Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 49

  • 18 876
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 1 750
Да, така е, не трябваше да го лъжат - тук спор няма. Но Марио и да му беше казал, Тони нямаше да му прости - моето усещане е такова, пак ще ще да се почувства втори и като сянка на брат си.
Дори след прегръдката  - той го каза, че у щял да го разбере, но това чувство беше прекалено силно за да прости от раз!!!

# 707
  • Мнения: X
Както обещах на Димчето....малко стари сценарии за шести сезон (бяха писани още преди края на 5ти, да го имаш предвид)

Откраднат живот сезон 6 - халат, черен дроб и две димящи дула
Скрит текст:
Добър вечер, мили съ-сценаристи Simple Smile
Тъй като добре се представяте с края на пети сезон, направо връхлитам за шести Joy

Шести сезон започва с операция - след като в пети Тасев в бил прострелян от Фотев, той почудо оцелява и отива да си смени физиономията при Доктор Енчев (минутка за реклама). С новата ала-мутра физиономия отива да работи под прикритие при Фотев като охрана. Тъй като вече е грозен, го слагат да бъде личен гард на Инчето, която е леко в немилост и много много не ѝ се разрешава да излиз от вкъщи. Един ден Ина вижда на врата на новия синджирчето с кученцето, а в портфейла му - снимка на онова куче от 1500 лева и разбира кой връщност е ужасния телохранител - почти цял сезон правят “туй-онуй” в къщата на Кръстника в Бояна.

В Св. Кирил пристига ранен при инцидент пациент с бинтове по цялото тяло(и главата)  - прехвърлят го от Пирогов, че там не могат да смогнат. Оказва се, че пациентът е мастит бизнесмен, собственик на компанията Б.А.У.У. - Бях Аз Уникален У-идиот  - току-що завърнал се от чужбина и успял да натрупа несметно богатство, след като патентова едноименния си БАУУ продукт - мъжка хавлийка - момент за продуктово позициониране - виж скрития текст:

Скрит текст:
Покажи

Той, освен, че е бинтован, е и в кома, нали.

Междувременно Тони, който ще е централен персонаж в 6ти сезон (щото сценарият е мой), разбира се, се влошава и половин сезон му се търси нов черен дроб - драма, драма, драма. Зорница забременява. В строшената линейка. Разбира се, къде другаде.

В средата на сезона Фотев разбира, че оня бинтования в комата (БАУУ) е дошъл в БГ-то, за да купи болницата, праща мутрите си да му изключат системите. Настава драма, но в последния момент Марио успява да спаси черния дроб на Бинтования, който, ама разбирасе, е напълно съвместим с този на Тони.  Трансплатират го. Търсят се нови черни дробове за 25 форумки в бг-мама, които вече са в перманентен алкохолен делириум.  
Междувременно той завърта кюбов с колежката Албена Войнова, която все още не знае кой е баща ѝ. Захариев половин сезон я държи далеч от Тони (щото е решил тъпака, че Тонката не е подхпдящ за зет), говори с Марио да държи брат си далеч от Войнова и никой не схвща защо.

Следва продължение.....

Забравих да кажа, че след като мунтрансплантират черния дроб от Банков, няколко седмици по-късно Зорница ще получи изненадващи контракции в болницата. В нея, както знаем, има само двама гинеколози - единият е в отпуск по майчинство, другият е решил като директор да инспектира процеса по ремонт на линейката с новата сестра Шавлиева Wink Бебето го изражда в подпокривното Тони, който междувременно е специализирал не само неврология, но и гинекология (кво да прави човека, докато чака нов дроб - учи, а и нали е на кака и бати генийчето).
Тук следва plot twist - излизат две бебета! Щото Захариев и Галя от караници и изневери не са видели второто бебе.

Сценарий за 6ти сезон - 2ра част
Скрит текст:
3 месеца по-късно (щото обичаме такива неща).... на хеликоптерната площадка се приземява хеликоптер (кво друго?) и от него излиза висок, рус мъж, със студен поглед и най-новата книга на Дан Браун под ръка. А именно - доцент В. Банков. Това всъщност е доцент Валентин Банков, злият брат-близнат на доцент Виктор Банков, който е психолог/психиатър/нещо си там и е поканен лично от Иво Фотев да оглави психиатричното отделение на болница Свети Кирил. Истината е, че Фотев го е поканил, за да го държи под око (все пак опита да убие брат му, който си умря - за справка виж част 1), а Валентин е приел, за да разбере, кой е убил брат му и да отмъсти. Те, двамата братя не са поддържали много връзка през годините (Валентин дълги години работи и живее в САЩ), ама все пак за брат си Валко убива. Започнват да си играят на котка и мишка - около десет епизода.
Междувременно, слизайки от хеликоптера, той се запознава с братя Ковачеви, представяйки се само като Валентин, новият колега (те не знаят как изглежда Банков и не се сещат кой е той - нали умрелият му брат беше бинтован целия). Банков влиза, при което Кръстева, Ненева, Стаменова и Романова припадат, а Жекова започва да търчи като обезумяла в болницата, защото е видяла призрак. Минват 12 епизода, доакто стане ясно, кой, аджеба е тоА новия Банков и всичкис е успокояват. Марио и Тони започват да тренират бокс и таекуондо.
Няколко от бг-мамите са в критична нужда от нов черен дроб, а фейсбук е сринат. Новината е първа в централната емисия новини на Нова, а Ани Салич я обявява кахърно.
Междувременно Ина Фотева бременее тайно от Иво - оказва се, че т я е от ония безумни жени с плочки, на които коремът им не се вижда, а всички други бременни ги мразят. Иво пък хептен не я забелязва, защото междувременно Стаменова му е пуснала в директорския кабинет, а той е научил значението на абревиатурата MILF. В резултата на това отпуска нови 17 милиона за прищевките й по отношение на болницата.

Следва трета част с другите герои.......


П.С. трета част не я намирам в момента.

Друг сценарий:
Скрит текст:
Всичко в “Св.Кирил” е по старому - Ина дебелее, Марио и Зорница се пощипват по ъглите, Захариев директорства, а Магда събира клюки.... в един прекрасен августовски ден в болницата влиза доц. Виктор Банков. Жена му е умряла, този път наистина, и той се е върнал в България. Тръгва в коридора към Зорница, за да си поговорят, но тя само при вида му се сеща за аборта и се разстройва. В този момент при нея изникват Марио и Тони и я питат какво ѝ има. Тя през сълзи казва “нищо”. Те се обръщат, виждат Банков, в един глас “Това той ли е?” Марио “Който те остави да направи аборт?”, Тони “Който те излъга за жена си в кома?”. Тръгват заедно към него, той е обръща и в същия момент получава един десен юмрук в носа и един десен юмрук в корема. Банков бива спешно въведен в Спешното, където Мазов и Пенев през смях го кърпят. В съседната стая Тасев налага с лед юмруците на братята, а Зорница им чете конско.
В този момент в спешното с порязана ръка влетява жена, която е копие на Зорница.
Наша Зори припада от шока, след нея припада и Тони (забеавих да кажа, той е прясно зарязан от Албена и всяка вечер дави мъката в безалкохолна бира, щото алкохол не може заради новия дроб). Марио се чуди кого по-напред да свестява и за по-сигурно припада и той.
След като ги свестявят, следват едни разговори и ДНК тестове, където става ясно, че Зорница е имала сестра близначка - Деница Огнянова, която е била дадена за осиновяване след раждането. Деница Огнянова също е доктор.
Доктор по финанси и здравен мениджмънт. Съгласява се да стане финансов директор на “Св.Кирил”, за да се опознаят със систъра. Запознава се с Виктор Банков, който също припада, когато я вижда.
Просто това е сезонът на припадъците (за разнообразие от хилядите бременности).
Минава време и доктор Деница Огнянова започва да се приентира в обстановката. Разбира се, попада в триъгълник - Тони, милото ми глупаво момче, решава що пък да не се пробва пак, а и намира за много романтично двама братя за ходят с две сестри. Банков също решава, че се е влюбил, а и се оказва, че тая Огнянова му се опъва нещо. И, както знаем, мъжете обичат да ловуват. Зорница се опитва да го накара да стои далеч от сестра ѝ, а той ѝ обяснява, че жена му е умряла, този път наистина, и (уж) няма какво да крие.
Дните минават....Деница Огнянова връзва тенекия на Банков за концерт на Веселин Маринов, отказва бонбонките на Тони, щото била на диета...в един ден Банков купува на Зорница, пардон, Деница подарък от приказката за Аладин с послание за три желания за любов, а Тони играе на едро - купува билети за Индия (Тадж Махал, романтика, това онова). Отиват да ѝ носят подаръците и що да видят - див секс мвжду Деница и сестра Ася! Деница била на левия бряг!!!  Отиват заедно в бара и се пропиват - Банков с уиски, Тони с фреш портокал (щото не може да пие алкохол заради дроба). Хващат се на бас кой пръв ще забие Мишева.
Тони е един невероятно прекрасен и уникален брат и подарява билетите на Марио и Зори.

Индия не е било мега яко. Марио е бил нахапан от комари, а Зорница се е потила като за световно....Добре, че стаята в хотела е била с климатик - та яко потно-сърбящ секс, секс, секс, секс на фона на яка песен

Мазов е в спешното, щото се крие от жена си - искала второ бебе от сурогатна майка....

# 708
  • Мнения: X
Не само това, Доне, още след отрязването, когато се напи, и след това  при разговора му със Зорница, останах с впечатлението, че са се изяснили и Тони е разбрал. Връщането на темата с гостуването у Генадиеви, след това с целувката и накрая с билетите за нос Хорн, го намирам за проява на лош вкус от страна на сценаристите и излишно разтегляне на тази история.

Моски, както видяхме в шести сезон, са способни излишно да разтягат много истории. Това им е начин на правене на сезоните - грешен, както установихме.
Понякога си мисля, че триъгълникът беше като детска приказка за лека нощ пред всичко, което се случи в шести. Не само с нашите. Не знам защо тогава се прие така зле. Сега наистина ми се струва като ала бала JoyJoy

# 709
  • Мнения: X
хахахахаха, ох, заливам се от смях!
В миналия сезон Вера писала да вкарвам Тони в релси, че заради него се объркали нещата. Аз тогава сънувах как му зашлевявам два шамара (не е ясно защо) и си разказах съня, а тя ми отговаря, че е спокойна, че щом има шамари, значи положението е под контрол JoyJoyJoy
Егати купона Joy

Абе по-весело е било....в сравнение със сега

# 710
# 711
  • Мнения: 9 628
Дона, как така не намираш 3-та част? Намери я, това с припадъците ми е любимо, само си го представям.......... Joy

# 712
  • Мнения: X
Дона, как така не намираш 3-та част? Намери я, това с припадъците ми е любимо, само си го представям.......... Joy

Ще я потърся. Но в тая трета част май нямаше за нашите, а за останлите.
Хахахахаха, като не знаеш какво да правиш с героите - припадат!

На мен любимо ми е, когато Тони купи билети за Индия аххахаха

# 713
  • Мнения: 9 628
Мен там дето Зорница след това и Тони припадат, а Марио не знаел какво да ги прави и той припада ставайки трима Joy

# 714
  • Мнения: 9 374
Диана да вземе и модел да стане, перфектна е за това. Камерата я обича. Grinning

# 715
  • Мнения: 2 653
хахахахаха, ох, заливам се от смях!
В миналия сезон Вера писала да вкарвам Тони в релси, че заради него се объркали нещата. Аз тогава сънувах как му зашлевявам два шамара (не е ясно защо) и си разказах съня, а тя ми отговаря, че е спокойна, че щом има шамари, значи положението е под контрол JoyJoyJoy
Егати купона Joy

Абе по-весело е било....в сравнение със сега

Сега това с Тони ми се вижда като лека закачка за добър ден.
Да, Марио се дърпаше, но дори това с отровата не ми се вижда толкова фатално на фона на последния епизод.
Тц, Тц, Тц.. до къде се докарахме..

# 716
  • Мнения: X
Сега това с Тони ми се вижда като лека закачка за добър ден.
Да, Марио се дърпаше, но дори това с отровата не ми се вижда толкова фатално на фона на последния епизод.
Тц, Тц, Тц.. до къде се докарахме..
"Усмихнете се - винаги може да е по-зле!" - казал оптимистът Joy

Нищо чудно и последния епизод да не ти се стори като нещо фатално. След като видиш седми сезон Joy

# 717
  • Мнения: X
Стоя и се чудя - искате ли един куп снимки на Бате ви Слави или не? Не са пускани тук.
Не искате...така сте заспали и не ме отразявате днес...определено не искате...

# 718
  • Мнения: 9 374
Точно за Зорница е, а и до някъде за Марио. Много ми харесва как е написано, хубаво е.


Доне, пускай ги, таман ще се събудят. Аз ги искам. Grinning

# 719
  • Мнения: 1 750
Стоя и се чудя - искате ли един куп снимки на Бате ви Слави или не? Не са пускани тук.
Не искате...така сте заспали и не ме отразявате днес...определено не искате...
Ти да не си го снимала през празниците и да си траеш 🙄😄
Давай да видим с какво ще ни изненадаш!!!! 🤗


Яни, това е от Живот в скалите на Мария Лалева. Има много добри съждения.

Последна редакция: пт, 04 яну 2019, 13:10 от Daniela Gospodinova 601697

Общи условия

Активация на акаунт