Гримиране - идеи и техники. Красиви и бляскави за празниците! (Тема №72)

  • 61 341
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 687
Откъде е?

# 301
  • Мнения: X
Аз го купих от физически магазин Müller.

# 302
  • София
  • Мнения: 5 197
Аз бях пробвала за торбичките , ги скри леко ( естествено друга марка , не показаната от Чек )

За паднал клепач , мисля че няма какво толкова да се направи с грим .
Даже бих предпочела без грим , само леки светлосенки. И мигли

Или в краен случай някакъв вид блефаропластика .

# 303
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да тези кремчета са за моментен ефект

Нямат претенции да остранят проблема.
тук има видо за ефекта на падналия клепач

https://remescar.com/es/párpados-caídos

тук за пачия крак
https://www.mifarma.es/patas-de-gallo-remescar-8ml
 а тук
е за торбички
https://www.mifarma.es/remescar-bolsas-y-ojeras-8-ml

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 11:58 от sl

# 304
  • Мнения: 5 137
В бюбибей има ли промоции с промокодове или всичко си е отразено в цените им.

# 305
  • Мнения: 7 591
В бюбибей има ли промоции с промокодове или всичко си е отразено в цените им.

Те вече не правят промоции с кодове изобщо. За сметка на това са направили програма за лоялност Tribe, към която може да се включиш. Печелиш точки за всяка покупка на редовна цена.

# 306
  • Мнения: 5 137
В бюбибей има ли промоции с промокодове или всичко си е отразено в цените им.

Те вече не правят промоции с кодове изобщо. За сметка на това са направили програма за лоялност Tribe, към която може да се включиш. Печелиш точки за всяка покупка на редовна цена.

Благодаря, активирах си tribe

# 307
  • Мнения: 4 449
Не знам дали тук е мястото, но да ''оплюя'' една спирала:
Значи, колкото харесвам спиралите на Мейбълин, толкова тази е ужасна! (за мен)


Четката е ужасно неудобна за моите мигли и умения (но това го решавам като ползвам друга четка). Обаче самият продукт! Като си сложа, 3-4 часа по-късно съм омазана със спирала под веждите! Миглите ми са дълги, клепачите паднали, но никога до сега друга спирала не ми е размазвала края на миглите, където докосват до кожата! Ужасна!

# 308
  • Мнения: 772
Не знам дали тук е мястото, но да ''оплюя'' една спирала:
Значи, колкото харесвам спиралите на Мейбълин, толкова тази е ужасна! (за мен)


Четката е ужасно неудобна за моите мигли и умения (но това го решавам като ползвам друга четка). Обаче самият продукт! Като си сложа, 3-4 часа по-късно съм омазана със спирала под веждите! Миглите ми са дълги, клепачите паднали, но никога до сега друга спирала не ми е размазвала края на миглите, където докосват до кожата! Ужасна!

Съгласна съм напълно! И аз пробвах с друга четка,но става същата мацаница. Имам чувството,че дори не успява да изсъхне напълно.Подариха ми я в един салон,така че поне пари не съм давала за нея.

# 309
  • Мнения: 4 449
А аз я купих на промоция Grinning
Иначе съм фен на жълтите им, black drama volume express. Една съфорумка писа в другата тема, че тези ''маслени'' съхнели по-бавно и били по-мазни, затова така се получавало..ама кой да знае Simple Smile

# 310
  • София
  • Мнения: 4 336
Bake-вате ли грима за специални поводи?
Има ли смисъл цялото това наслояване?
Какви са особеностите на "готвенето" на грима при 40+ годишни кожи?

# 311
  • София
  • Мнения: 5 197
Истината е , че мразя пудра .
Прави ми кожата суха , гадна , под очите - абсурд , ще заприличам съвсем на баба 😂
Според мен цялото това контуриране с 5 продукта , 2 праймера, 3 основи , 3 пудри е напълно излишно , било то и силен вечерен грим

# 312
  • Мнения: 432
Не знам дали тук е мястото, но да ''оплюя'' една спирала:
Значи, колкото харесвам спиралите на Мейбълин, толкова тази е ужасна! (за мен)


Четката е ужасно неудобна за моите мигли и умения (но това го решавам като ползвам друга четка). Обаче самият продукт! Като си сложа, 3-4 часа по-късно съм омазана със спирала под веждите! Миглите ми са дълги, клепачите паднали, но никога до сега друга спирала не ми е размазвала края на миглите, където докосват до кожата! Ужасна!
странно,  на мен тази спирала ми бетонира миглите, и не се размазва, но я свалям много трудно.

# 313
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Истината е , че мразя пудра .
Прави ми кожата суха , гадна , под очите - абсурд , ще заприличам съвсем на баба 😂
Според мен цялото това контуриране с 5 продукта , 2 праймера, 3 основи , 3 пудри е напълно излишно , било то и силен вечерен грим
Абсолютно на същото мнение съм и аз избягвам да ползвам пудра.Колкото по-малко мазила по кожата по-добре поне за мен.

# 314
  • София
  • Мнения: 4 336
Аз обичам пудра, но като единствен или като лек финал.
Но печенето... абе прекалено ми е, но пък знам ли мога да пропускам нещо като искам да блесна (колкото и рядко да е това)

Общи условия

Активация на акаунт