ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 501

  • 36 574
  • 738
  •   2
Отговори
# 300
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Освен Нетфликс и Гинчо е доволен- Протектора с повече от 10 милиона гледания на платформата само за 4 седмици newsm44 Всъщност може би да с става въпрос за акаунтите, реално може и повече да са гледанията Peace
Сега не се сещам къде да ги търся, но това означава пето място за нашия сериал- най гледания беше с 80 млн. следващите нямам спомен, четвъртия с 20 млн а Ча с 10 млн.  Wink


Нетфликс и във Форбс - най-влиятелното издание за финанси в света, където също е споменат Протектора. Тука няма как да си плюят на репутацията и да пишат поръчкови статии, ала колко са гледани шедьоврите на биг бос повечето от които видимо едва кретат че и ги спират преждевременно без да се налага да им правят извънредни продължения.

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 11:28 от Беллора

# 301
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Освен Нетфликс и Гинчо е доволен- Протектора с повече от 10 милиона гледания на платформата само за 4 седмици newsm44 Всъщност може би да с става въпрос за акаунтите, реално може и повече да са гледанията Peace
Сега не се сещам къде да ги търся, но това означава пето място за нашия сериал- най гледания беше с 80 млн. следващите нямам спомен, четвъртия с 20 млн а Ча с 10 млн.  Wink


Нетфликс и във Форбс - най-влиятелното издание за финанси в света, където също е споменат Протектора. Тука няма как да си плюят на репутацията и да пишат поръчкови статии, ала колко са гледани шедьоврите на биг бос повечето от които видимо едва кретат че и ги спират преждевременно без да се налага да им правят извънредни продължения.


Браво на екипа!  smile3501

От снощния нафталин не можах да преценя лилавото перде може ли да мине довечера или ще остане за понеделник. newsm78

# 302
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Проф, предвид че снощи започна оригинална 51-ва, а пердето е в края на 52-ра може и за вторник да остане Peace

Вчера споменах едни древни турски тепета на които не се сетих името и където сметнах че може да се снима продължението на Защитника...  Познала съм почти, щото не става въпрос за  за Ча, а за Берен -днес излезе инфо че тя ще снима на Гьобеклитепе, нещо като турския Стоунхендж, само че по-древен от онглийския с няколко хиляди години.

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 12:51 от Беллора

# 303
  • Мнения: 27 499

  къв е този стайлинг , краката му изглеждат къси  .   Нерде е снимано това ?   Козината е ужасна     ooooh!  Ще стои с нея докато не почне   да снима и  се  обръсне  или ще е с  тази визия ?  
  На премиерата не я взе да не се шуми за ЛЖ    , но нещо ме гложди за Хазалината сватба   ще  идат двамата със съкровищетУ  Sick  Rolling Eyes между две зодии е трудно  го разгадае човек .
СУПЕЕЕР   , Нетфликс и Ча се гордеят с успеха  .   Party  
 Рори  прогнозира , че няма да го бъде   . С нея познахме , че ще е успешен НИ на Хазал   .



 от архивите   - купон в Ла бума 2017

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 17:10 от femmi2

# 304
  • Мнения: 6 108
Е, ама то беше зададено като фантастика и прогнозите бяха като за турска фантастика, но не е баш така и резултата е идеален.
Феми от вчера мъча едни лаленца да сложа за теб и Белл, а нещо не става. Пак ще пробвам де, ама в отделен пост.

# 305
  • Мнения: 27 499
  Рорчеее , лаленца ли  ще сложиш  bouquet ако не става не се мъчи .

  Не е баш фантастика   . Харесвам фантастиката  изгледала съм такива филми  .

 Наближават  на острова  епизодите  . Сахер е права този път .  Мехмет я фана за косите , че нямали гордост  .   Готови са да датът Фера на Левент   , а на Емо йок !    Емир също я обича и е богат .  Дълга беше готов да плати за собствената си кола .  





 Не са фенове а сътрудници в  сериала  
Цитат
за кадром с сотрудниками сериала. YagmurAraz подписала фото Дорогой Çağatay 💫
https://www.instagram.com/p/BsxqgnmlqQf/

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 17:12 от femmi2

# 306
# 307
# 308
  • Мнения: 6 108
Не можах да ги сложа в пост в който има и текст, но самостоятелно стана.
Мисля, че още тази вечер ще са на острова, но първата им брачна нощ в понеделник.
И аз много обичам сериите от натравянето до шамара. Артистката, която играе Джансула не е красива, но пък в тази роля на влюбена и откачена девойка е направо за Оскар.

# 309
  • Мнения: 27 499
 Чак пък за Оскар  .    Както казах в предния пост   Ча те докарва до лудост .
 Маргиии  ще ходим ли на каст за новите сезони  или ще  пропуснем пак  Crossing Arms Crossing Arms hahaha
 ако нИ накарат целуфани и шамари   кО шЪ прайм  ?   тоок в петите ще гледаме като стреснати  и ще ни плювкат не мойм да играйм   Joy  бана не...  



  Heart Eyes  Flutter Flutter

  

  

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 17:14 от femmi2

# 310
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Фемо, че той Чачун си е късокрак и с голям задник- нещата се променят през годините от по-добре към по-зле в зависимост от килограмите, но обикновено доста динамично. Беше си идеален и пропорционален, допреди да вземе да се разтяга с пилатес или каквото било там 2013г... После слаб или дебел, направи едни мощни балдъри и едни увиснали рамене.... Добре поне че сега раменете му пак са изпънати и той като цяло си е стегнат и изпънат.
Ох не искам да го гледам с тая козина, дано да е за ролята и да я маха след 1-2 серии Rolling Eyes
На сватба не ми се вярва да ходи, още по-малко да помъкне и Дуда на място с присъстващи обикновени хора, невиждали отблизо звезди и където няма да може да контролира нещата сред тълпата. Забрави Naughty

ПП Рори, много благодаря за лаленцата, много ги обичам, имам си и любима картина с лалета на стената вкъщи. Е моето е един вид репродукция на това, гоблен който съм си шила сама лаленце по лаленце Heart Eyes
Скрит текст:
Моята снимка е доста мътна но пак си личат приликите Crazy

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 16:34 от Беллора

# 311
  • Мнения: 27 499
 Бееел   вероятно си права  но поживьом увидим  , както се казва на руски  .
  Каква тълпа там ще са отбрани гости в ресторанта  . Приятели и колеги на младоженците .

 За този хабер се отнася поживьом , увидим  Mr. Green


Цитат
Информация не подтверждена, утверждать, что она правдива мы не можем, однако по некоторым данным съемки фильма Чагатая Улусоя и Хазал Кая запланированы на сентябрь-октябрь этого года. Шоу-ранер проекта - Энгин Айканат
филм ще снимат през есента . Дано е вярноооо . Praynig Praynig
 Сравнения да има     ще го преживеем    .  

  Новите сезони кога ще ги снимат ?   Да снима два проекта наведнъж   33uu
   Между коментарите е писала  Снежана Татарова , която прави хубави колажи
Цитат
Snejana Tatarova
Чакам с нетърпение потвърждение на тази новина.Милиони фенове по света на ФЕмир ще са щастливи!



 Беел  , хубав гоблен   bouquet

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 17:15 от femmi2

# 312
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
И роднините Фемо и роднините, които са си съвсем обикновени хора и които ще следят всяка стъпка на звездните присъстващи. Ча не би си го причинил да го разнасят после Naughty Едно е да се покаже на някоя гала сред себеподобни и после да се скрие зад кулисите, съвсем друго е един такъв частен повод и незнайно какво количество телефони около него....

За филма дано не е вярно, знаете ми мнението по въпроса.

Ранини е писала че сценарият на новите сезони на защитника не е готов и всяко споменато име за Чачова колежка да се счита за невярно. Знаех си. Сериалът е от месец на екран, решението за продължение е взето след отчитане на резултатите, т.е. наскоро, за толкова кратко време няма как да се пръкне сценарий, това да не ви е Едже Йоренч, която за 2 седмици щеше да избълва даже два hahaha
Тааа мъките с каста тепърва предстоят tooth



Любимото ми яке, много го харесвам с него Heart Eyes

Момчето от пазара което няма нужда да правят на маймуна за да ни покажат че е обикновено и бедно. Нормална младежка външност и прическа, и дрехи които може да си позволи всеки човек Wink

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 17:14 от Беллора

# 313
  • Мнения: 27 499

 Бил е в студиото , където се озвучава Защитника . Различно се тиражира кога ще пуснат вторият сезон .
  До тогава суша едвам някоя снимчица ще   изпълзи .
 Сценарият не е готов  каста също , местата на  които ще снимат .  Как разбаха като нищо не е ясно , че ще е в пустинята ?

 От роднините ли ще го е страх да  го щракат  ?    Той като излезе на улицита или независимо  къде го налазват свикнал е .   Роднините на Али не ги знам . Хазалените   сме виждали майчето , бащата  рядко , защото са разведени . Баща й  се оженил повторно има  деца .  

Цитат
Момчето от пазара което няма нужда да правят на маймуна за да ни покажат че е обикновено и бедно. Нормална младежка външност и прическа, и дрехи които може да си позволи всеки човек Wink
 Абсолютно !  smile3521
Няма нужда се прай на маймуна и палячо, както в едно друго дизи  Sick  
 Допада ми якенцето и на мен .

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 13:30 от femmi2

# 314
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Разбира се че ще го е страх, това са хора които той не познава и не са му никакви, а ще се наложи да стои с тях часове. Ще го гледат в устата и една хапка няма да може да преглътне, а после естествено ще го разнасят- най големият му страх. По улицата просто се разминава с всякакви хора и толкова, а купона е съвсем друго нещо. Аз не вярвам да отиде Peace

Ранинито, както и няколко други които "познават" си имат свои канали за информация. Сценарий може да няма, но насоки за продължение на историята със сигурност имат- сценаристите затова са сценаристи че да въдят идеи, а и в повечето приключенски има пустини, старини, дялани камъни, съкровища и т.н. Не е трудно човек да се сети - важното е да избегнат баналните повторения и да направят нещо интересно.

Общи условия

Активация на акаунт