Искам бебе а той-не

  • 10 687
  • 196
  •   1
Отговори
# 150
  • INFJ
  • Мнения: 9 489
С кое съм се объркала? Ти жената като крава за разплод ли я виждаш? Няма право да откаже да се положи на този стрес?
Като изключим всички емоции, бременност и раждане, чисто физически не са най-приятното нещо на света, и ако жена откаже, особено при положение, че вече има деца, аз бих я разбрала.

Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 13:08 от Elunaria

# 151
  • Мнения: 690
Много правилно го е написала Elunaria. Какво се хванахте всички за това, не знам. Жената има последната дума при една бременност. Нямаш матка - - - >нямаш и мнение.
Даже и е много опасно състояние, с единия крак си в гроба. Дори в 21 в.

# 152
  • Мнения: 25 846
С кое съм се объркала? Ти жената като крава за разплод ли я виждаш? Няма право да откаже да се положи на този стрес?

Сравнението ти с даване под наем. Бременността е преди всичко решение на жената, и последното нещо което може да очаква е материална облага (ако не е сурогатно). Даваш нещо под наем = получаваш активи, които обикновенно се изискват от наемателя. Бебето е един вид наемател на тялото на майка си...на глас се смея.

# 153
  • INFJ
  • Мнения: 9 489
Аз мисля, че ти явно днес си станала със задника нагоре и се чудиш с кой да се заяждаш. Другият вариант е наистина нещо да не ти достига на вторият етаж и да не можеш да разбереш метафората.

Мисля, че достатъчно ясно обясних след това за неразбралите, какво имам предвид, но ти продължаваш да кълвеш.

# 154
  • Мнения: 25 846
Аз мисля, че ти явно днес си станала със задника нагоре и се чудиш с кой да се заяждаш. Другият вариант е наистина нещо да не ти достига на вторият етаж и да не можеш да разбереш метафората.

Мисля, че достатъчно ясно обясних след това за неразбралите, какво имам предвид, но продължаваш да кълвеш.
Напротив, на глас се смея...

# 155
  • INFJ
  • Мнения: 9 489
Много странно чувство за хумор имаш...

# 156
  • София
  • Мнения: 12 006
Много правилно го е написала Elunaria. Какво се хванахте всички за това, не знам. Жената има последната дума при една бременност. Нямаш матка - - - >нямаш и мнение.
Даже и е много опасно състояние, с единия крак си в гроба. Дори в 21 в.
Ехеее... айде и тая изплиска легена яко  Joy
Едно бебе се създава с ясното съзнание и желание на двама души. Какви матки ви гонят не знам. По таз логика мъжа може и да й каже нямаш топки = нямаш как да имаш бебе  Crazy Откачена работа. Докато жените не престанат да се имат за висша сила на света и по-висш индвид от всички останали на планетата, ще има и подобни изкавания. Затова някои като родят и чакат, на дивана, провайдъра да им поднася всичко на тепсия, вкл. и да върти къщата след работа, че Тя бебе е гледала цял ден Joy!

# 157
  • INFJ
  • Мнения: 9 489
Докато има и такива като вас, ще има нагляри, които да натискат жените да раждат бебета, защото така е правилно (и после четем постовете на децата им от съседната тема).
Все повече момичета срещам, които изпитват несигурност по този въпрос, поне на този етап от животът им, а в същото време винаги има някой, който да я натиска "айде, няма ли... трябва!"

Що се отнася чисто физически, за последните 3 години, две близки мои жени, родиха преждевременно и всички треперихме и за тях и за бебетата.
Така, че не ми говорете глупости.

# 158
  • София
  • Мнения: 12 006
Много странно чувство за хумор имаш...
Ами то си е за смях.... и аз се хиля на глас, как една бременност било един вид услуга, за която се очаква после мъжа да плаща на жената, при условие, че не говорим за сурогатство. Ако ти смяташ, че матката ти е за да ти носи материални блага, а не за да създадеш дете, което да е плод на любовта ти мъжа до теб - си е лично твоя работа /макар и сбъркана/, и да - смешно е. Лошото е, че не си единствената, която смята матката си за средство за изкарване на пари Crazy.

# 159
  • INFJ
  • Мнения: 9 489
Нямам какво повече да добавя, освен, че имаш проблем с разбирането. Върни се в начално училище.

# 160
  • Мнения: 25 846
Докато има и такива като вас, ще има нагляри, които да натискат жените да раждат бебета, защото така е правилно (и после четем постовете на децата им от съседната тема).

Много си извън темата. Тук се говори за жена която иска да роди от мъж, който не желае деца.
Другите ти глупости ме веселят.
 Приятелките ти дано са взели хубав наем. doh

Нямам какво повече да добавя, освен, че имаш проблем с разбирането. Върни се в начално училище.
Ти си там още, разбрахме вече.

# 161
  • София
  • Мнения: 12 006
Нямам какво повече да добавя, освен, че имаш проблем с разбирането. Върни се в начално училище.
hahaha Joy Joy Joy Joy Я обясни сега за наема, до кога се дължи на маткодателката - до 18-тата година на детето или  Thinking? Да знаем, да си търсим правта Laughing.

# 162
  • INFJ
  • Мнения: 9 489
Не, всъщност, ако си беше използвала очите, щеше да видиш, че отговарям на въпрос, зададен малко по-късно от друг потребител.

За всяка ситуация, в нашата култура, има подходяща поговорка. За тази ситуация мисля да използвам следната - "Не падай на нивото на глупака, защото ще те бие с опит".

И с това приключвам този спор, който можеше и да се размине, ако имахте желание.

# 163
  • Мнения: X
Едно бебе се създава с ясното съзнание и желание на двама души.
Божееее, то ако ставаше с ясно съзнание, нямаше да има теми като тази, защото нямаше да има и жени като някои от пишещите в нея.

# 164
  • София
  • Мнения: 12 006
Едно бебе се създава с ясното съзнание и желание на двама души.
Божееее, то ако ставаше с ясно съзнание, нямаше да има теми като тази, защото нямаше да има и жени като някои от пишещите в нея.
Така би следвало да се създават плануваните бебета. Сега, че има и непланувани по ред прични е друг въпрос.
----------------------
Не, всъщност, ако си беше използвала очите, щеше да видиш, че отговарям на въпрос, зададен малко по-късно от друг потребител.

За всяка ситуация, в нашата култура, има подходяща поговорка. За тази ситуация мисля да използвам следната - "Не падай на нивото на глупака, защото ще те бие с опит".

И с това приключвам този спор, който можеше и да се размине, ако имахте желание.
Добре де, няма да ти падам на нивото, щом толкова ще ме превъзхождаш с опит Laughing

Общи условия

Активация на акаунт