Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 639
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли мнение за тази лампа BGN 26.11  31%OFF | YingJia 48W SUNONE Professional LED UV Nail Lamp Nail Light Nail Dryer UV Lamp Ship From Estonia Warehouse
 https://s.click.aliexpress.com/e/c9g9IeBm  поради ниската цена и това YingJia имам съмнение ще става за друга Sunone  за която говорите

# 316
  • Мнения: 2 276
Линкове с начало  https://s.click. отварят първа страница на алито.

Но, по принцип Сън 1, Сън 1Х са в порядъка на 15-20 долара макс.

# 317
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Флора, знам, че идва бързо от този продавач до БГ и без мито, но не виждам за коя лампа става дума. Ако е 26 лева е сигурно сън1. Имам такава от 3 години и съм доволна. Няма екран, но на мене не ми пречи. За около 7-10 дена идват.

# 318
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
 Дани, разбрах. Hug Аз не фиксирам...пигмента, във всеки случай. Като сложа камъни с база-ги пека 2 мин, може би това също е фиксиране.
Ами аз се лакирам така от 2 год насам. Откакто ме лакира приятелката ми(маникюристка), за да ми покаже как се прави. И тъй като от тогава лакът си ми е бетон, си го правя винаги по същия начин. Без да съм си задавала въпроси защо и как... Или дали нещо не може да се "подобри"...Т.е. слагам винаги 2 слоя база. Тя каза, че базата е най-важна, за да стои маникюрът. И било добре да е 2 слоя(по-стабилна била). Споменавала съм и преди-тя е полякиня, карала е курса в Полша. Базата ми е индиго протеинова. Не ползвам друга. Hug

# 319
  • Мнения: X
Дани благодаря, ще си я поръчам. Не искам китайски от алиекспрес, лакове също. 😊
Да ме ориентирате като начало откъде да поръчам основа и топ+ няколко цвята гел лак? Искам хубави, шилак или гелиш, или да препоръчате нещо от този клас, без китайски? Благодаря! Flowers Bouquet

Тази лампа, която си показала е китайска. Абсолютно същата като лампите от Али-то и ибей, но на двойна цена.

Хм, реших, че щом е в немски сайт...

# 320
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
На мен пък ми отворя обявата. SunONE  е лампата. От този продавач и аз взех същата. Супер е. Коректен е и бързо идва.

# 321
  • Мнения: 29
Здравейте, може ли мнение за тази лампа BGN 26.11  31%OFF | YingJia 48W SUNONE Professional LED UV Nail Lamp Nail Light Nail Dryer UV Lamp Ship From Estonia Warehouse
 https://s.click.aliexpress.com/e/c9g9IeBm  поради ниската цена и това YingJia имам съмнение ще става за друга Sunone  за която говорите
И аз я поръчах тази,но сега видях,че няма екран и ме хвана яд Simple Smile

# 322
  • София
  • Мнения: 1 544
Трябват ти:

Скрит текст:
1) салицилова киселина на прах от аптека - около 1.50лв за 20 грама, които стигат  за дълго. Може и счукан аспирин, ама трябва да е обикновен. В някои киселината е неутрализирана.
2) спирт 70° или по-висок.
3) средна към твърда четка, с която да мажеш - кухненска за мазане на хляб и тави, стара за зъби.
4) чашка за смесване - малка за ракия, пластмасова някаква, каквато намериш, но малка и плитка.
5) найлоново фолио за опаковане на храна.
6) леген или кофа с гореща вода. Може да се накиснеш във ваната. На мене не ми е удобно и след вана топя в леген. До легена, пълен с гореща вода слагам цял чайник с гореща вода, защото водата изстива.
7) кърпа, тънка за бърсане на крака, най-добре тензух.
Sunglasses дебели чорапи, които от вътре са хавлиени.

Топиш краката половин час поне във вода, която е гореща колкото можеш да търпиш. В чашката сипваш 1-2 лъжици киселина и я слагаш до себе си. Преди да мажеш сипваш спирта и бъркаш. Пропорцията спирт : салицилова киселина е 1:1. На лъжица киселина слагам лъжица спирт. Започвате с чаена лъжичка или две, но ако видите, че не стига може да добавите още. На мене 1 лъжичка ми е достатъчна. Вадите крака, леко подсушаване кърпата и веднага мажеш с четката. Като се изпари спирта остава бял прах по крака. Увиваш във фолиото, внимателно и леко хлабаво. Това е опасно за диабетици и хора с нарушена чувствителност. Те могат да нахлузят найлонови терлици, като тези, които се поставят на обувки в болнични заведения. Купуват се от аптека. Веднъж почти останах без крайници, защото увих стегнато. Обуваш чорапа, чехъл и правиш същото на другия крак. Без чорапи е неприятно, а и е добре краката да са загрети, за да седят влажни. Седя 24 часа, но 12 било ОК.

Това сваля цял, тънък слой кожа. Ако имаш много дебели мазоли не винаги ги маха изцяло. Затова удебелената кожа, ако има,, по пети, отстрани, предния ден орязвам с кюрета. Седиш колкото можеш, сваляш и плакнеш. С късмет няма да имаш лак, гел-лак и кутикули. Ако имаш мокри, потящи се крака кожата се сваля малко по малко. Ако са сухи след 5-7 дена почваш да киснеш във вода и слой кожа почва да се бели все едно си змия.

Някои хора не бършат след киснене, други бършат, някои слагат Урея, млечна киселина и гликолиева, но гореописаните е най-лесно и удобно, макар и бавно. Уреята разтваря болни нокти и може да се окаже, че половин нокът се е отделил. На здрав нокът нищо му няма. Това е.

Когато прецените, че не може да седите повече с найлоните и чорапите сваляте във ваната и обличате добре с хладка вода. Бършете и сте готови. Не повече от 24 часа.

Да не се прави, когато има порязвания и отворени рани, най-малкото защото щипе ужасно. При болка, жестоко щипане процедурата се прекратява незабавно и краката се измиват с хладка вода, ако трябва алкален сапун за да неутрализира киселината. Диабетици, хора с нарушена чувствителност на крака или крайници, с кожни болести или други да не правят такава процедура преди да се консултират с лекар. По същия начин може да се пробва да се махнат брадавици по краката, само че тогава брадавицата се запилва с груба пила.

Безкрайно благодаря.  HugИстинска енциклопедия си bouquet

# 323
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Вероника, моята няма екран. Не е сложно да натиснеш едно копче. Имаш, сигурно, хронометър на телефона или часовник. Може да гледаш тях. Аз се лакирам пред стенания часовник със стрелка за секунди и гледам нея или натискам копчето вместо да дзяпам екрана и да си облъчвам очите с УВ светлина. Няма да се скинеш от натискане на копчето. Малко е и е отгоре. Ако толкова не ти харесва няма проблем да я продадеш на цената, на която си я купила и да си купиш тази с екрана. Екран е последното, което ме блазни.

Зайка, снощи редактираха, но забравих да добавя, че след такава процедура не бива да се излагат краката на слънце, защото новата кожа е фина и не е защитена. Ще ида да добавя, ако все още е възможно. После пиши как мина!

# 324
  • Мнения: 29
Вероника, моята няма екран. Не е сложно да натиснеш едно копче. Имаш, сигурно, хронометър на телефона или часовник. Може да гледаш тях. Аз се лакирам пред стенания часовник със стрелка за секунди и гледам нея или натискам копчето вместо да дзяпам екрана и да си облъчвам очите с УВ светлина. Няма да се скинеш от натискане на копчето. Малко е и е отгоре. Ако толкова не ти харесва няма проблем да я продадеш на цената, на която си я купила и да си купиш тази с екрана. Екран е последното, което ме блазни.

Зайка, снощи редактираха, но забравих да добавя, че след такава процедура не бива да се излагат краката на слънце, защото новата кожа е фина и не е защитена. Ще ида да добавя, ако все още е възможно. После пиши как мина!
Не,не ми е проблем,просто от толкова гледане и избиране,накрая пак поръчах лампа,която няма всичко Grinning И все пак както казваш,това облъчва очите,но не се бях замисляла.Благодаря ти,сега не се чувствам толкова прецакана Simple Smile

# 325
  • Мнения: 2 179

Голям зор с тази сребриста лента...

# 326
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Първи опит ... за махане на гел положен от маникюристка ... Тотал щета на палец и показалец лява ръка ... Но аз съм си виновна - виждам, че е нанесен много дебело, четох ви и знам от вас, че Блускай се маха адски трудно, но ... да пробвам ... Киснах с течност за сваляне на гел лек на Коди 20 мин, тотално си увредих ноктите на цитираните пръсти и отидох до най-близкия салон да ми го махнат те Simple Smile Леле, останах изненадана - махането отне 15 мин. и ми струваше 3 лв. Simple Smile Абонирала съм се при тях само и единствено за махане, а ще си цапотя у дома Simple Smile Сега - поне 2 седмици ще бъда без лак и с Евелин 8в1, че да си оправя поръженията ... Та, така ...

# 327
  • София
  • Мнения: 736
Обичах, маникюрът ти е страхотен точно толкова, колкото е и погледът на котето! Simple Smile

# 328
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Обичах, много красив маникюр. Simple Smile Каква е идеята на лентата?

# 329
  • София
  • Мнения: 3 414
Почти безобидна,маникюристките не обичат да махат чужд лак,неписано правило е.Това съсипва ноктите най-много.Намери твоя начин,белеща се база ,снд щадящи са от към нерви.В къщи го прави,това е лм,но мисля че ще ме подкрепят и др.

Общи условия

Активация на акаунт