СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 1

  • 43 122
  • 742
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 160
За групата съм съгласна, но знам че тогава ще спрем да си пишем тук във форума, а някак си ми е готино и тук Simple Smile

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 245
И аз предпочитам тук да си пишем, по-предразполагащо е някакси Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 169
За групата съм съгласна, но знам че тогава ще спрем да си пишем тук във форума, а някак си ми е готино и тук Simple Smile

Еее няма, поне докато не родим тук ще се пише основно. Във ФБ някакви по тайни неща, снимки и т.н. Може и по натам да я направим, както кажете.

# 108
  • Мнения: 120
Лелее момичета, добро утро?! 😬😀 При мен е някакъв ужас - вчера цял ден, че и до сега страшно гадене, без повръщане, но чак не мога да го повярвам. Доста пъти си мерих температурата, убедена че съм лепнала грип, вирус.. но си е 36,5. Нямам друго неразположение, това от бременността ли да е? 😶 Та чак до сега направо се моля до после да се разкара..

В момента съм така! Меря Т през 10 минути - 36,7, а мога да се закълна, че горя и ме тресе едновременно. Дъщеря ми е с Т от няколко дни, а сме само двете вкъщи - мъжът ми е в командировка и нямам много шанс да се опазя... Взех осцилококцинум, дано пресече, ако има нещо.

# 109
  • Мнения: 580
Преди една седмица се чувствах точно така,  беше ми студено.  Исках само да лежа,  да си почивам и да спя.  Вчера пред кабинета разговарях с една родилка,  тя каза,  че в началото се е чувствала много зле.  Мислела е,  че има грип или вирус. 
Аз в момента съм много уморена...  Чувствам се като много болна..  😏🤔😐

# 110
  • Мнения: 120
Преди една седмица се чувствах точно така,  беше ми студено.  Исках само да лежа,  да си почивам и да спя.  Вчера пред кабинета разговарях с една родилка,  тя каза,  че в началото се е чувствала много зле.  Мислела е,  че има грип или вирус. 
Аз в момента съм много уморена...  Чувствам се като много болна..  😏🤔😐
Дано е нещо от бременността, само болест ми “липсва” сега 🤨 Изобщо нямам време за такива неща!!! 😅

# 111
  • Мнения: 3
Момичета , пазете се защото имало някакъв вирус . Ill Иначе аз пия фолиева киселина и Дуфастон предписан ми от док. За сега се чувствам добре,  само дето ми се гади по цял ден и от време на време ме боли корема. Нямам болки в гърдите ,точно преди 2 седмици изчезнаха напълно , което леко ме притеснява. Но в петък съм на преглед за да видим бебчо и ще се разбере дали всичко е наред . Trollface Айдее от мен лек ден и се ПАЗЕТЕ ! Heart

# 112
  • Мнения: 87
Лелее момичета, добро утро?! 😬😀 При мен е някакъв ужас - вчера цял ден, че и до сега страшно гадене, без повръщане, но чак не мога да го повярвам. Доста пъти си мерих температурата, убедена че съм лепнала грип, вирус.. но си е 36,5. Нямам друго неразположение, това от бременността ли да е? 😶 Та чак до сега направо се моля до после да се разкара..

В момента съм така! Меря Т през 10 минути - 36,7, а мога да се закълна, че горя и ме тресе едновременно. Дъщеря ми е с Т от няколко дни, а сме само двете вкъщи - мъжът ми е в командировка и нямам много шанс да се опазя... Взех осцилококцинум, дано пресече, ако има нещо.
Дано ни се размине на всички този грип! Аз два дни не мърдам от нас именно заради него.. знам как никой болен не си стои у дома, сакън да не изтърве нещо навън.. и после бързо се разпространявал грипа.. като те няма да стоят у тях,аз ще си се пазя у нас 😁 Преди около 2 месеца вече може и повече бях болна и кашлях много, както и всички около мен, пих някакъв сироп, пооправих се но и до ден днешен още се откашлям, че и с мноого леки хрипове. Надявам се да не е проблем за бременността. Точно за това не искам да излизам, ако това се влоши не знам...

# 113
  • Мнения: 3
Пийте прясно изцеден лимон с една лъжица мед вътре . Това за гърло е перфектния лек. Поне на мен ми помага много . И чай..много много чай. И вируса ще бяга от вас . Heart

# 114
  • Мнения: 172
Здравейте, записвам се и аз в групата. Термин според календарите в интернет 12.09, но най- вероятно ще е друг, защото според лекаря ми съм била с късна овулация. Тъй като на 10. 01 нищо не се видя на ехографа, но вчера “сакчето” си беше там. Втора бременност ми е, имам кака на 5г. Пия фолиева киселина, селен и вчера докторът ми предписа нош- па и утрогестан, тъй като от време на време ме боли корема, точно като пред цикъл.
Лека бременност на всички и здрави бебчета на финала.

# 115
  • Мнения: 452
Ох и аз, където се притеснявах за грипа, от днес дъщеря ми кашля! Започнах я с провогрипните средства и ходя с маска, обаче ми е много напрегнато! Дано не е грип! 😣

# 116
  • Мнения: 6
Момичета, пак съм аз. Утре най-вероятно ще ме изпишат и ме питат дали искам пълният болничен, който е 30 дни. Аз работя от вкъщи, но започвам рано работа и от 7 до 11 нямам и минута да мръдна от компютъра, защото имам срокове. Затова се чудя дали да приема. Ноо от друга страна не знам как се заплаща такъв болничен ии исках да питам някоя от вас вече с опит дали има представа относно плащането на такъв болничен?

# 117
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен, бъдеща мама за втори път с термин 5.09.
След инсеминация, проведена на 9.12., на 21.12. се видя бледата втора черта.
На 03.01. на гинекологичен преглед се потвърди плодно сакче, а вчера 15.01. и сърдечна дейност Heartbeat
Пожелавам на всички ни здрави, щастливи бременни дни, както и здрави, хубави, пухкави доносени бебенца.Animal Bear

# 118
  • Мнения: 172
Момичета, пак съм аз. Утре най-вероятно ще ме изпишат и ме питат дали искам пълният болничен, който е 30 дни. Аз работя от вкъщи, но започвам рано работа и от 7 до 11 нямам и минута да мръдна от компютъра, защото имам срокове. Затова се чудя дали да приема. Ноо от друга страна не знам как се заплаща такъв болничен ии исках да питам някоя от вас вече с опит дали има представа относно плащането на такъв болничен?
Болничният се изплаща на 80 % от брутното възнаграждение, като база се смята 18месеца на зад.

# 119
  • Мнения: 434
Привет на всички!Мама съм на една сладурка и това ми е втора бременност.На преглед мислих да отида направо към 8ма седмица,но имах ужастна кашлица от няколко седмици и отидох в 5г.с при АГ,за да знам поне как да процедирам с лекарствата.Видя се сакче,а след десетина дни се надяваме и на сърчице,защото нямам търпение да кажем на каката,а тя е такова разправи-черво,че след нея и всички баби и дядовци,ще са в течение.😁 Успех и здраве за всички

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 11:38 от Nоnаmе

Общи условия

Активация на акаунт