Хващали ли сте "срамна болест"?

  • 10 020
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм. А повечето мами си махат окосмлението там, където може да се завъдят дамските буби. Така че не очаквам някой да ги има. Grinning

# 16
  • Мнения: 5 299
Да не искаш някой да си каже без бой Mr. Green
Ами аз си казвам, и хич не ми дреме. Да - хващала съм, май херпес беше. Не помня ве4е. И не виждам нищо "срамно" в това.  Tired

# 17
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 Naughty Whistling Не съм . Кво  е това "срамна болест" ?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък не смятам, че херпесът ми е предаден по полов път и не ме е срам от него.
Друго забележителности съм нямал, но херпесът не го отдавам на чужди мъжове.   smokeuu

# 19
  • Мнения: 601
Naughty Whistling Не съм . Кво  е това "срамна болест" ?
има и линк по-нагоре, но ако се обезкосмяваш интимно може и да не го четеш  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 837

Едва ли някоя ще се похвали със срамни въшки, нали тук всички се обезкосмяват изцяло   Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
Нямала съм тази "чест". Освен гъби от антибиотици, нищо друго. Обаче познавам един дет се хваляше на ляво  и дясно, че има сифилис и че чудеше защо го избягват и майка му и баща му  Sick
И едно уточнение: срамните въшки не виреят само при наличие на вуна. Те се закрепят за кожата и до колкото знам трудно се морят гадините  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 3 376
Не съм "хващала"нищо досега.

А пък за тия въшки дето се впиват там.....представям си ги като пиявици щом се въдят и при липсата на окосмяване.. блях

# 23
  • Мнения: 462
Ей, а крастата брои ли се?

Да поясня - това са едни малки акарчета, които ти лазят под кожата и предизвикват кошмарен сърбеж. Но не е задължително да се предават по полов път. Достатъчно е близък контакт - толкова, че акарчето да мине от едната кожа на другата.

# 24
  • Мнения: 35 968
само гъбки-не-мухоморки, ама нали не се брои  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 920
Не съм. Ама 1 път обясних на 1 гадже с много хрисим тон, че съм напълно сигурна, че съм се излекувала. Да не се притеснява. Както беше навирен, изчезна със скоростта на Пършинг.

# 26
  • Мнения: 4 733
това са едни малки акарчета, които ти лазят под кожата и предизвикват кошмарен сърбеж. Но не е задължително да се предават по полов път. Достатъчно е близък контакт - толкова, че акарчето да мине от едната кожа на другата.
За пучи въшчици ли става въпрос?

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не....бррррррр, настръхвам

# 28
  • Мнения: 462
това са едни малки акарчета, които ти лазят под кожата и предизвикват кошмарен сърбеж. Но не е задължително да се предават по полов път. Достатъчно е близък контакт - толкова, че акарчето да мине от едната кожа на другата.
За пучи въшчици ли става въпрос?

Не!

Пак обяснявам: мънички паячета. Биха могли да се видят с много силна лупа. Аз не съм ги виждала. Лазят под кожата и те карат да се дръгнеш "като крастав" - от тази болест идва израза. Всъщност крастата е кожна болест. Сърби по цялото тяло - ръце, крака, гръб, гърди... Не е задължително да засяга половите органи.

# 29
  • Мнения: 4 733
това са едни малки акарчета, които ти лазят под кожата и предизвикват кошмарен сърбеж. Но не е задължително да се предават по полов път. Достатъчно е близък контакт - толкова, че акарчето да мине от едната кожа на другата.
За пучи въшчици ли става въпрос?

Не!

Пак обяснявам: мънички паячета. Биха могли да се видят с много силна лупа. Аз не съм ги виждала. Лазят под кожата и те карат да се дръгнеш "като крастав" - от тази болест идва израза. Всъщност крастата е кожна болест. Сърби по цялото тяло - ръце, крака, гръб, гърди... Не е задължително да засяга половите органи.
Как под кожата бе жена?!? Направо се втрещих... тая болест нито съм я чувала, нито искам до я чувам

Общи условия

Активация на акаунт