Октомврийски бебета 2018

  • 60 818
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Аз вкарах кисело мляко като бяхме на село, че заквасихме прясно домашно. Преди това бях давала сирене.
Та с плод се приема добре, ама пък цяла седмица само това ли ще се закусва.

# 721
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Анастасия, честито! Лека бременност ти желая и здраво бебче ноември! И моята кума и най-добра приятелка чака бебе през ноември и много се вълнувам ❤

При по-твърди изхождания помага и предлагането на повечко вода, в комбинация с разхлабващи храни.

# 722
  • Мнения: 2 223
Благодаря ви момичета! Засега съм добре. До преди две седмици имах ужасно и целодневно гадене, но за щастие отмина. Не ми се мисли до края колко несгоди ме чакат плюс ново секцио. Поне наградата накрая си заслужава ❤

Анна, лека бременност и на твоята приятелка.

# 723
  • София
  • Мнения: 458
Anastasiya_S, извинявай, но нямам спомен - колко време мина от раждането? Някакъв проблем с операцията?

# 724
  • Мнения: 2 223
Минаха осем месеца и половина. Не, нямам никакви проблеми. Гинекологът ми каза, че не би трябвало да има проблеми при следващото секцио въпреки че ще е скоро след предишното.

# 725
  • София
  • Мнения: 458
То не толкова проблем със следващото секцио, колкото самата бременност какво влияние ще окаже на предишното, ама всъщност и на мен докторът ми беше казал, че е хубаво поне 6 месеца да се пазим(т.e. разбирам, че след 6 мес всичко трябва да е нормално)
Лека бременност! Wink

# 726
  • Мнения: 2 223
Ани, ами засега нямам проблеми свързани със секциото. Струва ми се че и ти плануваш скоро ново бебе. Ще чакаме да се похвалиш скоро, ако е така.

# 727
  • София
  • Мнения: 458
Живот и здраве искаме второ, но първото още ми е прясно Simple Smile(макар, че с такова дете нямам никакво право на оплаквания)
Имам и един малък проблем с атипизъм на клетки на шийката, който “лекувам” в Плевен и искам да знам, че всичко там е ок, та тогава.
Или редовното ми извинение пред мъжа ми(който къде на майтап, къде на сериозно прави подмятания за второ):
“Дай поне едно лято да изглеждам добре до теб” Simple Smile
Миналото, което ни беше първото заедно бях мечка Simple Smile

# 728
  • Мнения: 2 223
Охооо, аз от 2016 насам съм все мечка. Вече ми омръзна да съм все бременна или тъкмо родила 😊 Преди това в продължение на години спортувах и имах перфектна фигура, а сега...Примирих се. Поне ще имам три дечица, дай Боже пък после ще влизам във форма.

# 729
  • София
  • Мнения: 458
Адмирации за решението за трето дете! Малко хора се осмеляват.
А килограми се смъкват, не са най-страшното! Мен повече ме беше страх да не се нацепя, но слава богу нямам и една стрия, а 20 килограма вече за в миналото Simple Smile
Важното е децата да са здрави!

# 730
  • Мнения: 2 223
Aни, аз също нямам стрии и от това ме беше много страх тъй като май е необратимо за разлика от килограмите, а с първата бременност качих 18 кг. За мен децата са приоритет. Промените в тялото са последното нещо, което би ме отказало въпреки че съм сравнително суетна. Успех с лечението, което провеждаш.

# 731
  • Мнения: 1 333
От доста време не съм писала тук, че все не остава време..
Анастасия - честито и лека бременност! 🍀
Нашият младеж пълзи активно, изправя се и вече се научи да отваря шкафове - трябва да купувам заключалки, защото любимите шкафове са тези в кухнята.😁
Иначе не помня дали се бях оплаквала, че в последните 4 месеца всяка нощ се будеше между 5 и 10 пъти! Без да будува и не е от глад, само мрънка за 5 минутки, давам му водичка или залъгалгата и заспива, ноо вече не издържах.. накрая педиатърката ни изпрати на УНГ, който установи, че като цяло всичко е наред, но има рефлукс.. изписа ни сироп за един месец, вдигнахме му единия край на матрачето и най-накрая всички спим спокойно, сега спи по 10-11 часа само с едно или две пробуждания.

# 732
  • Мнения: 128
Има ли като нас по-слабички девойчета? Около 7500кг и 68см...иначе пълзи активно,прави скорости с паяка Simple Smile  С +2зъбчета сме...на 01.10 правим 9месеца

# 733
  • Мнения: 304
Има има, и ние сме 7500, обаче не сме слабички, защото е все още само 63 см и си е доста пухкава с тия килца. Даже нефроложката написа в листа за прегледа "много добра охраненост" 😁. От няколко дена вече пълзим. Пропълзя на навършени осем месеца, тъкмо се бях притеснила, че не схваща пълзенето. Сега обаче е доста подвижна и активна, не мирясва. Много е гласовита също и си попейва някакви нейни си мелодии 😊.

# 734
  • Мнения: 128
Има има, и ние сме 7500, обаче не сме слабички, защото е все още само 63 см и си е доста пухкава с тия килца. Даже нефроложката написа в листа за прегледа "много добра охраненост" 😁. От няколко дена вече пълзим. Пропълзя на навършени осем месеца, тъкмо се бях притеснила, че не схваща пълзенето. Сега обаче е доста подвижна и активна, не мирясва. Много е гласовита също и си попейва някакви нейни си мелодии 😊.
колко се родихте?

Общи условия

Активация на акаунт