СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 1

  • 43 227
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 94
maniuni, бързо оздравяване ти пожелавам!
Някой от вас изпитва ли втрисане без да има температура ? Последната седмица много ме втриса, не знам на хормони или на какво се дължи но на моменти направо ме тресе а след час примерно нищо но няма. Мерих си няколко пъти температурата и р напълно нормална.

# 61
  • Мнения: 64
maniuni, бързо оздравяване ти пожелавам!
Някой от вас изпитва ли втрисане без да има температура ? Последната седмица много ме втриса, не знам на хормони или на какво се дължи но на моменти направо ме тресе а след час примерно нищо но няма. Мерих си няколко пъти температурата и р напълно нормална.
На мен непрекъснато ми е студено и адски много ми се спи...

# 62
  • Мнения: 120
Аз имам горещи вълни, втрисане - не. Някакъв задух от време на време, който също отдавам на хормоналните промени.

# 63
  • Мнения: 6
Здравейте, за мен е трета бременност, терминът ми е на 19 септември. Имам две деца на 11 и 13 години, момчета.

# 64
  • Мнения: 452
Привет, да се запиша и аз. Термин 5-6 септември. Днес бяхме на преглед и видяхме пулсиращо ембрионче. Имам доста симптоми - гадене, болезнени гърди. От няколко дена все едно си чувам и сърцето, което е доста неприятно и ще ходя на кардиолог. Дадоха ми и направления за изследванията, които трябва да правя. За мен това е втора бременност. Имам кака на 13г. 😊

# 65
  • Мнения: 120
За да си сверя часовника - има ли някоя над 35г. или аз съм “динозавър”? На 38 съм Simple Smile

# 66
  • Мнения: 87
maniuni, бързо оздравяване ти пожелавам!
Някой от вас изпитва ли втрисане без да има температура ? Последната седмица много ме втриса, не знам на хормони или на какво се дължи но на моменти направо ме тресе а след час примерно нищо но няма. Мерих си няколко пъти температурата и р напълно нормална.
Мила, аз така миналата година имах втрисания и тогава ми излезе положително токсоплазмозата и Епщайн бар вирусът. Това са техни симптоми понякога. Аз бих те посъветвала да си ги пуснеш, за да ги изключиш като възможност. 😊

# 67
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен. Трябваше да ми дойде на 11.01. И аз като вас видях втората чертичка! Имам едно момченце на 9 год. Това ми е втора бременност. Имам записан час на 18. 01 .Направо незнам как ще дочакам. Незнам вие как сте но аз нямам никакъв апетит. Гади ми се от време на време и имам неразположение и пробождания в корема понякога при по резки движения[ту в ляво ту в дясно] Незнам дали е нормално😕 А гърдите ми са адски чувствителни...

# 68
  • Мнения: 452
Здравейте и от мен. Трябваше да ми дойде на 11.01. И аз като вас видях втората чертичка! Имам едно момченце на 9 год. Това ми е втора бременност. Имам записан час на 18. 01 .Направо незнам как ще дочакам. Незнам вие как сте но аз нямам никакъв апетит. Гади ми се от време на време и имам неразположение и пробождания в корема понякога при по резки движения[ту в ляво ту в дясно] Незнам дали е нормално😕 А гърдите ми са адски чувствителни...
Ох да и аз имах такива пробождания и беше доста неприятно. И сега също ми се случва да усещам тежест ниско долу. Мисля, че е нормално.

# 69
  • Мнения: 160
И аз съм с пробождания ниско долу в яйчниците, това е нормално имала съм ги и през първата бременност.

# 70
  • Мнения: 452
Момичета, притеснени ли сте от грипа? При нас обявиха грипна епидемия и малко съм нащрек, както имам и ученичка... Малко кофти период за начална бременност, дано ни се размине с повечко пазене!

# 71
  • Мнения: 71
Здравейте момичета и аз се включвам, днес трябваше да ми дойде, но си направих тест и е положителен. Втора бременност, имам момиченце на 2г.11м.

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 21:06 от Saki_90

# 72
  • Мнения: 59
Момичета, притеснени ли сте от грипа? При нас обявиха грипна епидемия и малко съм нащрек, както имам и ученичка... Малко кофти период за начална бременност, дано ни се размине с повечко пазене!
Днес моята лекарка ми изписа Биозин Мама 2x1 точно за да се пазя от грипа.И аз съм доста притеснена...

# 73
  • Мнения: 87
Ох,на мен да ви кажа много ми олекна, токсоплазмозата е отрицателна! Сега само се чудя защо беше този положителен .. да не би от друго да се е повлиял? Не знам за какво да се изследвам обаче 😂

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 245
Уф, аз качих 37.5 и се чудя какво да правя. Да пия ли парацетамол или само, ако се покачи повече. Четох, че точно в началото е най-опасен този грип. Лекарката ми разреши парацетамол, но в листовката му пише да не се пие в първия триместър.

Общи условия

Активация на акаунт