Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 49

  • 18 941
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 489
Тази сюжетна линия направо ме разби! Simple Smile

# 676
  • Мнения: 9 374
Донето съспенса й викали. Joy Направо си представих момента, в който Банков хваща ръката на Марио, за да го спре да не кастрира чичо си. Joy

# 677
  • Мнения: X
Тази сюжетна линия направо ме разби! Simple Smile
Ти май не си чела старите ми бисери - за брата близнак на Банков и сестрата близначка на Зорница Joy Тогава бях в стихията си, сега нещо нямам муза
Инчето също се беше уредила със сестра близначка

Яни, както Зорница хвана Марио в залата за рапорт да не убие Цонев Joy Представи си същото

# 678
  • Мнения: 9 374
Яни, както Зорница хвана Марио в залата за рапорт да не убие Цонев Joy Представи си същото
Абсолютно, обаче е още по-смешно. Добавям и някоя от типичните за Банков физиономии. Joy

# 679
  • Мнения: 9 628
Боже, докато зацепя за това кога Зорница е спирала Марио Grinning

Дона, пишейки тези комични неща, си мисля как добре им се получават те в ОЖ и вместо в драми-тъпотии да дълбаят да внесат повечко хумор, сещам се за фигурното пързаляне, линейката с грешните двойки, съобщаването за поредното дете на Пешко, Мазови подлудявайки Йосиф Joy

# 680
  • Мнения: 489
Тази сюжетна линия направо ме разби! Simple Smile
Ти май не си чела старите ми бисери - за брата близнак на Банков и сестрата близначка на Зорница Joy Тогава бях в стихията си, сега нещо нямам муза
Инчето също се беше уредила със сестра близначка

Яни, както Зорница хвана Марио в залата за рапорт да не убие Цонев Joy Представи си същото
Пропуснала съм го, сигурно е било по-отдавна Simple Smile

# 681
  • Мнения: 9 374
Боже, докато зацепя за това кога Зорница е спирала Марио Grinning

Дона, пишейки тези комични неща, си мисля как добре им се получават те в ОЖ и вместо в драми-тъпотии да дълбаят да внесат повечко хумор, сещам се за фигурното пързаляне, линейката с грешните двойки, съобщаването за поредното дете на Пешко, Мазови подлудявайки Йосиф Joy
Aз понякога само заради ей тия моменти си пускам ОЖ отново. Като гледам епизодите втори път мога повече да обърна внимание на останалите, а не само на Марио и Зорница. Grinning

# 682
  • Мнения: X
Майче, и на мен комичните ситуации са ми любими. В този сезон май имаше сериозен дефицит И на това.

Димче, да не забравя, през уикенда ще ги потърся да се посмееш.

Което ми напомня - Роси и Дрийми още ли искате сценарий с различни пътища за Марио и Зорница?

# 683
# 684
  • Мнения: X
Така, продължаваме напред.

След операцията Банков пуши в новия пушком (Ина е направила хипер модерен, с газови отоплители за зимата и специална инсталация, която пречиства помещението от мръсния въздух. Вътре мирише на канела). По едно време идва Марио и го пита за цигара. Банков казва, че пуши последната и му я подава. Двамата седят един до друг леко оклюмали и приведени и си подават цигарата (Моски, това е за теб аххахахха).
Каква ирония.
Банков казва - и кво, оперирахме по-бившия на Зорница?
Марио - който се оказва мой чичо.
Банков - честно, има нещо във въздуха на тази болница. Освен миризмата на канела.

И както се досещате, оказва се, че Зорница е зад тях и е чула разговора.
В резултат на това й прилошава и се свлича на земята.

В следващата сцена гледаме как Марио носи Зорница на ръце, всъщност той бяга със Зорница на ръце, тя крещи "пусни ме, добре съм! Викторе, укроти го, бе!", а Виктор тича запъхтяно зад тях (не може да настигне Марио, защото нашият е обезумял). Вкарва я в стая за преглед, палпира я, не открива нищо. Вики1 търси Вики 2 - и тя не открива нищо.
Обаче Марио усеща, че има нещо и прави опити да свика консилиум за състоянието на Зорница

Реклама

# 685
  • Мнения: X
Финал

Цонев отсвирва Марио за консилиума, обаче Захариев му обещава тайно да извика всички лекари да видят Зорница - дори Кръстева. Не е ясно защо. Когато отива да извика Романова, я сгащва да се натиска с.....Ковачев - чичо! Ама внимателно, че е прясно опериран Joy
Пешко нещо се е ошашкал, откакто Галето се върна на работа и се усеща накрая и той сам да прегледа Зорница. Излиза от кабинета. Отвън са Марио, Вики 1 и Вики 2.
Захариев казва - бременна е, затова й е лошо. От кого бре!?!?!?
Вики 2 гледа на кръв Вики 1. Вики 1 - не съм аз, бе! Нищо не съм правил с нея!
Марио казва - абе...засичаме се от време на време под душа...и вкъщи се засичаме под душа...пестим вода, че е скъпа. Grin

# 686
  • Мнения: 4 059
Да почвам ли с рекламите?

# 687
  • Мнения: X

Е не знам, току-що написах края.
Ама може реклами след финала Joy

Дай някоа реклама на памперси, че ще трябва на младото семейство

# 688
  • Мнения: 4 059
Ба, каква съм бавна Animal Joy Cat

# 689
  • Мнения: X
Дай някоя реклама. Ще те мотивирам със снимка на Иванчо... и Миткооо

Общи условия

Активация на акаунт