КГБ = Клуб на Готините Баби - 193.

  • 47 565
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 8 356
Добро утро на Рождество!

Да са честити и благословени ИХА, МЕРИ ПОПИНС и ХРИСИ на ЖАБКАТА! Наздраве, именячки!

ЯНЕ, тенкю баба за кафето. От нищо друго нямам нужда, само от едно горещо, ароматно кафе Simple Smile Е и от една баклавичка hahaha Joy

След като си легнах по първи петли, спала съм, колко да съм спала и чаветата наскачаха - а под елхата -подаръци ще има за всички от сърце. Голяма радост настана! Разопаковаха подаръците и вече играят с тях.

ДИДИА, брой ни в публиката, па макар и пред ТВ екран.
Щъркел кацна на комина, ДОБИ търчи за двамина. Дядо Коледа на ти ли подари кънки? Simple Smile Ако не е, чакай ги от дядо Мраз Wink
ДЖИЛИиии, защо ме изтри от твоята група? Аз пък не се оплаквам. Нека има поздравления.  Hug
ЖАБКЕ, умно внуче си имате. Изчака баба и дядо да пристигнат и тогава се появи Simple Smile Гушна ли го вече?
МАРИНКА, Благодаря за заряда! Дай Боже всеки му по една такава малка мека пътека, от човек към човека... Heart Eyes
НЕША, КАРИ, РИМАР, ФУРИЙКА Hug Hug Hug Hug

Отивам в КПП-то да не стана загори капама Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 023
Весела Коледа, готини бабетки!!!!!!!!


Жабче, честита радост!!!!!!!


Честит имен ден на  Иха, Мери Попинз, Криско на Жабката, племеника на Айша!


Почерпете се и за имения  ден  на моя внук Емануел!


Ние, както обикновено, бяхме в съкратен състав, но вече сме свикнали. Който го е нямало вчера, ще дойде тази вечер. Синът, снахичката и на баба момичето пък са в Добрич, при другите баба и дядо и ще дойдат при нас за Нова година. Важното е всички да са живи и здрави!
Аз не си падам много-много по традициите,а и кокаляците са ме сковали, та добре, че са щерките да понаправят нещо празнично в кухнята и по интериора за Бъдни вечер. Голямата наготви, малката - омеси и баба ви Тану - пей сърце!!!!  И на всичкото отгоре ми се падна паричката от питката. Сега обмислям да си купя накой и друг билет и да си дам труд поне да потъркам малко Smile Ако ударя голяма печалба, че разберете и вие Hands Fist

Весело изкарване и на днешния празник ви пожелавам!!!!!!!:sparkler:

# 62
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 714


ЧЕСТИТА  КОЛЕДА! 
Честито на всички именници и техните семейства!
Жабче, честито внуче! Жив и здрав да е малкия Юлиян!
Дидиа, Неда е прекрасна! Браво!

Днес цял ден ще изреждам двата дивана и стола пред компютъра. Забранила съм да ми говорят за ядене най- малко до 6-ти януари. Grinning

# 63
  • Мнения: 7 375
                              Честит имен ден на всички,които имат повод и носят христовото име! Flowers Hibiscus Здраве,обич и късмет!

                              Нали съм разпиляна тези дни,в отпуск съм все пак,пропуснах да честитя! Rage
                              Ние с ММ сме сами.Едните деца имат гости,а другите са при сватовете.
                              Алфея,аз няма да сменям диваните,че с ММ сме си ги поделили - той на единия ,аз - на другия.И на стол няма да сядам,че лапчо е с мен.Yum ММ да си седи на столчето.За ядене и аз няма да мисля,само дето един сладкиш ми се върти из главата и май ще го направя.Само дето още не съм си приела поканата. Smiley Има време и утре е ден!

# 64
  • София
  • Мнения: 8 356
Към празничното настроение прибавихме и страхотното изживяване от участието на Неда. Този път я гледахме баба, дядо и четирите внучета. Малките дори танцуваха. ДИДИА, заслужено се гордеете с постиженията на внучката. Поздравленияааааааа!!! От цялата ни компания! thumbsup
АЛФЕЯ, добра идея да забраня и аз да се говори за ядене поне до Новата година Mr. Green
ТАНУ, добре си ти с двете щерки Simple Smile Да ти е късметлия Емануел!
Стигнах до Фло-то . Нея я пропускам в навалицата hahaha Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 16 003
 santa2 madnoel People Santa Close-mas:
Честита Коледа на всички!
Да са ни живи и  здрави имениците Иха и Мери!
Да ни разказват за много интересни пътешествия!
Честит имен ден и на моето  болярче Христо!
Почерпете се за негово здраве - кой каквото пие.
Ние дремем в къщи, кой пред тв, кой на лаптопа.
Гледах Неда и и пожелавам сама да напълни залата след няколко години!
Излъгах, аз излизах 2 пъти. Сутринта ходих до новото Фантастико.
А след обяда до Тавекс, да взема монетка за Мрънч.
https://tavex.bg/srebro/1-2-unciya-srebarna-moneta-bebe-kuche-2018/  
да си има спомен от годината на раждане. Сега са ги намалили, може от януари да изчезнат.

# 66
  • Мнения: 1 996
Честита Коледа!
Честито да е името  на Иха,Мери,Боляр Христо!
Честито на Емануел!

Честита радост на Жабче!

Ехааа, колко много честитки!❤❤

Дидия, днес влизаме у свекърите и Неда пее с Веско!
Браво на детето ви!
Повтарям пожеланието на Айша.

Днес релаксирам.Мама свеки наготвила като за казарма.
Да са ни живи и здрави и двамата.

Снощи се събрахме, посрещнахме Коледа.Разпратих гозби насам,натам.
Поошетахме с щерките ,а днес мама ще довъведе ред - по канап😊😊

Хайде,до после!

# 67
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 002
Честит имен ден на всички именици днес! Бъдете здрави и носете името си с гордост.

# 68
  • Мнения: 18 491
Честито на имениците тихичка е прегракнах.Сина вика да са ни изгонили ако сме в апартамент през блока.Ама не сме и си крещим на воля ,утре пак.Мисля да лягам и те да се кротнат , утре пак.

# 69
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

                         

# 70
  • Мнения: 5 344
Добро утро, Янче! Май само ти и аз сме се наспали.
Хубав ден на всички, които намерят време да наминат в темата! Аз отивам на площада, където ще пеят Мария и Магдалена Филатови, ще има кулинарно шоу и греяно вино. Но аз днес съм си забранила да мисля и да докосвам храна, различна от плодове и кисело мляко.
До скоро!

# 71
  • Мнения: 1 082
Добро коледно утро! Хайде идвайте на кафето! Янка се е погрижила за нас.
  Вчера за първи път посетихме църквата в Аспарухово, където пяхме коледни песни.Преди нас бяха дечицата от неделното училище към храма.Рецитираха, пяха и Дядо Коледа пристигна и им раздаде подаръци.Много затрогващо беше.Възхитена съм от техния отец.Толкова близък с всички - от най малките до най големите им знае имената.Имаше подготвен обяд и за завършек попа поведе хорото. Това е човека, който приютява зависими млади хора и ги,,лекува" с вяра.Гледала съм филм за него и имах честа на живо да се запозная.Прекланям се пред труда му.Дано се множат такива сърцати хора.
   Момичета какви късмети Ви се паднаха от баницата? На мен ми се падна здравето но още снощи ме заболя гърло и днес ще се полекувам.
  Приятен да е денят Ви и вече го давайте по почивно.Голямото шетане свърши-до 31 пак.

# 72
  • София
  • Мнения: 8 356
Привет. Имам кафе пауза, та с кафето на ЯНЕТО ще поседна за малко при вас.
ДИДИМИТИ, в нашата питка слагам толкова късметчета, колкото са хората + едно за къщата. Българските пари се паднаха на щерката, зетя, а европарите на ММ и на мен. Би трябвало да е обратно, но това е положението. Здравето е в къщата и при най-малкото чаве, а успехът е при голямата внучка. Мъничето сега иска всеки ден да правим питка с късмети hahaha Joy
С празничната капама почти се справихме вчера. За днес имам заявка за супа топчета и мусака. А си мислех да забраня, да се говори за храна поне до Новата година. ( АЛФЕЯ и аз по твоя пример ), ама не ми се получи. Още със ставането заваляха поръчки - палачинки, бухти, пържени филийки. Избраха палачинките. После супа, мусака, а за вечеря - принцеси с кайма. И кой знае още колко поръчки ще получа до довечера.
Хайде, изпих си кафето и пак отивам в КПП-то. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 894
Честито Рождество Христово!
Честита Коледа на всички!
Бъдете здрави и благословени! ❤️

Честито на имениците Иха,Мери ,малкия боляр и Емко!Да им е здраво името.
Адмирации за прекрасната Неда! bouquet
Честито на баба Жабка прекрасно внуче Юлиян.Да расте здраво и щастливо. stork-boy
И аз не искам да ми се говори за ястия,имам храна за целия китайски народ.У нас имаше само питка с пара ,падна се на ММ да му е яка гърбината ще трябва да прави много карти hahaha hahaha hahahaКъсметите ги слагам в Новогодишната баница.
Сега ме чакат дивана и филмите ,ще готвя за Нова година Joy

# 74
  • Мнения: 18 491
Свърши Каледата ,малко ,но от сърце.И дето се боях че няма да се харесава се хареса ,дето бях сигурна че ще искат си остана.Имам да хапвам до Новата и отвъд,колко яде една баба.
Внучката не ми дава моето дете ,каза ,че си отиват всичките и аз оставам сама,позна ,умни тези деца.Моето дете  е нейно вече и то  сериозно нейно.Тъй върви света.Наиграхме се , до нови срещи ,не са се обадили  че стигат , явно големи задръствания  по магистралата на Бойко , оказва се пътче.Малко прибрах , утре повече.Сега банята кревата  и  отначало.Както всеки ден.
Но са пораснали доста дечурлижките , връзват нещата ,правят изводи...баба става малка.

Общи условия

Активация на акаунт