ПОКАНА ЗА 24-ЧАСОВО ПАРТИ ЗА СПАСЯВАНЕТО НА ИРАКЛИ

  • 2 125
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Имахме вече други планове, но май ще ги отложим.......хайде да се видим там

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много ми харесва това кътче от БГ; и ми е много тъжно какво ще се случи с него...
Дано не се случи нещо непредвидено, защото искам и възнамерявам да се включа с присъствието си...
Дано има полза Praynig

# 17
  • Мнения: 811
къде точно е това заведение? Embarassed
аз ще съм с малкия там в събота,вероятно в началото на маратона

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
В парка близо до стадиона на ЦСКА. То сигурно ще се чува Grinning

# 19
  • Мнения: 1 073
Нещо не им вервам Confused Имам особено мнение относно мястото на мероприятието... Подозирам, че е само и единствено с рекламна цел!!! Twisted Evil

Не разбрах.  newsm78

На кого не вярваш и каква рекламна цел?

Изкарала съм живота си на Иракли, ревах с глас и сълзи, когато го видях разрушено, чувствам се като бездомник... Може да звучи пресилено, но чувствам като огромна загуба унищожението му.
Факт е, че не съм само аз, а и хората, които стоят зад "Да спасим Иракли".

Няма фирма, организация, сдружение или асоциация, която да се рекламира - това е огромна група хора, които всяка година мечтаехме за онзи месец през лятото, когато ще отидем там, в райското кътче, където всичко е различно, където всички проблеми и грижи остават зад гърба ти, където забравяш цивилизация, шум, автомобили, мобилни телефони, компютри, мръсотия, изнервени физиономии и се наслаждаваш на природа, красота, спокойствие и прекрасни вечери, смущавани единствено от плясъка на вълните, щурците и песни, изпяти край някой огън...

Надявам се, опитвам се да вярвам, че този път може би хората, които обожават дивите кътчета на България, ще се обединят и че някой ще ги чуе.
Курорти, бетон, хотели, заведения има много - на всяка крачка са и са достатъчни за любителите на такива.
Могат да оставят поне едно диво кътче незастроено.
Да не говорим за факта, че местността е резерват, пълен с изчезващи растителни видове, които се срещат само и единствено там.

Все още има надежда... дори само заради факта, че в момента (доколкото разбрах) е отказано издаването на разрешително за строеж поради силния обществен натиск.


 Peace

# 20
  • Мнения: 185
Идеята на органиzаторите много ми хареса. Добре е, че хората се противопоставят на беzраzборното строителство по Черноморето. Ако се продължава така, то няма да остане кътче природа там. Вместо това ще се появят масите хора, колите, шумът...

За сравнение, В Майорка не се построява нов хотел, преди един стар не бъде zакрит. И zащитата на природата е един от главните приоритети на управляващите (и на местните жители там).

http://www.daspasimirakli.com/bg/appeal.htm

# 21
  • Мнения: 467
Не разбрах.  newsm78

На кого не вярваш и каква рекламна цел?

Mamma  на заведението, в което ще е мероприятието. Не ги долюбвам.Мисля, че те търсят реклама покрай иначе благородната инициатива. С всичко останало съм съгласна. Не трябва и там да се застроява и да се съсипва природата. Някакси си мисля, че щеше да е по-добре някъде просто на открито, а не в заведение, особено това. Но това си е мое мнение, никого не искам да ангажирам с него. А не ми се вярва да има някакъв ефект, за съжаление, но поне ще се разсеете и видите.

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще наминем след 5-6 часа като се събуди Мартин.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 858
тъпото е, че съвпада със Стрийт Парада пред паметника на Армията Roll Eyes

п.п. моля някой, който ще ходи в събота да ми свирне на лични, защото нямам компания за мероприятието Sad

# 24
  • Мнения: 2 534
тъпото е, че съвпада със Стрийт Парада пред паметника на Армията Roll Eyes

п.п. моля някой, който ще ходи в събота да ми свирне на лични, защото нямам компания за мероприятието Sad
Аз съм там , за да разпределям плакатите за протеста , ако всъщност за Иракли питаш
Или на Стрийт парада ще ходиш ?

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Там съм. С още една жена, мъж, дете и федърбал.

# 26
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
аз пък утре тръгвам за иракли.
ще ви спомена               Heart Eyes            в първото си къпане.

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
тъпото е, че съвпада със Стрийт Парада пред паметника на Армията Roll Eyes

п.п. моля някой, който ще ходи в събота да ми свирне на лични, защото нямам компания за мероприятието Sad

Ела на срещата за плакатите в събота в 11 часа и после заедно Да спасим Иракли! Peace

# 28
  • Мнения: 6 323
В момента предаването "Часът на Милен Цветков" се излъчва от ИРАКЛИ!!!!

# 29
  • Мнения: 6 315
Ако не плющи такъв порой като днешния ще съм там с малкия. Стига и той да е по-добре де, че пак ми е понастинал  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт