Бебешката количка - цяла наука за второ висше №41

  • 58 024
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 480
Ти само на външен вид ли си я харесала?
Питам , защото мои близки имат такава - нисък клас полска количка, изключително тежка, подскачаща, трудна за сгъване и маневриране. Мисля, че за тази цена би могло да се избере нещо по-добро.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 369
След двуседмично четене и сравняване днес най-накрая капарирахме тази на Peg Perego:


Мнооого единодушно ни допадна и дано сме уцелили.

Някой ако има скорошен опит, ще се радвам да сподели. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 160
След двуседмично четене и сравняване днес най-накрая капарирахме тази на Peg Perego:


Мнооого единодушно ни допадна и дано сме уцелили.

Някой ако има скорошен опит, ще се радвам да сподели. Simple Smile
Колко струва и къде я капарирахте?
И ние сме се насочили към peg perego, но още се чудим дали да дадем толкова пари🙄

# 78
  • София
  • Мнения: 1 369
Взехме я от магазин Прима Папа (София, на Г.М.Димитров).

Ходихме до Вис Виталис да сравняваме тази с една друга, но Пег Перегото беше в кофти цвят, а много исках да я видя синя, и се сетих, че мога в горепосочения магазин.

За огромна изненада, се оказа, че имало някаква отстъпка, която изтича днес, но понеже идваме в последния момент - щели да ни дадат да си помислим до другата седмица.

За съжаление, магазинът не работи утре, но като "трик" ми хрумва - да поръчате от сайта им някакъв модел, и после да се опитате на място да договорите най-желаната. Или да откажете поръчката.

# 79
  • София, България
  • Мнения: 3 589
След двуседмично четене и сравняване днес най-накрая капарирахме тази на Peg Perego:


Мнооого единодушно ни допадна и дано сме уцелили.

Някой ако има скорошен опит, ще се радвам да сподели. Simple Smile

Честито. Simple Smile Когато я сглобите, може ли да ми кажеш дали ти се застопорява преградата на багажникът, която се сваля в задната част. Аз все имам драма с моя багажник, че трябваше да се застопорява при сваляне, но не иска. В краен случай другия месец като я пера ще се обадя там откъдето я взех да попитам защо не иска. Confused

# 80
  • София
  • Мнения: 1 369
За съжаление, няма да мога да помогна своевременно - ще я вземем чак юни. Relaxed Пусто нетърпение - едва в 4ти месец съм. Simple Smile

# 81
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Хаха и аз бях така. Взехме я Ноември чак за Април Simple Smile Нищо, ще звъня за помощ на официалния вносител. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 601
Purple на мен багажника ми се застопорява. Нали става дума за въпросната пръчка, която пада надолу с цел да сложиш по-обемем багаж?

# 83
  • Мнения: 3
Здравейте,
някой с мнение за количките на Kiddo?
Харесали сме модел Kiddo Jazz.

# 84
  • Мнения: 1 410
Моят багажник също се застопорява

# 85
  • София
  • Мнения: 1 369
Виждам, че има ползващи Peg perego-то (от снимката от предния ми пост).

Какви са ви ежедневните впечатления?

# 86
  • Мнения: 601
Аз забележки нямам към количката. Имам единствено към тротоарите и паркиралите коли Simple Smile
Както каза дядото “мазно возела”!
В предната тема към последните страници доста обсъждахме Peg Perego. Харесвам, че кошовете се слагат и свалят много лесно на шасито “клик-клик” и готово! Аз в момента експлоатирам доста столчето за кола. Слагам го на количката- отивам до работата на таткото за да взема колата (2км)- бутам количката в багажника - столчето с бебето “клик” на изофикса в колата и отиваме при бабата и дядото на чист въздух. Там съм се абонирана за топли, вкусни гозби Simple Smile
Абе построила съм комунизма!

# 87
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Значи като я сглобя другия месец, ако не ми помогнат по телефона, със сигурност ще се разправям за ново шаси. (още не сме я сглобявали заедно с плата и всичко. Не може така само моето да не се застопорява. Изнервя ме само като го мисля Grinning

# 88
  • London
  • Мнения: 6 732
Честита количка със здраве да си я ползвате. Харесва ми! Аз обаче този път искам да е друг цвят, предната ми беше сиво с черно....и сега сякаш искам някакъв друг цвят.

# 89
  • Мнения: 160
Аз да споделя какво измислих, намерих кош за новородено и стол за кола-изгодни. Ще си купя само шасито и летния кош. Така хем няма да е изцяло втора употреба, хем цената ще ми е на половина😊
За peg perego става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт