Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 49

  • 18 889
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 269
Което ми напомня - Роси и Дрийми още ли искате сценарий с различни пътища за Марио и Зорница?
Отговорът на този въпрос може да ми коства главата 😱😆.
Хумористичният ти сценарий много ме развесели 😂. А като бягаше Марио със Зорница на ръце, следван от Банков, получих дежа вю за един сценарий от по-рано за бременната Зорница, където Марио бягаше защото бебето е негово, а Банков за всеки случай 🤣.

# 691
  • Мнения: 4 059
Здравейте, Дами! Погледнете мъжа си, а сега мен. Погледнете го отново и сега пак мен. За съжаление той не изглежда като мен. Но ако премине към Олд Спайс може поне да мирише като мен. Погледнете надолу, сега нагоре. Къде сте? На лодка с мен мечтаейки как може да мирише мъжът ви. Какво е това в ръката ти? Вече е умен. Стрида с два билета за премиерата на 7ми сезон на ОЖ. Погледнете отново билетите, вече са диаманти. Всичко е възможно, когато мъжът ти мирише на Олд Спайс. Аз съм на кон! Animal Unicorn

# 692
  • Мнения: 4 059
Таратарантаааа

# 693
  • Мнения: X
JoyJoyJoy
Нееееее, не могаааааааа! Велика си!
Не - уникална си!

# 694
  • Мнения: 3 269
Леле, Ди как ги помниш дословно. Аз само това за коня помня 🤣.

# 695
  • Мнения: 4 059
JoyJoyJoy
Нееееее, не могаааааааа! Велика си!
Не - уникална си!
Е вече се изчервих. Animal Joy Cat

# 696
  • Мнения: 6 161
Седя си на стационарния РС и съм пуснала нещо да си разпечатвам , от дясно ми е огледалото , в което поглеждам  телевизора  и изведнъж си видях  нахилената като тиква физиономия .. Вие ме побъркахте тази вечер !

# 697
  • Мнения: 9 374
Доне, продължавай с хумористичните сценарии, страшно добре ти се получават. Стига с драми вече. На пролет пак.Joy

# 698
  • Мнения: X
Ми...мерси Joy
Обаче няма вдъхновение както в началото Confused
Добро утрооооооо на всички Kissing Heart
Зорница ви пита - кафето със или без захар?

# 699
  • Мнения: X
Зачетох се в едни стари коментари  и вижте какво свое мнение намерих:

Цитат
Абе незнам къде го писах, тук или другаде, ама ми се иска Марио като каже на Тони, че се е разделил със Зорница, малкият да каже - и какво постигаш с това, как променя нещата? Проблемът е лъжата, не че си с нея! Или беше поредната ти секс играчка? При което Марио да каже нещо от типа - “обичам я” и Тони да изцепи “Наистина ли? Брат ми, голям си тъпак!”. И наш Марио да се усети какви ги е надробил....ама едва ли ще стане така.

Писала съм го на 14ти май...бъркам ли или случайно съм нацелила сцената с прегръдката на Марио и Тони в лекарската стая? JoyJoy

# 700
  • Мнения: 1 754
Зачетох се в едни стари коментари (какви неща сте писали за Момчето преди година. Страдам Cry ) и вижте какво свое мнение намерих:

Цитат
Абе незнам къде го писах, тук или другаде, ама ми се иска Марио като каже на Тони, че се е разделил със Зорница, малкият да каже - и какво постигаш с това, как променя нещата? Проблемът е лъжата, не че си с нея! Или беше поредната ти секс играчка? При което Марио да каже нещо от типа - “обичам я” и Тони да изцепи “Наистина ли? Брат ми, голям си тъпак!”. И наш Марио да се усети какви ги е надробил....ама едва ли ще стане така.

Писала съм го на 14ти май...бъркам ли или случайно съм нацелила сцената с прегръдката на Марио и Тони в лекарската стая? JoyJoy
Уцелила си!!!!
Но ако не беше Албена едва ли ще ще да се държи така, беше се заинатил като магаре на мост 🤗 не се обиждай. Трябваше му нещо друго, за да може да види нещата отстрани!!!

# 701
  • Мнения: X
Как бе, Албена се случи след това.

Дани, от 5ти сезон няма да спра да повтарям, че когато си влюбен, си като кон с капаци и не виждаш цялата картинка. Освен това Моски каза наскоро следното  - не може да съдим някого за това, че е влюбен.
Трябваше просто да не го лъжат и да се държат с него като с голям човек.

# 702
  • Мнения: 12 422
Ами аз не мисля, че някой някога е съдил Тони за това, че е влюбен. 🙂

Аз обаче останах изненадана от това, че въпреки този разговор, той не разбра брат си и трябваше почти да умре, за да прости.

# 703
  • Мнения: X
Ами аз не мисля, че някой някога е съдил Тони за това, че е влюбен. 🙂

Аз обаче останах изненадана от това, че въпреки този разговор, той не разбра брат си и трябваше почти да умре, за да прости.

Не мислиш, но беше така.

Аз също бяха изненадана. Много хубава сцена и смятах, че са се разбрали. За мен това после беше огромна грешка на сценаристите.

# 704
  • Мнения: 12 422
Ох, добре, аз лично никога не съм го съдила, че е влюбен. Че не знаеше кога да спре обаче, не беше хубаво.

Не само това, Доне, още след отрязването, когато се напи, и след това  при разговора му със Зорница, останах с впечатлението, че са се изяснили и Тони е разбрал. Връщането на темата с гостуването у Генадиеви, след това с целувката и накрая с билетите за нос Хорн, го намирам за проява на лош вкус от страна на сценаристите и излишно разтегляне на тази история.

Общи условия

Активация на акаунт