Ясновидки/врачки - тема 36

  • 135 746
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
Здравейте,момичета.Някоя от вас чувала ли е за Дочка Попова от София.Казаха ми че гледала на бучка захар и на карти.И разваляла магии.На възраст около 60 годишна.Благодаря.

# 61
  • Мнения: 63
Мнения за Даниела от Славейков София? На какво гледа и дали разваля магии?

# 62
  • Мнения: 10
Здравейте, прехвърлих набързо всичките 36теми но съм много объркана....Моля ви ако някой е ходил скоро във София, при някой/я независимо по какъв начин гледа, и е останал наистина доволен, да даде координати...

# 63
  • Мнения: 38
Здравейтее! Може ли да ми препоръчате добра гадателка или врачка около София ?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте , не съм писала от много отдавна.Всъщност не съм и посещавала врачки от много отдавна , но в момента имам нужда да посетя такава.Преди години ходих при доста и сега от позицията на времето мога да кажа , че повечето от тях ми говориха куп глупости , които очевидно смятаха , че искам да чуя.Имаше една жена от Овча Купел , казва се Вени - тя е една от малкото които тогава не ми начертаха розово бъдеще с цветя и рози и каза точно обратното на това , което тогава исках да чуя.Сега искам да я посетя отново / защото излезе права/ но за съжаление съм загубила телефона и.Молбата ми е ако някой има телефона на Вени от Овча Купел да ми го напише.Благодаря.

# 65
  • Мнения: 10
Здравейте , не съм писала от много отдавна.Всъщност не съм и посещавала врачки от много отдавна , но в момента имам нужда да посетя такава.Преди години ходих при доста и сега от позицията на времето мога да кажа , че повечето от тях ми говориха куп глупости , които очевидно смятаха , че искам да чуя.Имаше една жена от Овча Купел , казва се Вени - тя е една от малкото които тогава не ми начертаха розово бъдеще с цветя и рози и каза точно обратното на това , което тогава исках да чуя.Сега искам да я посетя отново / защото излезе права/ но за съжаление съм загубила телефона и.Молбата ми е ако някой има телефона на Вени от Овча Купел да ми го напише.Благодаря.

Аз живея в Овча купел,  ще направя опит да намеря някакви координати на тази жена, защото на мен също ми е много важно!....Моля и другите , ако някой знае нещо да сподели!

# 66
  • Мнения: 628
Здравейте! Ходил ли е някой през последната година при Таня от Люлин в София? Доволни ли сте? Има ли такса?

# 67
  • Мнения: 21
Здравейте ! Моля  , ако някой има координати (телефон и асрес ) на ходжа Сабри от Айтос да ми пише .

# 68
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте! Ходил ли е някой през последната година при Таня от Люлин в София? Доволни ли сте? Има ли такса?

Аз съм ходила при една Таня от Люлин преди години , но дали е същата не знам.Тази при ,която ходих аз беше пълна скръб.След като се опита да ми измъкне информация и не успя ми наговори куп глупости.

# 69
  • Мнения: 135
Здравейте.Искам да попитам защо се трият някой коментари? Нещо в разрез с правилата на форума ли са? Нито са обидни,нито не на място.Просто въпроси.Доколкото знам тук сме за да си помагаме с информация или бъркам?

# 70
  • Мнения: 60
Здравейте, някой може ли да даде координати на гледачки от Бургас или окръга ,които познават ?

# 71
  • Мнения: 63
Някакви мнения за Петя Ирина от Редута? Познава ли или и тя е с репертоар? Каза ми че късметът ми бил в Ирландия или Северна Африка (хич не ме привличат, знам отлично само английски, но все нещо ме спира да търся работа в Ирландия или Англия, не ги чувствам. 
Ина пък ме прати в съвсем друга страна, която харесвам, но нямам намерение да ходя там (според мен чете мисли). Уж ми бил миналия живот там, едва ли не рай щяло да бъде, е АстроКартоГрафията на Astro.com казва, че не е добро място за мен (също и за Ирландия). Имам чувството, че много ясновидки си каканижат едно и също. Все те пращят я в друг квартал/град, я на село, я в чужбина.

# 72
  • Мнения: 47
В предишната тема попитаха за Севда от Тръстеник.Аз несъм доволна също и много мой познати .Има ли някой който да е посещавал врачки от Плевен нека сподели мнение .Аз също знам за няколко.

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте нова съм тук инетресува ме има ли някой който помага да се съберат разделени двойки ще съм мн благодарна може и на лично да ми пишете благодаря

# 74
  • Мнения: 6 177
Скоро взех вестник Лична Драма  и там на две страници пълно с реклами и снимки на врачки за събиране на двойки,за магии и т.н ,ходжи някакви се предлагат  и това от няколко броя насам все  нови ясновидци се рекламират .Някой има ли наблюдение от тези гадатели (който чете вестника де  Grinning) ,ползвал ли ги е?

Общи условия

Активация на акаунт