Кралски работи и клюки - януари 2019

  • 104 350
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 850
Днес попаднах на кратко видео, снимано от друг ъгъл, на които се вижда, че говори с хората отстрани на пътеката и тогава докосва корема си. Не ми се търси сайта, но и да го намеря ще има поне десет коментара, подобни на горните.

# 61
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Днес попаднах на кратко видео, снимано от друг ъгъл, на които се вижда, че говори с хората отстрани на пътеката и тогава докосва корема си. Не ми се търси сайта, но и да го намеря ще има поне десет коментара, подобни на горните.

Абсолютно, защото каквото и да направи се обсъжда в негативна светлина. На тази снимка съвсем нормално си е сложила ръката там, няма нищо общо с предходните снимки където го държеше с две ръце.
А и всеки има право да се кефи на бременноста си Simple Smile

# 62
  • Мнения: 855
Сега като се спомена кралското семейство на Монако се сетих, че преди време бях чела, че над тях тегне проклятие никой от тях да няма щастлив брак. Уж сега с Албър и Шарлийн било затихнало, но в началото с извънбрачните деца, клюките, че е искала да избяга и нейния израз на перманентно нещастие, не мисля, че всичко е цветя и рози.

# 63
  • София
  • Мнения: 10 032
Разглеждах инстаграма на Шарлийн, беше усмихната на почти всички снимки.

И аз гледах клипче с хората покрай църквата, даже не го пипна корема тази Мегън, не знам как очаква да разберат хората, че е бременна...

# 64
  • Мнения: 9 850
И аз гледах клипче с хората покрай църквата, даже не го пипна корема тази Мегън, не знам как очаква да разберат хората, че е бременна...
Като носи няколко размера по-малко палто, което, естествено, да не може да закопчае.

# 65
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 225
Благодаря на всички за хубавите думи! Heart



Днес принцеса Како (средното дете на малкия син на Императора) има рожден ден. Да е жива и здрава!
Хубава млада дама!




Само не видях да е писано нещо за принцеса Айко, май е пропусната в първата тема.

Да, права си, не съм се спирала на нея (само снимка), а и за родителите схематично е писано, защото мисля, че при коронацията на баща й ще се поразгърнат повече приказки.
Айко още е ученичка, току що навърши 17 год (на 1 декември), няма нищо кой знае какво интересно, освен че е ходила за няколко месеца в САЩ  ли беше, в Англия ли, за да си усъвършенства езика.

# 66
  • Мнения: 5 808
По нешънъл джиографик дават филм за принц Хари, а от 22 ще дават филм за Даяна
Много Благодаря за информацията!

# 67
  • Мнения: 2 301
Сега като се спомена кралското семейство на Монако се сетих, че преди време бях чела, че над тях тегне проклятие никой от тях да няма щастлив брак. Уж сега с Албър и Шарлийн било затихнало, но в началото с извънбрачните деца, клюките, че е искала да избяга и нейния израз на перманентно нещастие, не мисля, че всичко е цветя и рози.
Едно време имаше разни статии за Шарлийн и Албърт, че тя нещо в последния момент искала да се отказва от брака, но Албърт нещо я заплашвал и шантажирал.
Явно не е щастлива. Да видим докога ще го търпи. Може пък някакво споразумение да имат за определени години брак.

# 68
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Уж проклятието било от 13 век, когато Рение І обвинил своя бивша любовница в магьосничество и тя го проклела, обаче всъщност за него се заговорило чак през 17-18 век, след краткото царуване на Луиз-Иполит Грималди, която умряла от едра шарка на 34г.
Въпросната била много влюбена в мъжа си, който предпочитал да си вее @@@ във Версай. Монегаските много я обичали и когато въпросният господин (приел фамилията Грималди) се възкачил на престола като Жак І, бързо-бързо го принудили да абдикира в полза на малкия си син.

# 69
  • Мнения: 10 470
Nature Sparkles За принц Албер съм чела, че е бил лудо влюбен в Клаудия Шифър
която му отказала да се омъжи за него.. той се надявал да промени решението си
близо 20 год

# 70
  • Мнения: 2 822
Кога ще ражда Мегън?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Върнах се да разгледам пак снимките на Мегън дали й е малко палтото. В раменете е нейния размер.

# 72
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Имаше клипче и се вижда че я питат за бебето и тя тогава слага ръка на корема и се смее.
Напълно нормално.
Изобщо не си личи да и е малко палтото за разлика от това на Беатрис която и без  да е бременна изглежда като такава.
Летисия е била хубаво дете с меки черти за разлика от сега.

# 73
  • Мнения: 10 470
пролетта на 2019

# 74
  • Мнения: 4 076
Ми за какво друго да я питат Мегито,като тя и в старчески дом влиза и обявява колко е бременна днес.
Няма лоша реклама,но и класа няма.

Общи условия

Активация на акаунт