Лампа за нокти

  • 3 794
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте! Искам да купя на мойта приятелка лампа за нокти. Тя завърши професионален курс за маникюристка и искам да знам за цена до 150 лева дали мога взема нещо много добро, като очаквам вашите предложения ако имате опит или впечатления от някоя марка,модел и т.н.

# 1
  • Мнения: 8 804
Добрата лампа е ключ към хубавия маникюр.
Сега ходя при една маникюристка, толкова е силна лампата, че чак много неприятно в първия момент, докато е още течен гелът. Но пък иначе държи по месец без никакви изкривявания, счупвания на парченца, отлепване и др. Що се отнася до вредата към нокътя, силната лампа е  по-вредна, естествено. То като цяло и гел-ноктите не спадат към полезните неща за тялото, но 'трай, бабо, за хубост'
Та, сравнявайте техническите показатели на лампите.

# 2
  • Мнения: 47
Добрата лампа е ключ към хубавия маникюр.
Сега ходя при една маникюристка, толкова е силна лампата, че чак много неприятно в първия момент, докато е още течен гелът. Но пък иначе държи по месец без никакви изкривявания, счупвания на парченца, отлепване и др. Що се отнася до вредата към нокътя, силната лампа е  по-вредна, естествено. То като цяло и гел-ноктите не спадат към полезните неща за тялото, но 'трай, бабо, за хубост'
Та, сравнявайте техническите показатели на лампите.

Кои показатели и тя с каква лампа е

# 3
  • Мнения: 160
В Амазон или Ебей видях че има и евтини

# 4
  • Мнения: 8 804
Следващия път ще попитам каква и е лампата.
Предполагам, че трябва да гледаш мощността на лампата, 48W, 36W, 24W.
Има ултравиолетови UV, както и LED. Дължината на вълната и на двете е такава, че да изпече лака , но ултравилоетовата го изпича по-бавно, а LED за 30 секунди. Мисля, че има и комбинирани лампи с двата вида лъчения.
Купи и професионална лампа!
Аз съм забелязала, че когато не е изсъхнал добре някой от слоевете и след това нанесат друг, после имаш проблеми с качеството, трябва да се изпече хубаво.
Веднъж си правих педикюр с гел лак и изглежда, че лакът не беше качествен, щом се прибрах в къщи, беше ми останал в обувката (от палеца), правиха го наново, пекоха го, мазаха го, за да е същия цвят, но пак падна. Нямах нерви да ходя още веднъж на рекламация.

# 5
  • Мнения: 47
Следващия път ще попитам каква и е лампата.
Предполагам, че трябва да гледаш мощността на лампата, 48W, 36W, 24W.
Има ултравиолетови UV, както и LED. Дължината на вълната и на двете е такава, че да изпече лака , но ултравилоетовата го изпича по-бавно, а LED за 30 секунди. Мисля, че има и комбинирани лампи с двата вида лъчения.
Купи и професионална лампа!
Аз съм забелязала, че когато не е изсъхнал добре някой от слоевете и след това нанесат друг, после имаш проблеми с качеството, трябва да се изпече хубаво.
Веднъж си правих педикюр с гел лак и изглежда, че лакът не беше качествен, щом се прибрах в къщи, беше ми останал в обувката (от палеца), правиха го наново, пекоха го, мазаха го, за да е същия цвят, но пак падна. Нямах нерви да ходя още веднъж на рекламация.

Чакам да пишете като разберете

# 6
  • София
  • Мнения: 38 490
Има тема за гел лакове в Красива мама, питай там.

Общи условия

Активация на акаунт