Рано ли е?

  • 5 064
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1
Здравейте на 19г. съм искам да ви попитъм като по малък рано ли е още да създам семейство.

# 1
  • Мнения: 1 184
Аве младеж , на тебе май ти е рано още да пиеш. Ич не ти се отразява добре.

# 2
  • Мнения: 7 325
А, що да си малък, не си. Братята роми и по-рано го правят. Жени се. Само с дечицата внимавай щото бебето не е върхЪ на любовта и романтиката, а ревлива кукла дето ти пречи да спиш и да се моташ из улиците  с аверите, иска да яде и цапа памперсите много миризливо. Последните две са свързани с доста разходи.
Макар, че като ти гледам страшната физиономия трява да си от ония пичове яките дето няма проблем да докарването на кинтите.
Та бегай да запазваш час и .... честито на младоженците. 

# 3
  • Мнения: 7 107
Според мен е рано

# 4
  • София
  • Мнения: 28 781
Рано е.

# 5
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
?!?!?! За семейство трябва да има човек добра основа, а ти я нямаш. Видно е.

# 6
  • София
  • Мнения: 971
Закаснял Си Брат

# 7
  • Мнения: X
Здравейте на 19г. съм искам да ви попитъм като по малък рано ли е още да създам семейство.
Изключително рано, ама много-мнооооого рано.
На 30-35 ще се сетиш, че не си се наживял и ще зарежеш и жена, и деца, за да наваксаш със живота.
Което е по-лошия вариант....Живей сега.

# 8
  • Мнения: 14 966
Питай първо родителите си, после форума.

# 9
  • Мнения: 13 868
От много неща зависи в ситуацията. Трудно е да се посъветва. Имам познати странното е че дори не са една двойка но са си от нормални семейства не визирам малцинствата , които са заедно от гимназията и дори с деца родени на 18 години. Живеят си нормално, хубави семейства, големи деца. Не смятат че са се затрили като са се оженили млади. Но определено има и обратните варианти - бързи необмислени решения, последвали раздели, стрес. Общо взето трябва да прецениш какво ти е ценно, какви са ти стремежите и желанията и накрая да приемеш че ще понесеш всички последствия - добри и лоши - от избора си.

# 10
  • Мнения: 2 694
Не е рано, завиждат ти тук. Не се бави, че накрая ще си на 40 без деца, сега детето ти като стане първи клас ти пак ще можеш да си бръмчиш по дискотеките Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 12 006
Е, що му се връзвате на тоя? Той в 1 дума прави по 3 правописни грешки, пунктуацията е мираж за нго ... семейство ще правел Crazy Laughing Laughing Laughing

Пусна ви по
Скрит текст:

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 24 467
Здравейте на 19г. съм искам да ви попитъм като по малък рано ли е още да създам семейство.

Навреме си!



И има коледни намаления. Все пак, гледай да не окъсняваш много, че убауто бързо свършва!

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 12:48 от Judy

# 13
  • Мнения: 1 184


И има коледни намаления. Все пак, гледай да не окъсняваш много, че убавото бързо свършва!

Хахахах , прати го на пазара , ама си е скъпичко , еле пък ако е девствена , може да стигне 5 цифрена сума ....

# 14
  • Мнения: 24 467
Ами, за тия пише до 3 000 - че то едно рено на старо повече, бе!
Пък и авторът не е казвал, че търси такава екстра.
Глей, глей, и по 1000 има!
https://fakti.bg/bulgaria/199910-na-1000-lv-se-e-srinala-cenata-na-romskite-bulki
И то за девствени даже.
Щом на по 14 може човек ахтомобил да кара, що да не може на 19 булка да си вземе? Може да я ръча за коледен подарък и да я чака под елхата даже.

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 12:48 от Judy

# 15
  • Мнения: 25 721
Не се подигравайте на мальчика, че ще му стане съвсем грустно.  Laughing

# 16
  • Мнения: 24 467
Не се подигравайте на мальчика, че ще му стане съвсем грустно.  Laughing

Въй, пепел ти на язика! Ка ша са подигравам ма, какоу! Аз благотворително помагам, предпразнично!

# 17
  • Мнения: 1 184
Хм , къде може да се шофира на 14? Явно цените мноо са паднали. Преди години Карбовски май имаше предаване по темата.

# 18
  • Мнения: 24 467
То и на седем можеш да караш. Кой ти пречи?
Ей едно:
https://www.youtube.com/watch?v=tRMGXXOYbd8
И пада възрастта, пада...
https://nova.bg/news/view/2018/07/02/220451/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D … D0%B4%D0%B5%D0%BE

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/hvanaha-10-godishno-dete-zad-vola … ashta-mu-pozvolil

Ей на, на седем:
https://www.vbox7.com/play:739bfd61
Аз нивгаш не говоря празни приказки!  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 14 966
Момчето може да си има кака за приятелка, която да е вече готова за всичко, в това число и да си го издържа. Ама -ха. Само "най-доброто" му мислите тук .

# 20
  • Мнения: 18 667
Аз съм за шофиране на определени места, обособени извън пътищата, на непълнолетни,според възможностите им,особено на 16 годишни.Така привикват  играейки и са повече готови за пътя.Почва се с игри.Ама няма такива места мисля ,освен по панаирите колички, дето нямат общо с правила.

# 21
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Убихте мечтите на момчето. Може да е влюбен до уши.

Преди години гледах интервю с една американка, която на 19 години е била разведена, с две деца, но това е било по време оно.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 006
Убихте мечтите на момчето. Може да е влюбен до уши.

Преди години гледах интервю с една американка, която на 19 години е била разведена, с две деца, но това е било по време оно.
И ако е влюбен до уши трябва непременно да удари подписа ли?  Crazy Той на 19, тя вероятно е на 15-16 Crazy Crazy Crazy Добре че повечето влюбени на тази възраст не го правят.

# 23
  • Мнения: 24 467
Стига бе, подпис, "Вие в кой век живеете?". Може да иска конкубинатно съжителство. Може партньорът да не е "тя", може да не е човек даже. То сегашните семейства са толкоз разнообразни...

# 24
  • Мнения: 2 279
Много ясно, че ти е рано. Първо се замисли какви са ти целите/стремежите.

# 25
  • Мнения: 30 802
Хм, някой ми е затрил мнението, в което питах какъв вид семейство ще е. Щото нали, да не сме хетеронормативни, като се каже, че ще прави семейство, вече не е задължително да е с жена. Той не е казал "рано ли е да се женя", а е питал за семейство. Някои хора имат различни дефиниции за семейство.

# 26
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз подозирам, че партньорът е печена девойка на 18-19 години, прекалила със сериалите.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз подозирам, че партньорът е печена девойка на 18-19 години, прекалила със сериалите.
И очарована от идеята "искам едно сладко бебенце"  Heart Eyes гледайки как едно такова, сладко се усмихва от екрана, без да си има идея за какво иде реч.

# 28
  • Мнения: 1 638
А бе момъка може да е на зор с тия въпроси за семейство. Може кандидат булката да е малко позабременяла...

# 29
  • Мнения: 2 815
Рано е, щом питаш тук и чакаш другите да ти кажат.
Когато стане време, решението ще си е твое. Рецепта, време, ден и час за тия неща няма!

# 30
  • Мнения: 15 712
Изобщо не ви е рано. Така ще имате време да се ожените, да поживеете заедно, да си писнете, да се разведете и да се ожените втори път и то най-вероятно преди да сте станали на 30 г. Само деца не правете първите 8 - 10 години след сватбата. А пък, ако след толкова време сте все още заедно и всичко ви е наред, тогава действайте

# 31
  • Мнения: 1 184
Ванко , ожени ли се или изтрезня и ти мина мерака?

Общи условия

Активация на акаунт