Гримиране - идеи и техники. Красиви и бляскави за празниците! (Тема №72)

  • 61 265
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 104
На Colourpop, написала съм Simple Smile
Ако не ги знаете, гледайте задължително видеа, суочовете на сайта не са добри - особено при продуктите за устни.

Кои продукти препоръчвате, че изглежда няма много време за мислене щом е до днес.

# 496
  • Мнения: 2 323
Много ми е трудно да кажа, имам доста техни неща. Какъв тип продукт Ви трябва или какъв тип грим харесвате?

Какво си струва: (Всичко, което съм пробвала, ми е харесало!)
Със сигурност сенките! Не си губете времето да сравнявате единичките, необятно е, а наистина не съм сигурна, че промоцията важи до довечера. Не видях никъде краен час.
Погледнете готовите палитри. Аз имам Yes Please, Give it to me straight, All I see is magic. Зависи какви цветове харесвате. Ако нямах тях, щях да взема Lit Palette и Dream St.
Judy C. в ютюб има една поредица 3 looks with... и е направила видео с всяка палитра на марката. Така може да се ориентирате какво ще постигнете с нея.

Supernova Liquid Shadows - магия са! Страшно блестящи, стават и за върху целия клепач, и за долните мигли, а много обичам при напълно неутрален грим да сложа буквално една точица от Walk of Fame (златисто) в първата една трета под долните мигли.

От продуктите за устни - Satin Lips e хубава формула, както и Lux Lipstick. Стандартните Lippie Stick също са хубави, лееееко се усещат на устните, но не е проблем.

Прозрачният им гел за вежди е много добър.

Много препоръчват Gel Liners - има ги в бурканче, и под формата на молив. Аз поръчах един сега, ще тествам. Били много издръжливи, но и в същото време комфортни, не опъвали и не драскали.

Бих купила и хайлайт - On the Cusp от колаборацията с Kathleen Lights или Flexatarian, но си имам достатъчно и не ми се трупа.

# 497
  • Мнения: 7 570
Сенките и течните матови червила на Colourpop са много добри. Сатенените не ги харесвам толкова.
Има много интересни продукти, онзи ден си поръчах палитрата It's my pleasure. Имайте предвид, че пратките над 30 лв минават през митница.

# 498
  • Мнения: 5 104
Бамбина, есмералда благодаря ви  Hug

# 499
  • Бостън
  • Мнения: 13 525
Ох, тази девойка много си я обичам и уважавам мнението и, дори катo плюе яко по популярни продукти, за някои от които и аз съм трошила пари и нерви Simple Smile)))
(между другото тя работи като качествен контрол най-общо казано във фабрика за грим)



Хайде, като ще ви мъча с руски днес да ви мъча! Слушам ги тези двечките в момента и се смея с глас - едната е много известен визажист в Русия - много добри съвети, само тази водеща да си затвори устата и да я остави да говори:

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 18:59 от Agent Provocateur

# 500
  • Мнения: X
Първата едва я изтърпях 12 минути на бърз ход. Такива глупости говори, че не може да бъде. В какви фабрики за грим е контрол на качеството?

# 501
  • в белята
  • Мнения: 536
Препоръчайте ми червило прасковено с розов подтон ,от това което може са се купи от Сефора, Дъглас или Мак.

# 502
  • Мнения: 113
https://www.instagram.com/p/BusdmqghFZ9/?utm_source=ig_share_she … shid=tx7dphbh7ej2
Някой може ли да ми каже от къде мога да си взема такъв флуид или нещо с което да постигна този ефект 😊

# 503
  • Мнения: 2 323
Инглот имат.
Според мен и прост глицерин от аптеката ще свърши работа.

# 504
  • Мнения: 307
crazytedi, Duraline на Inglot.

# 505
  • Мнения: 113
Благодаря ви ще пробвам и 2та варианта значи.😊😘

# 506
  • Бостън
  • Мнения: 13 525
Първата...Такива глупости говори, че не може да бъде.
Laughing Check, винаги съм завиждала на хора, които винаги могат безпардонно да отсекат "глупости", когато не са съгласни с някой! Laughing  Laughing Аз лично, за мое съжаление, съм от тези, които мислят, че винаги има повече от едно "правилно" мнение и факта, че с нещо не съм съгласна не го прави "глупост" автоматично  Laughing Laughing Laughing

Подавам ти още мат'рял за анализ Wink









Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 00:39 от Agent Provocateur

# 507
  • Мнения: X
Не, мерси. Повече рускини и грим на едно място не гледам. 🤗

# 508
  • Мнения: 5 104
Да се оплача от фиксиращия спрей на аура фикс ми, няма такава лютика. Точно 2 мин след пръскане текват сълзи ама направо текат реки. По-зле става, когато излезна навън, някой има ли такива наблюдения от него.

# 509
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Бюджетен фиксиращ спрей има на Avon.

Общи условия

Активация на акаунт