Бебешката количка - цяла наука за второ висше №41

  • 58 050
  • 772
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 172
AlexM1590, аз съм със Stokke Crusi като основна количка и ползвам Bugaboo Bee за пътувания. Количката е доволно компактна в сгънато положение, сенникът е много дълбок и основен плюс за мен е възможността за удължаване на седалката и облегалката, което дава възможност количката да се ползва доста дълго време. Харесвам си го много Бугабу-то, но продължавам да си ползвам основно Стокето, защото за мен е несравнима като комфорт.
Мерси много за отговора!
Все още съм в чуденка между Bugaboo Bee , Nuna Pepp luxx и Cybex Eezy s twist.

# 541
  • Мнения: 1 472
Всеки си е с мнение, 😊 Спрямо много хвалени марки колички,Taski fashion е висока. Може би за хора около 2 метра,да може и да е ниска. Също така пробно я бутах с бебе на друга майка. Количката си е нормална.  Нито е скърцала,нито беше тоталка разбита. А е ползват от миналото лято.

# 542
  • Мнения: 175
Всеки си е с мнение, 😊 Спрямо много хвалени марки колички,Taski fashion е висока. Може би за хора около 2 метра,да може и да е ниска. Също така пробно я бутах с бебе на друга майка. Количката си е нормална.  Нито е скърцала,нито беше тоталка разбита. А е ползват от миналото лято.

За височината съм съгласна . Отидох да я вида на живо и доста добре ми пасна. Аз съм нисичка 164. Без проблем я повдигах на задни гуми, пробвах сама да наместя и сменя части. Просто търсех маневреност и компактност и останах доволна от това, което видях.

# 543
  • Мнения: 297
Taski sport я гледах в магазина и ми хареса, че е лека и маневрена, но нз. във времето как ще е

# 544
  • Мнения: 109
Много ми е труден избора на количка. Има още много време но моля ви дайте мнение за тези две моделчета. Харесах ги, защото имат абсолютно всичко на едно което ще ми трябва.
https://moebebe.com/bebeshki-kolichki/kombinirani-kolichki/bebes … -s-max-mojito-nio
В тази се Влюбих, цвета й е страхотен, но минуса й е че при всяко сгъване трябва да свалям предните гуми
https://moebebe.com/bebeshki-kolichki/kombinirani-kolichki/bebes … ol-sunny-nio-2018

https://www.google.com/search?q=kikka+boo+madrid+all+in+one+& … rc=oVQhTZ-WCKQWKM

# 545
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Здравейте, искам да ви попитам за мнения и препоръки за лятна количка, лека, маневрена, да лес събира лесно и да не заема място. Simple Smile Сега бутам Cybex Priam, но искам да вземем лятна която да я ползваме при пътувания и да не заема много място в багажа, както и ако успеем да оставим детето на бабите да им е лесно да я събират в колата и да могат да я ползват без проблем. За града мисля да си ползвам Cybex-a, която ми е страшно удобна, но ми се иска и нещо по-компактно да имаме. Загледах се в така популярните Макларън, харесаха ми и Easywalker, но като цяло се чудя дали има смисъл да дадем пак не малко пари и то за резервна количка.Simple Smile Видян в сайта  на Mothercare    една лятна, за 50 лири и се чудя за нея. Simple Smile
https://www.mothercare.com/baby-buggies-and-strollers/mothercare … paign=lowerfunnel

Какво мислите? Simple Smile

# 546
  • Г. О.
  • Мнения: 1 729
Момичета, казаха ми, че на повечето колички Cam кошът е много широк и като се изправи под наклон това е проблем, бебето се свлича и не е удобно. На няколко места чета, че е хубаво кошът да е широк, така може да се ползва по-дълго време. Вече се обърках. Моля ви, ако някоя от вас има опит с количка Cam, да сподели какво мисли за марката. Много ще ми е полезно. Благодаря, хубав ден:)

# 547
  • Мнения: 1 472
Мое мнение-тесен или широк, за свличането, ако е доста голям наклона, и няма колани, ще се свлече, без значение на марката и модела CAM, или Сайбекс др и и т.н. Cam имат възможност да се сложат предпазни колани- част от комплекта за кола. С коша определено ще може да си изгледате детето до към 5-6 месец,докато седне
След няколко седмици ще мога да дам повече информация. Но за тротоар или стълби, не мисля че ще е проблем.

# 548
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Момичета, поръчах си лятна количка мамас и папас наскоро. Проблем е, че сенника не се издърпва много напред и слънцето огрява доста понякога.
Имам допълнителен сенник на Лорели, но при по - силен вятър не е много устойчив.
Моля, ако може да препоръчате от къде да взема нещо по-качествено и стабилно.

# 549
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 078
Здравейте, търся си лятна количка, лека, компактна и с цяла дръжка. Това са ми изискванията, след обиколките по магазините се спрях на две сходни и сега не мога да реша коя от двете да е. Последователно отпаднаха Yoyo, Ergobaby, Чико и Косато, Рекарото не можах да я видя наживо, та и тя отпадна. Спрях се на  Cybex eesy s или Easywalker buggy xs. Като кг са горе-долу  сходни, по цена също, и за двете имам и плюсове и минуси. Сайбексът е без борд отпред, но пък е до 17кг, easywalker е до 15кг и с борд. Малкият е на 2 години и около 12кг, сегашната ми количка е Пег Перего, но искам нещо по-леко, че започна да ме наболява кръста и ще продължа да използвам количка за дълги разстояния. Прочетох мнението на Катрин за бъгито, но още не мога да реша коя да е... Ще ми бъде от полза всеки коментар, съвет, насока..... Благодаря

# 550
  • Мнения: 2 826
Здравейте момичета, идвам за съвет... Харесах количка Mutsy i2, пасна ми много добре, маневрена, видя ми се лека, лесна за сгъване, обаче цената ми е малко прекалена. Гледам в olx колички втора ръка Mutsy evo, които също ми харесват, но се чудя - има ли нещо, което трябва да знам за количките втора употреба, например бихте ли взели, как мога да съм сигурна, че е съхранявана добре, не в някой мухлясал килер, дали не е грешка да се взима втора ръка...?

# 551
  • Мнения: 955
Здравейте момичета, идвам за съвет... Харесах количка Mutsy i2, пасна ми много добре, маневрена, видя ми се лека, лесна за сгъване, обаче цената ми е малко прекалена. Гледам в olx колички втора ръка Mutsy evo, които също ми харесват, но се чудя - има ли нещо, което трябва да знам за количките втора употреба, например бихте ли взели, как мога да съм сигурна, че е съхранявана добре, не в някой мухлясал килер, дали не е грешка да се взима втора ръка...?

И аз я гледах снощи в Айко, намалена на 1570, след това погледах и в олх, но този модел не се предлагаше.
Ако взимам втора ръка ще е задължително с лично предванв, все пак да видя човека , който я е ползвал, за мен това говори много. Хубавото е, че всичко е с цип , маха се лесно и се пере

# 552
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Аз не виждам проблем да се купи втора ръка количка. Но съм твърдо ЗА "личното предаване". Първо по Еконт ще ви излезне много скъпо, второ не можете да я огледате толкова добре в Еконта...
Ако количката е здрава (обикновено такъв тип колички са си здрави), без сериозно изцапано или липсващи части и ако плата се сваля за пране, всичко е наред, переш я и това е. Много хора нямат места в апартаментите, а тези колички са обемни и просто искат да ги разкарат. После купуват нови за следващи деца. Така че... Най-много да купите нови гуми, понеже те са най-ползваната част в количката и съответно се изтъркват. Ако не ви е проблем, може и така да си я ползвате.  Simple Smile

# 553
  • Мнения: 46
Да попитам от къде гледате тези тестове на кошчета и колички??

# 554
  • Мнения: 2 891
Да попитам от къде гледате тези тестове на кошчета и колички??

ADAC е сайт за резултати от Краш тестове

Общи условия

Активация на акаунт