Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 572
  • 807
  •   1
Отговори
# 555
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Небето се наблюдава денонощно не само от правителствени проекти, но и от много частни лица. Има хиляди луди НЛО-преследвачи, които прекарват живота си в чакане да засекат някой неидентифициран обект.

Как така никой не показа една снимка или видео на въпросните извънземни? Или те се крият като мишки да не ги види някой?

Хиляди хиляди маниаци чакат с камери нещо да появи, но не би ...

Тия извънземни явно се телепортират ... и ония, които твърдят, че са ги били видели, все нямат камери да направят някоя друга снимчица.



Момичета, не приемайте лично написаното от мен!

Много ви обичам Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 14:19 от Eleonora_27

# 556
  • Мнения: 36 486
Според конспиративните теории те скоро ще ни се разкрият, така че няма нужда да гадаем - до няколко години ще разберем Simple Smile
Особено сега, когато Мъск се кани да създава колония на Марс - със сигурност ще се разбере ако има нещо.

# 557
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Според конспиративните теории те скоро ще ни се разкрият, така че няма нужда да гадаем - до няколко години ще разберем Simple Smile


Да де, ама засега се крият като мишоци зад ъгъла Joy . Явно ги е страх да ни се покажат ... Големи cowards се оказаха тия извънземни Joy. От едни нищо и никакви Хюмани се страхуват.


Мъск-ито е голям визионер.

А той е такава откачалка, че ако имаше извънземни, щеше да си каже.


Като казахме Марс ... някой гледал ли е The First с Шон Пен? Разбрах, че става въпрос за пътуване до Марс. Трябва да му хвърля едно око след Синята Книга.


Това, което не мога да разбера, е, как ще създадем колония на Марс, след като планетата няма магнитно поле, което на неутрализира слънчевата радиация.
Или планът е да създадем бази, в които хората да живеят в относително изолирана среда?




# 558
  • Мнения: 36 486
Не съм го гледала, но това не е ли просто документален филм за Нийл Армстронг? Трябва да погледна..

Марс е радиоактивен, да; но дори да не беше, има някаква мижава атмосфера, която първо е рядка и второ - е различна от Земната - на практика няма въздух. Така че, ще има постоянна колония (според Мъск) и хората ще си стоят само вътре. С времето може да се разрасне, като мравуняк))

# 559
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не съм го гледала, но това не е ли просто документален филм за Нийл Армстронг? Трябва да погледна..



Не, не, не е доку, а е сериалче - драма и sci-fi. Действието се развива в някакво обозримо бъдеще и пращаме първите хора на Марс.

Аз ще го погледна, защото знам, че поне играта на Шон Пен няма да ме разочарова. Тоя човек така играе, че може да разчувства и най-големия дебил на планетата Земя. Само не знам, доколко ще бъде застъпен sci-fi елементът.

# 560
  • Мнения: 18 550
Ще повтарят филма "Марсианеца".Някои опити са безсмислени, но никога не се знае с какво могат да са полезни.Може да стане  изнесено "летище", космодрум към наистина годни светове.Също така случайно стават открития за  полезни неща.И не на последно място-утоляват вечната жажда на човека да направи нещо неправено.Щот може.Докато се окаже ,че не може, все отпитва.

# 561
  • Мнения: 36 486
Нешънъл джиографик има фалшив документален сериал, наречен Марс - той е точно за създаване на първата колония на Червената планета. Има два сезона; не е кой знае какво. Мъск също се появява за малко в документалните кадри, които се излъчват от време на време.

Според мен, ще стане - винаги ще има хора, които искат да поемат риска и не просто да посетят друга планета, а да живеят там. Както има хора, които прекарват голяма част от живота си на земните полюси, където е гадно и ужасяващо, така ще се намерят и за Марс.

# 562
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 995
Казват, че на Марс живеят човекоподобни. Доста високи и тънки и живеят под земята. Не излизат на повърхността.
Гледах един филм за колонизирането на Марс от хората. Бяха засяли предварително растения, за да образуват кислородна атмосфера. Като стигна експедицията там, защото нещо се беше повредило ине се знаеше какво стана с този проект, та експедицията установи, че наистина има кислородна атмосфера, но имаше едни паякообразни дето бяха агресивни и си хапваха човешко месце. Та след няколко жертви трябваше да се спасяват светкавично и повече не се върнаха на Марс.
Елеонор, за теб (съжалявам, че е преведен на испански, но можеш да го потърсиш на англойски) дават ти се отговори на въпросите за извънземните.


Един въпрос: Ако един фен на извънземните направи снимка на такъв - Ще му повярваш ли? Или ще си помислиш, че е манипулация?

# 563
  • Мнения: 36 486
Никога не съм виждала НЛО (странни светлини в небето, не живи извънземни). Чудя се дали мога да се настроя чрез медитация и намерение, за да привлека такова събитие в живота си? Simple Smile

Angela61, сещам се за подобен филм с Кери Ан Мос. Аз съм сигурна, че каквито и да са условията, хората няма да останат вечно само на Земята.

# 564
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 995
За сега се знае, че едно такова пътуване до Марс би навредило на здравето на пътуващите. Това означава, че докато не се намери начин, който да е приемлив за участиците, ще си седим на Земята.

# 565
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Елеонор, за теб (съжалявам, че е преведен на испански, но можеш да го потърсиш на англойски) дават ти се отговори на въпросите за извънземните.


Един въпрос: Ако един фен на извънземните направи снимка на такъв - Ще му повярваш ли? Или ще си помислиш, че е манипулация?

Не мога да го намеря на английски.

На кои въпроси се дават отговори?

Има ли отговор на въпроса, защо Вселената е толкова тиха и защо никой не успява да снима извънземните, как кацат на Земята?

Забележете, аз не твърдя, че няма извънземни. Аз твърдя, че зад конкретните твърдения, че на Земята имало извънземни (а това е контректно твърдение за физическо присъствие), трябва да има конкретни доказателства.


Казват, че на Марс имало нещо си ... аз ей сега мога да кажа същото за някоя друга планета. На Плутон има живот. Вярвате ли ми?

# 566
  • Мнения: 36 486
Дали ще навреди, няма значение. И пътуването в Космоса не е полезно, но в Международната космическа станция постоянно има космонавти.
Те ще си стоят вътре - няма да се излагат на радиацията на повърхността и ще дишат само техния си въздух. Доколкото помня (от някоя статия), ще затрупват модулите на колонията с марсианска почва - почвата предпазва от радиация.

# 567
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз че съм скептик, скептик съм ..., но ако има снимки, които не са истински, разбира се, че ще повярвам.

Когато има фактология и логика, защо да не повярвам?

На мене извънземните не ми пречат. Даже искам да ми се покажат факти, че идват на Земята. Но от това, което виждам като клипове в тубата и разкази на "очевидци" ... ми не ми изглежда достоверно. За мен, това са измислици.



Ангела, намираш ли нещо на испански за Graham Hancock?

Има много интересни негови неща в тубата. Той разбива теорията за древните извънземни:



Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 18:43 от Eleonora_27

# 568
  • Мнения: 36 486
За до преди 20 години качеството на доказателствата е нормално, но защо СЕГА няма по-ясни снимки - вече всички имаме камери и си ги носим навсякъде. Трябваше да се появят по-читави снимки, но извънземните се скриха...

# 569
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 995
Елеонор, ще потърся да видя дали има, а серията от разсекретени документи, очевидците не са взети от улицата, а са хора работили в Ария 51 и им е било забранен достъпа до определен хангар. По невнимание на някого, в един момент единия е могъл да види какво има там. Знае, но няма право да говори. Служителите в Арият 51 с постъпването си подписват декларация за мълчание и въпреки, че вече не са там, тази декларация не е отменена и е в сила. Затова от първа ръка трудно ще имаш информация. Друг свидетел от серията беше дъщерята на този, който е намерил разбитото НЛО в Ария 51 и притежава материал, чиито произход няма нищо общо със земното. Точно в тази серия, която ви дадох тези хора разказват всичко това. Аз лично не мога да не им вярвам.
Съмнявам се, че слепешката ще повярваш на която и да е снимка. Още повече, че технологията днес позволява такава манипулация, че е много трудно да се установи дали е истинско.
Между другото в серията се разказва за технологии, които използваме в ежедневието си и идват от познанията на извънземните предадени именно там, в Арията. Моторола е една от марките възползвала се от тези познания.

Общи условия

Активация на акаунт