на пясъка с или по............

  • 4 475
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
Митко беше точно на толкова миналото лято и го събличах голичък. Мисля и тази година да направя същото, т.е. - голо дупе.

# 16
  • Мнения: 1 113
По бански. Когато заведохме Лили за първи път на море, беше на 1 г. и 5 м. и си имаше бански. Като видя детенце по голо дупе и все се чудя не му ли влиза пясък в дупето.

# 17
  • Мнения: 3 447
Аз мисля да го пусна по дупе, НО за момичетата банският е задължителен според мен.

# 18
  • Мнения: 7 837
Понякога е само с бански, понякога с памперс-бански и отгоре другия.
Голички бебета из плажовете няма. Дори и най-малките са екипирани, по разбираеми причини.

# 19
  • Мнения: 798
Ами тъй като моя син седи само на брега да гони вълните и е постоянно мокър, го пускам по голо дупе, за да не му е мокро постоянно.  Пък и като беше по-малък и не казваше кога има пиш, си напишкваше банския, а като е по-дупе-само морето пострада:)

# 20
  • Мнения: 1 220
  За хигиената на хлапето ли иде реч или за тази на плажа?

С памперс задължително!

# 21
  • Мнения: 7 837
Добре де, роптае се срещу албумите на деца в нета, а се приемат за нормални голите дупета на плажа. Не ви ли притеснява поне малко?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И миналата година, когато беше на 1,5г и това лято, Мая ходи на пляж по голо дупе. Най-добре се чувства така. Мен срамотиите й не ме притесняват все още, но следя какви хора ни подминават и къде гледат...  Crazy

П.П. Честно казано, не мога да си представя дете на 1,5г,  в жегата на плажа (дори в 10 ч сабахлян да е) по памперс. Sick  Изпотено цялото, драпа си по гащата, иска да си плацика кожата... Не го разбирам, мисля го за издевателство. Бански - добре, ама памперс??

# 23
  • Мнения: 1 220
 Съгласна съм, че ще му е по-добре по дупе...ама децата на тази възраст пишкат и акат не в плажната тоалетна....Не знам за другите, но на мен ми е ужасно неприятно детето ровейки в пясъка да се натъкне на заровено на 10 см ако, вчерашно.... Sick
И Кейси е права, не знаеш на плажа кой какъв е!

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 21:15 от aureliq_aurita

# 24
# 25
  • Мнения: 7 837
И такива неща ли се намират из пясъка  Laughing
А после стопаните на кучетата били немърливи  Laughing

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Специално за малкият ми син сериозно се замислям да търся памперс бански , че онзи ден бяхме на гости у родителите ми  и тои напълни басеина с ..........   Laughing иначе баткото по-малък го водихме на море и беше по чурка но тои си ползваше гърне на тая възраст за акането поне. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 187
С бански! Мисля да ги изпробваме още в събота  Grinning!

# 28
  • Мнения: 2 818
Гласувах за бански, но сега видях, че става дума за момче  newsm78 Мисля, че момценцата спокойно може и голодупест Peace

# 29
  • Мнения: 2 214
С бански, така ми се струва най- хигиенично Simple Smile
БАНСКИ Peace

Общи условия

Активация на акаунт