Четки за грим - 8

  • 30 394
  • 528
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 141
Момичета, препоръчайте ми блендер на сравнително бюджетна цена.
Много харесвам, този който ползвам в момента - учудващо един червен от H&M, но за съжаление вече не се предлага (беше трепач от всякъде). Пробвала съм този на ELF (попива ми целия фдт) и цикламения на собствената марка на Сефора, но ми идва прекалено мек и не мога да работя с него. Помощ! Flowers Hibiscus

# 466
  • Мнения: 2 621
Аз съм доволна от Ебелин (марката на ДМ) и от Аура, но и те са мекички.

# 467
  • Мнения: 7 570
Real techniques и Ecotools тъмнозелената.

# 468
  • Мнения: 337
Момичета, от прочетеното във форума останах с впечатление, че използвате четка 03 на Nyx за фон дьо тен, но днес в магазина ми казаха, че 03 е за пудра, а 04 за фон дьо тен. Моля, който я има да се включи със съвет!

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
Nyx 03 е за прахообразни и течни тониращи продукти, така че си е перфектна за ФДТ. Имам я и си я ползвам с удоволствие по предназначение. Консултантите в магазините в повечето случаи са подготвени само теоретично, така че може да не им се обръща внимание.

# 470
  • Мнения: 31 212
Точно 03 е. Не слушай продавачки.

# 471
  • Мнения: 1 349
Aз пък ходих днес за тази на РТ, но ми се строи много малка за фдт и не я взех.

# 472
  • Мнения: 337
Благодаря момичета, ще отида да си я взема!

# 473
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравейте!
Искам да питам за мнение на този комплект четки да ли са хубави? Цената е около 50 лв и се изкушавам да ли да не ги купя,но пък съм чела мнения за тях,но тези с черните дръжки по старите модели ,че не са хубави и с времето започват да лепкат.

# 474
  • Мнения: 5 624
Взех ги на черния петък от английски сайт на двойно по-ниска цена (около 26 лв). Харесват ми, доволна съм най-вече от сетинг четката и тази за руж, особено за руж (имам още една на РТ, но е кръгла и по-гъста, обаче тази е много по-добра). Ползвам я за руж и бронзант и се получава много естествено. Сетинг четката ползвам за хайлайтър, също ефектът много ми харесва. Експерта съм я ползвала 2-3 пъти, предпочитам гъбката за блендване, но също е добра. Като цяло, сполучлива покупка са, може да погледнеш на justmylook.com как е цената сега. Моите са оттам и са оригинални, смятам. Имам сетинг четка, купувана от Лили и тази от комплекта по нищо не се различава от нея.  Пера ги доста често, не съм забелязала проскубване или други проблеми засега, но ги имам сравнително отскоро.

# 475
  • Мнения: 7 570
Не съм пазарувала от този сайт и нямам представа дали нещата му са оригинални.
Но преди години си купих няколко комплекта ментета на RT от ибей, бяха абсолютно идентични с оригиналните, които аз имах, единствената разлика беше, че оригиналите имаха гравирано едно малко R в черната част на дръжката на четката.

# 476
  • Мнения: 5 624
На четката ми от Лили няма нищо гравирано, а тя би трябвало да е оригинал. Нямам идея дали са истински, на мен ми вършат работа. Колежка си поръчва оттам Екотулс и също е доволна. Ако са ментета, са дяволски добре направени (имам едни четки от Лидъл, които наподобяват РТ, но при пипане и ползване разликата е огромна).

# 477
  • Мнения: 7 570
Нямат гравирано R, защото нямат и черна част на дръжката. Говоря за по-старите модели с черни дръжки.

# 478
  • Мнения: 5 624
Имат гравирани букви,  различни са, S и Е видях сутринта на сетинг четката и на експерта, както и на четките за сенки има букви, но бързах - едните са от Лили, а другите от сайта.
Иначе моите четки пак са с дръжка като гума, но е с цвета на четката, не черна.

# 479
  • Мнения: 5 101
И при мен буквите са предимно S и още някаква друга беше, но R нямаше. Имам и от лили и от iherb купувани.

Общи условия

Активация на акаунт