Добър ендокринолог в София

  • 691 412
  • 849
  •   1
Отговори
# 75
Интересува ме д-р Ковачева - ендокринолог добъп специалист ли е? И тел: за контакт .Постоянно попадам на некомпетентни доктори    #2gunfire Ако нямате информация за д-р К. препоръчайте ми   моля  .....

# 76
  • Мнения: 55
Някой знае ли нещо за д-р Янко Николов,ендокринолог.Посещавал ли го е къде, и в кой град...Има статия в интернет
 http://blitz.bg/article/2736 от която разбрах за него.

# 77
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз ще следя темата, защото имам нужда от хормонални изследвания и ми трябва добър ендокринолог!
  bouquet

# 78
ei hora ot li4en opit 6te vi kaja NE HODETE V INSTITUTA PO ENDOKRINOLOGIQ(sre6tu ministerstvo na zemedelieto), az bqh tam dekemvri mesec i o6te sajalqvam za re6enieto si.na4ev moje naistina da e dobar no toi me preprati pri asistentite si  i ne mi obarna kapka vnimanie,(a uj otidoh s preporaki i toi mnogo dobre znae6e koi me izpra6ta)taka samo me doobarkaha i sega se 4udq na kade da tarsq lek  Cry

# 79
  • Мнения: 1 529
ei hora ot li4en opit 6te vi kaja NE HODETE V INSTITUTA PO ENDOKRINOLOGIQ(sre6tu ministerstvo na zemedelieto), az bqh tam dekemvri mesec i o6te sajalqvam za re6enieto si.na4ev moje naistina da e dobar no toi me preprati pri asistentite si  i ne mi obarna kapka vnimanie,(a uj otidoh s preporaki i toi mnogo dobre znae6e koi me izpra6ta)taka samo me doobarkaha i sega se 4udq na kade da tarsq lek  Cry

Ако може по-точно?

# 80
# 81
  • Мнения: 1 529
Защо съжеляваш, че си отишла там, какво се е случило?

# 82
6te s eopitam da ti otgovorq na kratko tai kato cqlata istoriq e mn dalga. deistvaha si po nqkakvi tehni proceduri(qvno na4in za izsto4vane na pari ot zdravnata kasa)koito nqmah ni6to ob6to s tova za koeto bqh oti6la a za kapak si pozvoliha da mi lekuvat i zabolqvane koeto ne e po tqhnata kompetenciq kato mi pre4dpisaha lekarstva 4iito posledstvie lekuva6tiq mi lekar za tova zabolqvane sega se 4udi kak da opravi.nai interesnoto be6e 4e mi prpora4aha da im bada opitno zai4e za nqkakvo novo lekarstvo,6te citiram to4nite im dumi"ti si idealen slu4ai da go probvame i da vidim kak deistva"dali 6te mi pomogne ili navredi nqma zna4enie,ta az za boga sam na 26 godini ne mislq 4e moga da si pravq eksperimenti sas zdraveto i jivota.a za problema za koito bqh oti6la edva li ne mi kazaha da se opravqm sama.i nai interesnoto e 4e bqh v edna staq s o6te 6 jeni i nito edna ot tqh ne be6e dovolna ot kompetentnostta na lekarite. 

# 83
  • Мнения: 1 529
Какви са ти  били оплакванията?

# 84
От 5 години съм с тиротоксикоза и се чувствам не особено добре-сега сме решили да имаме дете и търся добър ендокринолог.Бях чувала за Вма и отидох при доцент Иванов.Той почти не ме прегледа,бързаше да вземе парите ми(50 лв.),не ми направи ехограф(май не можел) и докато разговаряхме при него седеше една леко плешива дебеличка докторка,с която се докосваха от време навреме и на мен ми беше адски некомфортно...излязох като попарена. По-късно разбрах,че са го уволнили. Моля,препоръчайте ми някой на когото мога да разчитам .Чувала съм за д-р Боянов от Медиц.Академия, а също и за Доцент Ивон Даскалова,която била корифей в областта.Помогнете моля

# 85
  • Мнения: 1
знам че излизам от границите на софия, но искам да попитам-някой ходил ли е при д-р Емил Младенов във Враца

# 86
От 5 години съм с тиротоксикоза и се чувствам не особено добре-сега сме решили да имаме дете и търся добър ендокринолог.Бях чувала за Вма и отидох при доцент Иванов.Той почти не ме прегледа,бързаше да вземе парите ми(50 лв.),не ми направи ехограф(май не можел) и докато разговаряхме при него седеше една леко плешива дебеличка докторка,с която се докосваха от време навреме и на мен ми беше адски некомфортно...излязох като попарена. По-късно разбрах,че са го уволнили. Моля,препоръчайте ми някой на когото мога да разчитам .Чувала съм за д-р Боянов от Медиц.Академия, а също и за Доцент Ивон Даскалова,която била корифей в областта.Помогнете моля

# 87
Здравейте, може да се обърнете към д-р Демирчев, ВМА кабинет026 на приземния етаж. Ходя при него от 5 години и винаги ти обръща внимание. Това обаче е традиционната медицина. Ако предпочитате алтернативна вижте този сайт www.thyroid-bg.com. Аз съм с Хашимото и по традиционните методи само поддържах  някакви стойности, които се менят постоянно в зависимост от много фактори. След като се подложих на лечението при д-р Николов и Атанасов от сайта по-горе, само от две манипулации вече съм в добра форма. Не пия хапчета и показанията ми са високи , но нямам никакви оплаквания. Изследванията на TSH-то ми последно са 94.34 и би трябвало да съм дебела, подута, ленива, трепереща и т.н. знаете добре другите симптоми, но аз съм в чудесно здраве. От година не съм променяла теглото си , нямам сърдечни и бъбречни оплаквания, които са присъщи при продължителна употреба на L-thyroxin. Живея и работя като нормален човек.

# 88
И аз ще следя темата, защото имам нужда от хормонални изследвания и ми трябва добър ендокринолог!
  bouquet

Вижте този сайт www.thyroid-bg.com     -     това е алтернативна медицина, на която не се побоях да се пробвам и резултата е налице. От година изобщо не пия L-thyroxin и се чувствам отлично за изненада на всички. Не се страхувайте да пробвате , няма страшно и не е лъжа.

# 89
Здравейте,преди три години ми откриха диабет след като ме приеха в болница ми откриха и Хашимото.От тогава до сега пия L-тироксин и си правя изследванията но бих искала да се консолтирам и с други специалисти да чуя и други мнения.Сещате се че проблема не ми е само Хашимото а и диабета и наистина бих искала някой добър специалист.Благодаря ви педварително за препоръките.

Общи условия

Активация на акаунт