Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 195
Не-е-е, как семки, те са клорични! Язък! По-добре ябълка. Но най-добре спазвайте диетата,  за да свалите повече.
Не дояждайте храната на децата, това е сигурен начин за пълнеене.
Аз чувствах по време на диетата, че другите хора се тъпчат по ресторантите и тази храна не е моята.

# 196
  • София
Здравейте, мисля че ми е време за  детокс. На 17 е пълнолуние и дотогава ще се подготвя. Надявам се да изкарам поне10 дни

# 197
Здравейте и от мен, включвам се да се отчета:
до вчера - ден 5 -ти - минус 4 кг.
Изобщо не ми се яде, не ми се вие свят, не ми е лошо. Чувствам се супер, леко ми е, имам невероятен тонус, събуждам се рано и в настроение, не се влача и не се чувствам като Джаба.
това от мен Simple Smile Доволна съм. Имам за сваляне 15 кг. - борбата ще е жестока.

# 198
Здравейте, включвам се и аз за 2ри път тази година. Първия път беше 5 дневка, но се провалих грандиозно и върнах всичко, че и отгоре... Не си направих захранването и това беше жестока грешка. От стрес не спирам да ям и да качвам, за това реших днес да започна с невероятните 68,500кг. Мисля да изкарам 7 дни, но ако се чувствам добре, 10. Вчера реших да прекратя жестокото освинване и да се очовеча малко. Забелязах, че ако се прави по малко от 7 дни и наруши ли се захранването, всичко е един празен глад, но това ще е подаръка за рождение ми ден! Има ли и други на сиропа, ако има успех и много минуси!!!!

# 199
Здравейте,
аз успях да изкарам 10 дни, започнах от 52 кг. свалих 4,5 кг. Изкарах леко даже можех и да продължа, хич не ми се почваше захранване. От вчера ям основно бистра зеленчукова супа и малко сирене. Знам, че млечни не е ок, ама исках да пробвам едно ново козе сирене. Днес хапнах и малко ябълка.
Ами това от мен. Успех на всички и много свалени килограми!

Общи условия

Активация на акаунт