Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 дек. 2018, 14:19 ч.

Четки за грим - 8

• 17 180
  • 379
  •   1
Отговори
# 375
  • Бостън
Пръст, четка на Mark Jacobs, четка на Sigma - горе долу в този ред, често почвам с пръст и довършвам с четка, а имам и една миниатюрна четка на Aucoin за "оправяне" на малки по размер проблеми - обработвам с нея пъпки 1 по една. Зависи си от консистенцията на коректора, от четката и къде точно го слагаш. Под очи пробвай с пръст преди да почнеш да трошиш пари за четки (потупваш, не теглиш и даваш възможност топлината на пръстите ти да помогне също), но ако си решила да е четка на мен под очита най-удобната форма ми е ето тази:

Sephora също има много подобна четка!

PS Също мисля, че капака прасковен коректор (за цветокорекция) И минимално количество concealer дават по-добър резултат от само concealer, а ползването на озарявящ крем за очи също помага да се избегне твърде голямо количество продукт в тази зона. Фен съм на много естествените визии... има и т.нар. озаряващи серуми:

Последна редакция: сб, 26 окт 2019, 16:44 от Agent Provocateur

# 376
Аз досега добър опит с розови или червени коректори съм нямала. В момента имам Бека и Боби Браун, с които колкото и да опитвам, не мога да се спогодя.

За коректор ползвам само пръст и бюти блендър. Четка само за оформяне на вежди в редките случаи, когато не ме мързи.

# 377
  • Пловдив
Здравейте, сайтът на Zoeva и Beauty bay участват ли в Черен петък? Ако да, горе-долу какво им е намалението?

# 378
Zoeva - 20%. Beautybay - 20-30% обикновено. Те и сега имат 20% намаление.

# 379
  • Пловдив
Много благодаря. Добро им е намалението и на двата сайта, но е малко кофти, че в бютибей не предлагат чантите Rose Golden с 30-те четки. 30% на тази чанта не са никак малко. Ще чакам черния петък и ще видим кой сайт ще преслушам.

Общи условия

Активация на акаунт