Червено-цвят за момче или момиче?

  • 3 389
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 696
Редовно обличам сина си в червено, много му отива.

# 16
  • Мнения: X
Аз също съм пристрастна към червения цвят.На сина ми много му подхожда и аз все като му избирам нещо окото ми е все към червеното.Не е вярно че е женски цвят.Особено на мъже с по-тъмна кожа много ми харесва.
Ами какво да кажем като сега е много модерно в мъжката мода розовия цвят? newsm78
На мен на някои ревюта ми харесва.

# 17
  • Мнения: 2 212
А къде има правила, кой цвят за кой пол е? newsm78 Wink

В главите ни за съжаление  ooooh!

# 18
  • Мнения: 442
харесвам червено и на момиче и на момче. дъщерите си ги обличам и в синьо. обаче, ако имах син едва ли щях да го обличам в розово. всичко друго да, ама розово на момче - не!

Мъжът ми беше с розова вратовръзка на сватбата. ИМа и розова риза също...........

амиии... добре!
то и аз все се заглеждам в един мъж от една реклама в магазина под нас. та, тоя мъж е облечен с розова блузззка, ама и така си е мъж, та му и артисва Peace
аз говорех, обаче, за малко момче... с мен за майка. явно, както е казала естер, на мен нещо ми има в главата  Crazy

# 19
  • Мнения: 3 447
Даже бих казала, че е по-скоро мъжки - по-активен е, по-"Ян" Peace

# 20
  • Мнения: 6 155
Не е вярно че е женски цвят.

Не става въпрос кое е вярно и кое не. Никъде няма писани правила, така че не можеш да кажеш дали е вярно. Говорим за лично възприятие и усещане, вкус дори.

# 21
  • Мнения: 4 733
Червеното си е uni-sex Peace

# 22
  • Мнения: 4 733
Съвсем си е унисекс. Моят мъж изглежда страхотно в червени ризи или блузи, аз не толкова Blush
И аз много харесвам мъже в червено, виждала съм някои с такива ризки, че направо залепвам

# 23
  • Мнения: 5 577
My Favorite

# 24
  • Мнения: 5 622
Съвсем си е унисекс. Моят мъж изглежда страхотно в червени ризи или блузи, аз не толкова Blush
И аз много харесвам мъже в червено, виждала съм някои с такива ризки, че направо залепвам

Дааа  bowuu Аз се мъчих, мъчих да пусна една снимка на един такъв красавец, но нещо не успях и се отказах  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 809
Моят син има много дрехи в червено...много му отива този цвят.И аз смятам ,че червеното си е унисекс. Peace

# 26
  • Мнения: 14 133
Аз го възприемам като цвят предимно за момиче  Rolling Eyes
И аз.

# 27
# 28
  • Мнения: 5 577

Много са сладки, да са ти здрави и засмени.  Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт