Торта с извара без брашно от семейство Koenig

  • 5 132
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867
Ееееееее, направо си за голяма ФалбЪ!!! smile3501 Много фин сладкиш се е получил! newsm10 smile3525

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това с пасирането на изварата е добра идея, защото при мен се получи малко зърнест, а ще е по-добре по-фин да е. и аз така щенаправя следващия път. Laughing

# 17
  • Мнения: 6 472
Ами аз видях, че при тем има малки изварени парченца и от там се сетих да я пасирам, иначе нямаше и да ми хрумне Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 455
Лулу, колко фруктоза сложи? Утре мисля и аз да спретна тортичката, но ми се иска да е малко по-диетична Grinning

# 19
  • Мнения: 6 472
Дани, с половин чаена чаша я направих. На мен ми се струва достатъчно сладка.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
половин пакет масло колко е? има пакетчета с различна големина.

# 21
  • Мнения: 732
Аз сложих половин пакет от малките т.е. половината на 125 гр.

# 22
  • Мнения: 1 455
Направих тортата, но сурова ми хареса повече, отколкото печена. Все пак заради яйцата не посмях да я оставя сурова. Направих и черешов топинг за отгоре и стана екстра.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
аз пък я залях с пасирани малини с кисело мляко и я затрупах с цели пресни малини.
мания! щях да я снимам, ама свърши твърде бързо.

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Маслото е 62,5 гр . Laughing

# 25
  • Мнения: 446
Направо не е честно - тази торта си я бях заплюла да правя през уикенда, обаче ни нападна един летен вирус ... Но като гледам, другия уикенд ще се възползвам и от рационализациите. Всички сте страшни  Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867

сега остава да позная от какво пакетче е половинката Joy

попитах, защото обикновено купувам само големи пакетчета (250 г), а ми хрумна, че има и малки, а и маслото на Президент например е в нестандартна опаковка (дори не го знам колко грама е).

аз направих половин доза, защото нямах цяло кило извара, но пък мушнах към 50 г масло.

следващия път обещавам да снимам, защото се получи много ефектно с "живите" малини върху розовата тортичка....  chef

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

сега остава да позная от какво пакетче е половинката Joy

попитах, защото обикновено купувам само големи пакетчета (250 г), а ми хрумна, че има и малки, а и маслото на Президент например е в нестандартна опаковка (дори не го знам колко грама е).

аз направих половин доза, защото нямах цяло кило извара, но пък мушнах към 50 г масло.

следващия път обещавам да снимам, защото се получи много ефектно с "живите" малини върху розовата тортичка....  chef

Е, не е толкова сложно- ако вземеш 250 грпакетче масло ще ти трябва 1/4 от него, ако е 125 гр- 1/2 от пакетчето.

# 28
  • Мнения: 1 182
Джемма казах рецептата на поне 3-4 майки и чакаме още вкусни рецепти.Хайде давай някоя Laughing Края на юли май ще идваме къв вас-ще те черпя Joy

# 29
  • Мнения: 1 455
Направих тортата, но сурова ми хареса повече, отколкото печена. Все пак заради яйцата не посмях да я оставя сурова. Направих и черешов топинг за отгоре и стана екстра.

добавям и снимка

Общи условия

Активация на акаунт