
Някакви отзиви за д-р Шинков? Насочих се към него май в крайна сметка..

Общи условия

Активация на акаунт