Моля , някой да ми помогне с мнения , объркан съм

  • 19 618
  • 450
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
И _зизу_ тя е точно на твоята възраст , предполага се знаете какво искате от живота...

# 31
  • Мнения: 5 508
Разбира се, че знаем. Повечето.
Ето аз, например, не искам дете на този етап, макар приятелят ми да е на твоите години и да сме заедно от 2 години и нещо. Той е наясно с това.
Там е разликата между мен и твоята жена - аз съм казала нещата още в началото и той е преценил дали да е с мен или да си търси друга.

А теб те съветвам да не се замисляш още за бебе, защото тогава наистина ще береш ядове с тази девойка.

# 32
  • Мнения: 17 416
Е, ти какво предлагаш, wishmaster? Твойта позиция е ясна - собствеността, та собствеността. Simple Smile
Първоначално не е предвидил човекът, че има една категории жени, чиято единствена възможнист да се сдобият с имущество е бракът. Разбира се, той не е имало как са изиска от нея собствен имот, за да се ожени за нея Simple Smile

# 33
  • Мнения: X
Е, ти какво предлагаш, wishmaster?
Аз вече предложих. Не четеш ли? Предложих да поговорят за компромисен вариант, който да устройва и двамата. Предложих авторът да ремонтира своето жилище и да го даде под наем, а с парите да плащат наем в друг град или ипотека за общо жилище. Чети, не боли.

# 34
  • Мнения: 31
Само да ви кжа че имота го споменах само да подчертая че ще стане надявам се самостоятелно ново ( ремонтирано ) жилище без намеса на родители направено с вкус, нямам предвид че ще го вземе или тн. Мисълта ми е че в днешно време е лукс да имаш жилище и да не живееш на квартира...

# 35
  • Мнения: X
Само да ви кжа че имота го споменах само да подчертая че ще стане надявам се самостоятелно ново ( ремонтирано ) жилище без намеса на родители направено с вкус, нямам предвид че ще го вземе или тн. Мисълта ми е че в днешно време е лукс да имаш жилище и да не живееш на квартира...
И само твое.

# 36
  • Мнения: 31
Не бе жена като не разбираш не коментирай , на сяка манджа мерудия ? Брокер ли си , ти май не четеш подмини темата моля има други 15000

# 37
  • Мнения: X
Би ли ми обяснил какво не разбирам? Би ли обяснил също защо категорично подминаваш всеки вариант за компромис и нещо общо ваше? И защо да подминавам тема, която ти пусна с молба за съвет? Аз ти давам съвети. Или молбата ти е да оплюем съпругата ти, защото не е възхитена да дойде да живее в ТВОЯ град, в ТВОЕТО жилище, където ще ви навестява всеки ден ТВОЯТА мама. И не, не съм брокер. Майка съм на 25-годишен, който живее заедно с приятелката си в жилище, осигурено от мен и обмислящ закупуването на общо жилище за двамата. Капиш?

# 38
  • Мнения: 17 416
Е, ти какво предлагаш, wishmaster?
Аз вече предложих. Не четеш ли? Предложих да поговорят за компромисен вариант, който да устройва и двамата. Предложих авторът да ремонтира своето жилище и да го даде под наем, а с парите да плащат наем в друг град или ипотека за общо жилище. Чети, не боли.

Чета те, но не разбирам, wishmaster,защо тя да се достанцира финансово отвсякъде?
Той да ремонтира, той да поеме наема за там, където и тя ще живее. Ти не предлагаш компромис, а направо жертва. 😀
Утре може да й се прииска в съвсем друг град, може би смяташ, че и там нова съобственост й се полага...

# 39
  • Мнения: X
защо тя да се достанцира финансово отвсякъде?
Не, не съм предлагала тя да се дистанцира финансово. Напротив, предложих тя да даде половината (поне приблизително) пари за общото им жилище.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Авторе, 3 години  не са много, 13 загърбих. Сега съм на 38 г. И филма с "хайде да купим нещо на двамата изиграхме" - не препоръчвам никак. Много ресурс изисква и струва скъпо приключването му, за емоциите да не говорим. Направи си ремонта и имай готовомясто за живеене. Би ли споделил градовете?
Майка ти няма място с вас на всички празници.

# 41
  • Мнения: 31
Стара загора и малък град на 30 км от Пловдив

# 42
  • Мнения: 4 808
А може би жена ти просто не иска да живее в малък град. Има ли работа там, в този град, какво ще работите там, мислили ли сте го? Има ли млади семейства, добри детски градини и училища? Или може би след като е поживяла в чужбина, животът там ѝ е харесал и не иска да се върне да живее в България. Нормално е да иска да има собственост с нейно участие, това дава някаква сигурност, че ако бракът ви се провали, няма да остане на улицата, особено ако има и дете. Седнете и поговорете за тези неща. Относно празниците, майка ти може да идва през декември, да изкарва Коледа с вас, а за нова година да си се прибира. Коледа е семеен празник, Нова година е за купон.

# 43
  • Мнения: 31
Така е просто споделих моите терзания публично , явно и аз имам вина или е изцяло моя че съм спал , просто ще говоря с половинката и ако не се намери консенсус ще има край

# 44
  • Мнения: 31
Средна работа , аз съм автомонтиор , тя фризиорка по професия.. нямаме професия която да е престижна , нормално българско семейство Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт