Бебешката количка - цяла наука за второ висше №41

  • 58 076
  • 772
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 65
Здравейте мами.
Аз съм се спряла на тази количка за сега - https://m.emag.bg/bebeshka-kolichka-2v1-tutis-viva-life-yolk-yel … 075/pd/DVRDCCBBM/. На живо не съм я виждала, но изгледах няколко клипчета и ми изглежда удобна и компактна. Моля някой ако я е ползвал или виждал на живо да даде мнение.

И аз съм се спряла на тази количка, видях я наживо в Aiko и дори там е 3 в 1 за 1200лв – много е маневрена и сравнително лека (честно казано това наистина ми е трудно да го преценя без тежеста на бебето), но за жалост нямаше нито един консултант който да попитам за мнение или да ми покаже как се сгъва. Надявам се сега на Бебемания да я има и да разбера малко повече, ще се радвам ако и някой друг тук има впечатления да сподели

# 526
  • София, България
  • Мнения: 3 596
Здравейте мами.
Аз съм се спряла на тази количка за сега - https://m.emag.bg/bebeshka-kolichka-2v1-tutis-viva-life-yolk-yel … 075/pd/DVRDCCBBM/. На живо не съм я виждала, но изгледах няколко клипчета и ми изглежда удобна и компактна. Моля някой ако я е ползвал или виждал на живо да даде мнение.

И аз съм се спряла на тази количка, видях я наживо в Aiko и дори там е 3 в 1 за 1200лв – много е маневрена и сравнително лека (честно казано това наистина ми е трудно да го преценя без тежеста на бебето), но за жалост нямаше нито един консултант който да попитам за мнение или да ми покаже как се сгъва. Надявам се сега на Бебемания да я има и да разбера малко повече, ще се радвам ако и някой друг тук има впечатления да сподели

На есенната Бебемания я имаше точно тази, защото и аз я загледах с този цвят. Simple Smile
Отказа ме цената.

# 527
  • Мнения: 508
Термина ми е август началото(кажи го края на юли) Ще търся комбинирана. Критериите са да е много лека, компактна ( нямам никакво място вкъщи и сме с малка кола) , маневрена и съществено хубави гуми и окачване.Търся и частите лесно да се нагласят. Да не е някакво абсолютно дърво. Дали съществува такава изобщо ахаха.Какво ви е мнението за надувните задни гуми или най - добре да не са такива ? Спрях се за сега на два модела на Cam
Ние избрахме Cam със шаси dinamico up. Изключително маневрена е, много стабилна количка, но не е компактна. При нас това не беше решаващо. Сгъва се лесно, но трябва голям багажник. Има хубав дълбок сенник.
За Таски не мога да говоря. Таткото не одобри шасито въобще.
Помпащите гуми за мен са предимство. Количката е с хубави амортисьори.
Различните колички предлагат различни екстри и всеки има индивидуални потребности. Прецени какво точно искаш. Кактото и да решиш, гледай първо на живо. Не бързай, имаш много време до юли. Аксесоарите не са определящи. Винаги можеш да купиш чанта, комарник и т.н допълнително. Успех!

# 528
  • Мнения: 2 241
Аз бих обърнала внимание на факта, че на по-голямата част от тези колички, столчетата за кола са с много слаби резултати на краш тестовете (или изобщо не са минавали такива). Препоръчвам да проучите добре кои столчета за кола са сигурни и надеждни, и как правилно да връзвате бебетата в тях. Това е може би единствената покупка, която пряко засяга живота и здравето на децата.

# 529
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте. Чета ви от много време. Рано ми е, но съм харесала две колички - Jane Epic и Cybex Mios. Втората на вид много ми харесва и е компактна, но с тези гуми не знам дали би се справила с "прекрасните" Софийски тротоари. Ако някой има наблюдения, моля да сподели. Simple Smile

# 530
  • Мнения: 1
Здравейте! Моля ви, препоръчайте ми количка 3в1 до 800-900лв. По магазините само ми предлагат такива над 1000лв. Отчайвам се вече, първа бременност ми е и съм толкова неорентирана, а нямам физическото време да чета толкова информация.

# 531
  • Мнения: 1 071
Аз лично за полска количка 3в1 не бих дала 1200 лв. Избрахме немска ABC Design Salsa 4, мн маневрена , с хубаво окачване и амортисьори, хубави гуми. Платът е с ув 50. Но си е обемна.
2 в 1 я взехме за 1150 лв. Иначе имаше цветове и за по 999 лв.
На Кам Таски Спорт е просто пародия на количка, ужасно шаси, супер нисък кош, няма изцяло легнало положение летния кош.

# 532
  • Мнения: 175
Благодаря ви момичета за бързите отговори и за линка с намалението !! Бързо се активизирах. В дундьо няма налични ни Кам Динамикото, нито Кам Фешан. От Фешана цвета , който исках едва в понеделник ще може да дойде, ала то промоцията щеше да е свършила. Звънях и на Бамбино ,че е близо до нас и там няма. Та случайно на Вис виталис до мол София се оказа, че има налични. Та  се самонавих ,че веднага ще ходя да ги видя Grinning Да ви кажа много харесах Фешана. Аз съм нисичка и на височина ми е добре. Супер компактен модел и лека , това ме спечели.  Май това ще е количката , че и с тези 20% още по - добре

# 533
  • Мнения: 490
https://bebeland.net/online-store/bebeshki-kolichki/kombinirani- … D0%B5%D0%BD%D0%B0
Спряли сме се на тази количка.Какво ще кажете ,може и нещо друго да препоръчате +-200-300 лева

# 534
  • Мнения: 561
Здравейте! Моля ви, препоръчайте ми количка 3в1 до 800-900лв. По магазините само ми предлагат такива над 1000лв. Отчайвам се вече, първа бременност ми е и съм толкова неорентирана, а нямам физическото време да чета толкова информация.

Напиши baby pram reviews в youtube и гледай ревюта на колички. Като си харесаш някоя виж колко пари е и ако ти се струва скъпо виж за етора употреба в ибей или олх. Има много хубави запазени колички. Аз съм на мнението, че е по- добре да дадеш 800 лв за втора употреба, запазена, която е била над 1500 лв нова, отколкото да дадеш 1000 лв за нова, която може да се окаже боклук и да съжаляваш..

# 535
  • Мнения: 206
Разгледай и Cam Fluido Smart, също е мн лека. Ние такава си капарирахме

# 536
  • Мнения: 1 071
То Кам Таски като цяло шасито е тоталка. Затова е лека.

# 537
  • София
  • Мнения: 2 734
AlexM1590, аз съм със Stokke Crusi като основна количка и ползвам Bugaboo Bee за пътувания. Количката е доволно компактна в сгънато положение, сенникът е много дълбок и основен плюс за мен е възможността за удължаване на седалката и облегалката, което дава възможност количката да се ползва доста дълго време. Харесвам си го много Бугабу-то, но продължавам да си ползвам основно Стокето, защото за мен е несравнима като комфорт.

# 538
  • Мнения: 297
То Кам Таски като цяло шасито е тоталка. Затова е лека.
Какво ще рече това за "тоталката"?

# 539
  • Мнения: 1 071
То Кам Таски като цяло шасито е тоталка. Затова е лека.
Какво ще рече това за "тоталката"?
Нестабилно, доста пластмаса. Отделно самата количка е ниска. Това е мое мнение. Много се бях навила за нея,но като я пробвах в магазина се отказах. Става дума за Таски Спорт. Още едно момиче,преди няколко страници беше писала,че се е разбила на 6тия месец.

Общи условия

Активация на акаунт