Тренировки в домашни условия - 97

  • 39 192
  • 723
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 176
арсен, браво на теб!
Аз отказвам да се тегля. Laughing Но пък всяка седмица си взимам мерки и следя за евентуален прогрес. Още оправям щетите от престоя в болницата лятото.
За днес БР3 + ден 7 от Йоана.

И аз бих се включила в Легион, но не тази година. Joy Ще е гот, ако сформирате отбор!

# 286
  • Мнения: 1 431
Днес отчитам ден 1 от 80ДО + 30 мин кростренажор + ден 8ми от Йоана.

# 287
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз днес отчитам йога за мама и бебе + ден 8 от предизвикателството с клекове на Йоана.

# 288
  • Мнения: 2 877
За днес - ААА (ден 51) от 80 ДО.Май ААА от първа и втора фаза няма да намерят място в моята персонализирана ротация. Отделни упражнения ми харесват, но като цяло я чувствам като 50-минутна загрявка. Старах се, сложих черния ластик и ползвах по-големи от техните тежести, но темпото ми е твърде бавно.
п.п. Номеври, не мога на ръце. Мога да правя само челна (там всичко е корем).

# 289
  • Мнения: 187
Вяра, супер звучи програмата, особено това, че някой ви готви. Стана ми интересно в какъм мащаб е това начинание, че могат да си позволят да се проготвя храната в домашни условия?
Групата ни е от 30 човека. Програмата е тестова, за да се види какви ще са резултатите.

Фирмата, която предоставя храната си върти такъв бизнес. Човек може да си се абонира за доставка на 5 ястия дневно за ограничен или неограничен период от време. Скъпичко е, но е изключително практично. На фона на знанията ми за хранене едва ли бих се абонирала, но за хора, които нямат време, знания, желание и пр. идеята е супер.

Вчера правихме кардио. Всички в залата пуфтяхме, лееше се пот...

Днес пак работихме с гирички, като натоварвахме основно долната част. Кеф.

Много интересно, за пръв път чувам deadlift да бъде наричан Romanian butt builder...

# 290
  • Мнения: X
Теди, тази година не съм планирала ходене до България, но догодина ако дойда в подходящо време и има мераклии за легиона, с удоволствие ще се включа. Да видим дали тук ще намеря съмишленици. ММ ме отряза, да видим дружките какво ще кажат.

Продължавам с 80ДО. Забелязах, че имам нужда от нови ластици. Тези които имам са разтегнати


Отивам да правя йога с Витас Heart

# 291
  • Варна
  • Мнения: 440
Благодаря звездичка. Ще пробвам отначало с челна. Корем имам Simple Smile
Откак навърших 40, всичко тргна надолу - дупе, бузи, гърди. Решила съм съм, че с обърнати пози, ще противодействам на гравитацията Simple Smile

# 292
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Отново тук при вас,покрай тичнето по празниците занемарих тренировките,а и много гаден грип ме пипна с кашлица и утре съм решила да пробвам вече пак с упражненията,дано нямам проблеми с дишането ...

# 293
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Хелоу, хелоу, както казва Оутъм Grinning
Днес Total Body Core. Вдигнах тежестите, темпото беше много по-добро от първата седмица и ми хареса.
Първото упр, което е като раменна преса с ротация го правих с 5кг, гребане със 7кг, чест флай пробвах със 7, но ръката ми бягаше и не можех добре да я контролирам, затова се върнах на 5кг, с колкото обичайно си го правя, бицепсово правя също с 5-ци, ластиците - аз от лидл имам зелен стронг и сив мидиъм - ползвах ги едновременно 2-та един в/у друг и ми се получаваха нещата. Абе с 2 думи доволна съм.

Пробвам да следвам и режима, но храната май ми идва в повече... ще видим.

Стойка на ръце така и не се научих и аз да правя. След Гарвана успявах да вдигна краката и да ги подпра на стена и до там... а следваща стъпка беше да успея да се отдръпна от стената и да тръгна напред. Зузка имаше клипчета посветени специално на ходенето на ръце аз от там гледах си спомням.

Жалко, че няма да се съберем за Легион. И все пак ако някой е навит да пише в коментари да видим колко можем да се съберем. Не е толкова страшно, наистина!

# 294
  • Мнения: X
Два дни не съм тренирала по независещи  от мен обстоятелства. За днес още не зная. Прави ми впечатление, че мй с най-малко тегло правя 80 ДО от пишещите тук.

Аз бих участвала в Легиона Simple Smile

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Вчера Fire 45 Class Turbo Fire. Подфиртиха ме да взимам детето и не можах да разтегна допълнително. Но за сега съм добре, движа се Joy

# 296
  • Мнения: 19 687
Какво е Легион? Embarassed Аз, освен експанжън от една игра, за друго не се сещам Joy

# 297
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Ето го Легиона: http://legionrun.com/bg/s%D0%B0bitiya/45-blgariya-2019

# 298
  • Мнения: 19 687
Аххх, аз ще съм от гледащите и правещи снимки Blush

# 299
  • Мнения: 1 326
Аз отново се включвам в редиците на трениращите след около, хмм 1-2 месеца почивка 😶, ама много празници и....мързел. Направо ви завиждам за усърдието и постоянството.
Аз така у не завърших 80 ДО ама за мързели като мен 1 час ми идваше в повече; като гледах календара съм я завлачила още от април месец(смятайте колко съм сериозна в тренирането)😶🤣😂 и реших, че няма да я бъде. Отделно започнаха и празниците, и дори да е имало някакъв ефект(което се съмнявам) с яденето отиде всичко по дяволите. Поне не съм отгоре с кг.
Започнах с БР и за днес отчитам БР 1; още съм на първата седмица 😁 и отчитам сериозен спад на сила и издръжливост.😐

Общи условия

Активация на акаунт