Януарска рожба скоро ще се гушка с мама, няма радост по-голяма!

  • 36 263
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 410
Моята е на Пег Перего, че и количката ми е такава

# 31
  • Мнения: 697
А моделът? Иска ми се нещо 0 - 18 кг. Иначе нашият първи беше такъв:)

# 32
  • Мнения: 759
Ние взехме Cybex по препоръка на приятели

# 33
  • София
  • Мнения: 287
Благодаря за темата и честито на мамите.Вчера за 2ри път пих протеин на прах (изписан ми е)само че бях го забравила и го изпих след вечеря и по някое време като си легнах като се почнаха едни киселини ,часове наред,станах да търся вода и сода и повърнах от тогава не съм спряла на 15мин да повръщам ,даже и без глътка вода пак става така,сигурно поне 20пъти вече!Вече не издържам да се напъвам над тоалетната ,пих Вомитусхила няма полза,сега чакам да ми донесат Деган и соли за хидратация пък да видим .Според вас до кога мога да си седя и драйфам в нас,без да задържам и глътка вода ,докато се обезводняване и попреча на бебето ,а то милото ни мърда ,ни дава или

# 34
  • Мнения: 759
Аз повръщам от киселини от 2 седмици,  но не е регулярно  (всеки ден ), консултирах се с лекар и не трябва да е повече от 10 пъти (мисля, че беше 10) на денонощие.
Може би е добре да отидете на лекар Sad

Благодаря за темата и честито на мамите.Вчера за 2ри път пих протеин на прах (изписан ми е)само че бях го забравила и го изпих след вечеря и по някое време като си легнах като се почнаха едни киселини ,часове наред,станах да търся вода и сода и повърнах от тогава не съм спряла на 15мин да повръщам ,даже и без глътка вода пак става така,сигурно поне 20пъти вече!Вече не издържам да се напъвам над тоалетната ,пих Вомитусхила няма полза,сега чакам да ми донесат Деган и соли за хидратация пък да видим .Според вас до кога мога да си седя и драйфам в нас,без да задържам и глътка вода ,докато се обезводняване и попреча на бебето ,а то милото ни мърда ,ни дава или

# 35
  • Мнения: 6 622
Аз съм така започна ли да повръщам няма спиране. Разсей се не мисли за това .Самата мисъл за това ме кара да повръщам. Отвори си прозореца и подишай въздух. И не яж и не пий нищо час след като спреш, после почни с малки глътки вода и солети или сухари. Стискам палци бързо да отмине. Много е гадно с този голям корем.

# 36
  • София
  • Мнения: 284
Благодаря за новата тема!
На всички родили мамита: ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА (на някой за втори път Simple Smile)! Да са ви живи и здрави и да ви носят само усмивки  Gift Heart Flowers RoseFlowers Tulip
sweet_maminka, според мен не позволявай мнението на мама Деси от темата за Тина Киркова да те разстройва! Съжалявам за начина, по който се е почувствала, но винаги има хора, които тръгват с една определена нагласа и когато реалността и очакванията им се разминат се разочароват много. Все пак преобладаващите мнения за болницата и лекарите са позитивни Wink Пък и си е въпрос и на късмет и Божа работа. Разбира се ако ще се чувстваш по-спокойна може да си избереш екип, но не се притеснявай предварително Hug
Пухита, защо не опиташ със свещички Вомакур? При моето хлапе са най-ефективното нещо. И аз тази нощ се събудих в 3ч. със зверско гадене, повърнах и си легнах, но вече съм добре.

# 37
  • Мнения: 1 410
аз с първата бременност имах много киселини, да чукна на дърво сега заради чая ли който пия не знам но нямам. Всяка вечер пия по 1 чаша чай (шипка, мащерка и липа) с лимон и мед.

# 38
  • Мнения: 759
аз с първата бременност имах много киселини, да чукна на дърво сега заради чая ли който пия не знам но нямам. Всяка вечер пия по 1 чаша чай (шипка, мащерка и липа) с лимон и мед.
Аз и от чай повръщам Sad а мислех, че съм човека с най-здравият стомах

# 39
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! Соник, пропуснала съм близнаците ти. Как се казват , къде и как ги роди? Много здрави и щастие в семейството ви желая.
Ivontina, честито, да бъде много здрава и щастива малката Дария.
Моето столче за кола е Mutsy като количката.

# 40
  • Мнения: 40
Честита дъщеричка Ivontina! Да ви е жива и здрава и много да ви радва 🍀🌸🎀

# 41
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, утре влизам в 35 г.с. а досега не съм изпитвала контракция, единствено съм усещала режеща болка ниско, която утихва след секунди и то броени пъти се е появявала ... Нормално ли е да нямам все още контракции, първа бременност ми е и не знам даже какво трябва да усетя..Нямам киселини, нямам хемороиди, нямам контракции, не повръщам, единствената несгода е, когато малкия ме рита в ребрата и това че корема ми тежи и имам задух. Може би контракциите ще дойдат като вляза в деветия?

# 42
  • София
  • Мнения: 287
Подпряха малко с повръщането ,ама днес поне 30ина пъти повърнах,вече незнам от какво е,сега пак ми се гади ужасно имам 37,5 и не мога да се надигна даже ,утре ще ходя да видят бебето ,че и то цял ден не мърда

# 43
  • София
  • Мнения: 9 110
Здравейте момичета, утре влизам в 35 г.с. а досега не съм изпитвала контракция, единствено съм усещала режеща болка ниско, която утихва след секунди и то броени пъти се е появявала ... Нормално ли е да нямам все още контракции, първа бременност ми е и не знам даже какво трябва да усетя..Нямам киселини, нямам хемороиди, нямам контракции, не повръщам, единствената несгода е, когато малкия ме рита в ребрата и това че корема ми тежи и имам задух. Може би контракциите ще дойдат като вляза в деветия?
Според мен си изпитвала контракции от типа стягане на корема. Такива си има постоянно, но те не са болезнени и не са придружени от болка в кръста.
Иначе от типа родилни аз също не съм изпитвала с предното дете, нищо, че го преносих с 5 дни и накрая родих в 41 г.с. със секцио. Сега (преди 3-4 дни) изпитах една такава, при която рязко ми се стегна корема от едната страна и ме заболя кръста и си беше по-болезнена и стряскаща.

# 44
  • Мнения: 983
Здравейте момичета, утре влизам в 35 г.с. а досега не съм изпитвала контракция, единствено съм усещала режеща болка ниско, която утихва след секунди и то броени пъти се е появявала ... Нормално ли е да нямам все още контракции, първа бременност ми е и не знам даже какво трябва да усетя..Нямам киселини, нямам хемороиди, нямам контракции, не повръщам, единствената несгода е, когато малкия ме рита в ребрата и това че корема ми тежи и имам задух. Може би контракциите ще дойдат като вляза в деветия?
Напълно нормално е да нямаш контракции,да не повръщаш,да нямаш киселини или хемороиди.Аз съм с трета бременност и нямам нито съм имала по горе изброените "екстри". Това,че те рита в ребрата и имаш задух е защото ти е първа бременност и мускултурата ти е стегната все още и носиш бебко високо.Докато с всяка следваща се носи по ниско и диафрагмата е доста по свободна.Контракциите трябва да се появят едва когато дойде моментът да родиш,не е задължително да ги имаш предварително поне аз съм била така и с двете бременности.А усещането за контракции и предстоящо раждане него няма как да го объркаш вярвай ми.Всичко ще е наред само бъди спокойна.
Спомням си с второто...изтекоха ми водите и се притесних шашнах се леко защото и контракциите ми бяха през половин час и не бях сигурна какво се случва.А казването ми на милото,че трябва да ме закара до болницата (защото мислих,че няма да раждам все още) му казах с най спокойният глас който успях да изкарам от шашналата ми глава в онзи момент" Мило отивай да се бръснеш и да ходим до болницата!" И той без да се замисли и най безропотно отиде да се бръсне а нямаше защо не беше брадясъл.Мило ми става като се сетя за този случай ех,че спомени.

Общи условия

Активация на акаунт