Бебешката количка - цяла наука за второ висше №41

  • 57 840
  • 772
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Явно са ми показвали по-скъпите. На мен ще ми трябва лятото, живи здрави, така че май тази опция ще ми е плюс.

# 16
  • Мнения: 425

Здравейте! Зимата достатъчно закрит ли е сенника в пълно легнало положение на Peg Perego Book S ili 51 S?  Защото виждам , че ако е напълно отворен сенника отзад има прозорец за вентилация, тоест зимата не може да се спи на напълно отворен сенник.

# 17
  • Мнения: 160

Здравейте! Зимата достатъчно закрит ли е сенника в пълно легнало положение на Peg Perego Book S ili 51 S?  Защото виждам , че ако е напълно отворен сенника отзад има прозорец за вентилация, тоест зимата не може да се спи на напълно отворен сенник.


Прозорчето не е за вентилация, под мрежата има нещо тип дебел найлон( как го обясних🤐), който не пропуска въздух. Идеята на прозорчето е да виждате детето😊

# 18
  • Мнения: 1 469
Здравейте, въпрос към мамите с количка модел Peg Perego Book Plus 51 Black Sportivo Geo. Кошът за новородено дали има цип ,който се отваря и може да се проветрява, с мрежичка. И платът ми изглежда като тип промазан шушляк Simple Smile дали би спарвал през летните месеци?

# 19
  • Мнения: 3 233
Здравейте и от мен, от няколко седмици разгледам бебешки колички и изчетох много мнения и коментари, за момента съм се спряла на бюджетна количка 3 в 1 до 600 лв (в айко е толкова в момента), имате ли мнения за лорели миа?

# 20
  • Мнения: 2 241
При ограничен бюджет аз бих заложила на качествена количка от висок клас втора ръка, вместо нещо подобно на това Лорели. Да не говорим, че столчето за кола не е минало никакви краш тестове.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 059
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение или опит от полските колички, става въпрос за Nio и Roan. Доста ми харесват като дизайн Simple Smile.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение или опит от полските колички, става въпрос за Nio и Roan. Доста ми харесват като дизайн Simple Smile.
Май няма много почитатели на полските колички в темата. Simple Smile

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 059
явно да Simple Smile, аз никакви мнения не намерих така, че явно и на мен ми отпадат Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 6 242
Преди 4г. вече си бях харесала полска количка. Но като я видях на живо се отказах и предпочетох друга по-качествена втора употреба (но пък много запазена).

# 25
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
Аз съм с количка nio  и съм много доволна. Ако имате конкретни въпроси ми пишете на лично , за да не спамим темата. Blush
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение или опит от полските колички, става въпрос за Nio и Roan. Доста ми харесват като дизайн Simple Smile.

# 26
  • Мнения: 3 233
аз лорели я видях на живо и ми хареса, но ми е първа бременност и като изчетох супер много мнения във форума как може да се счупи на 6-ти месец и да се купува нова, реших, че е по добре да питам за мнение.. А за втора употреба, също четох много (как се избира и т. Н.), но трябва да попаднеш определено на късмет на такава (малко става като избор на кола на старо). Както казваше един колега - жена и кола, каквато ти се падне, мъж и куче, както го научиш..

# 27
  • Мнения: 2 241
В интерес на истината, качествените колички могат да изгледат съвсем спокойно по 2-3-4 деца. Не мисля че е необходим чак толкова късмет.

# 28
  • Мнения: 1 196
Здравейте! И на мен съвсем скоро ми предстои избор на количка, тепърва започвам да проучвам. Но за скъпите и уж качествени колички, пак няма сто процента гаранция колко ще изкара. Кръстниците ни са с Peg Perego, не изкара и до първата годинка на детето, а я купуваха с тенденцията да износи и второ, живот и здраве. Та усещам, че ще е голяма дилема. За първа количка, варианта с втора ръка, като че ли не го предпочитам много. От друга страна, не знам заслужава ли си да се дават повече от 1500лв, все пак е бебешка количка. Иначе четох добри отзиви и за Cybex, но нямам близък, който е ползвал тяхна количка, а и моделите, които ми допаднаха гонят или надминават 3000лв, което наистина не ми се струва резонно. Но тепърва ще мислим и претегляме, каква инвестиция заслужава бебешката количка.

# 29
  • Мнения: X
Здравейте, моля за идеи - търся лятна (или поне доста по-лека) количка с реверсивна седалка и пълно легнало положение.

Общи условия

Активация на акаунт