Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 846
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 723
А може ли да ми кажете магазин в София където мога да намеря белеща база, защото не ми се занимава с поръчки от чужбина.

# 376
  • Мнения: 2 312
А, пък на мен вижте какви красоти ми дойдоха днес:




Четка за "измитане" на прах от пиленето и поставчица за четки, мъниста и квото друго се сетите докато си правите ноктите!
 newsm44 newsm44 newsm44
 

# 377
  • Мнения: 13 973
А може ли да ми кажете магазин в София където мога да намеря белеща база, защото не ми се занимава с поръчки от чужбина.

https://www.notino.bg/alessandro/striplac-otlepjassh-se-osnoven- … led-lak-za-nokti/

До няколко дни ще дойде с наложен платеж. Магазин не знам да има.

# 378
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Някой има ли цветни лакове на ПНБ ... тези, които се продават от Коди?
Как мислите, ако се използва фрешър на Коди, после лаково каре на целия нокът, после база рубер на Коди (без да се използва ултраборд) ПНБ цветен и топ Коди ... - лесно ли ще се сваля с Топсофф-а на Коди?
Благодаря!

Влюбена съм в 14 цвята на ПНБ ... Ами Коди ги нямат пък ... Седят вече седмица в кошницата и само им се каня ...

# 379
  • София
  • Мнения: 10 349
Някой има ли цветни лакове на ПНБ ... тези, които се продават от Коди?

Влюбена съм в 14 цвята на ПНБ ... Ами Коди ги нямат пък ... Седят вече седмица в кошницата и само им се каня ...


Аз имам, страхотни са! Тези които имам са много покривни и лесни за нанасяне. Ето номер 47.


# 380
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 496
Над, невероятен ти е печатът! bouquet Как всичко ти се отпечатва, супер! Иначе червеното не е мой тип, съжалявам. Simple Smile
На мен ми се наложи да си изтрия лака в сряда(в четв. реших да се врътна в другата фабрика дето е по-строго) т.е. порадвах му се само 3 дена! CryНикога не ми се бе налагало да го изтрия толкова скоро...Нищо. В петък се утеших със същия педикюр-само вместо лове си сложих лозово листо на единия палец, иначе пак елитът и БП 08 и печат сърчица на другия палец. Hug

# 381
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
nad_tab, много благодаря за отзива за ПНБ като цветове и нанасяне! А, лесно ли е свалянето им с топсофф-а на Коди? Аз така и не се спогодих с печатите, за съжаление, а ти какви красоти правиш!!!!!!!!

Пуснах, за пръв път една скромна поръчка от Коди, за да видя за колко време и как ще я получа. Ако всичко е наред ще пусна и тези лакове, които съм харесала и повече нищо няма да ми трябва в близката година Simple Smile
Само се чудя ... За лаково каре какво да си поръчам?
1/ Микрогел на Коди:

Скрит текст:

или 2/ Заздравител на ПНБ за цепещи се и чувствителни нокти (по принцип съм със здрави нокти. От 1/2 година слагам гел лак при маникюристка. Последния път бях при нова маникюристка и ми сложи Блуески (за пръв път ми слагаха такъв), започнаха на 10-тия ден да ме болят ноктите, опитах да го сваля сама - два пръста поражения. Отидох и го свалиха в салон и сега вече 6-ти ден съм с Евелин 8в1 сензитив, които смятам да ползвам още поне 10 дни преди да пристъпя към слагане на гел лак ... Но, и тук моля за съвет ... дали 16 дни ще са достатъчни или да почакам месец без гел лак?):

Скрит текст:

Съвети за избор на зазрдавител за лаково каре?

Благодаря!

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 09:33 от Почти безобидн@

# 382
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 По препоръка на Над ползвам Микросел и не за каре. Нанасям го на цял нокът под белеяата база без да запечатвам свободния край. Преди това ползвах микрогела на Коди даже имам май един пълен някъде. Ами нямат нищо общо. Микросел е от друга планета просто. Ноктите ми са здрави като тесли.

# 383
  • София
  • Мнения: 10 349
nad_tab, много благодаря за отзива за ПНБ като цветове и нанасяне! А, лесно ли е свалянето им с топсофф-а на Коди? Аз така и не се спогодих с печатите, за съжаление, а ти какви красоти правиш!!!!!!!!


Съвети за избор на зазрдавител за лаково каре?

Благодаря!


Няма идея за махането от поне година съм само с отлепваща база, от както не кисна ноктите в ацетон и слагам Микросел(закупен от Германия) нямам проблеми с ноктите.

А за красотите с печатите, купувате печат на Есенс, стандартния, не коледния, хубави боички(MDU, Born Pretty, Genailish, Kads) и хубави шаблони, например Moyo и няма да имате проблеми с тях, мнооооооого е лесно!

# 384
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Мен ме спира да ползвам белеща се база единствено това, че все още не сме в новия ап., където имам съдомиялна, а сега мия по много на ръка ... Всеки ден, по много - сутрин, обед, вечер ... и то с много топла вода ... Ще пада бързо, ми се струва ...
Благодаря за съветите за микросела ... ще видя кака да се сдобия с него Simple Smile

Това ли е:

https://shop.makave.eu/produkt/%D0%B7%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0 … 0%B0%D0%BD%D1%86/

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 12:56 от Почти безобидн@

# 385
  • София
  • Мнения: 10 349
Мен ме спира да ползвам белеща се база единствено това, че все още не сме в новия ап., където имам миална, а сега мия по много на ръка ... Всеки ден, по много - сутрин, обед, вечер ... и то с много топла вода ... Ще пада бързо, ми се струва ...
Благодаря за съветите за микросела ... ще видя кака да се сдобия с него Simple Smile

Това ли е:

https://shop.makave.eu/produkt/%D0%B7%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0 … 0%B0%D0%BD%D1%86/

О да, ако миете на ръка, ще пада бързо. Това е заздравителя, немския е по-малък, изглежда така.
https://www.mueller.de/p/micro-cell-2000-nail-repair-farblos-301102/

# 386
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 822
От днес.

# 387
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Пак аз ... извинете ме ... Цял ден препрочитам темите ... Уж изградих представа ...
Този "идеален случай" описан от Невена, много ме радва Simple Smile Но и към него имам въпроси, за да се уверя, че правилно ще да направя нещата. Имам фрешър, ултрабонд, рубър база, топ Коди. Ще ги напиша с болд в цитата:

...

....
 В идеалния случай предната вечер махаш стария гел, оправяш кутикули и ако искаш, правиш каре (преди това каре да ползвам ли фрешър?). На другия ден сядаш с такъмите, чистиш със спирт (ако на първото каре предната вечер не е ползван фрешър ... тук ли се полсва вместо спирта?), каре (това второ каре ли се явява?), ако искаш, ултрабонд по свободен край, ако искаш трайност или по цял нокът и база, печене 2-3 слоя цвят и тол. Чистиш лепкавия ако има и това е. Много е бързо.

...

От първия пост на темата в скрития текст за системата Коди бях разбрала за едно каре и цитираното от Невена, за две карета - едно вечерта и едно на другия ден, ме обърква ...

Цитат
С други думи процедурата става фрешер,лаково каре,ултрабонд по свободния край,база,два пласта цвят и топ.


И въпроси към ползвателите на Коди системата. Със SunOne ще пека. По колко време да пека: ултраборд по свободния край, база, цветен лак (СНД ще ползвам докато дойдат ПНБ от Коди), топ?
Благодаря!

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 18:01 от Почти безобидн@

# 388
  • Paris, France
  • Мнения: 14 387
Преди каре чистя със спирт задължително, за да няма остатъчна мазнина, която да повдига гела. Някои мои съфорумки не правят тази стъпка, но аз я правя. Това е и за да дезинфекцира нокът и кожа. Правя каре по цял нокът, с много тънък слой база на Essie и слой матов топ, пак на Essie. На следващия ден си измивам ръцете с обезмасляващ препарат за чинии и суша добре. След час минавам със спирт целия нокът. Преди слагах фрешър, но не виждам разлика и спрях. Принцесата пили 1мм от свободния край, обезпрашава и слага фрешер и ултрабонд само там. Аз вече слагам каре непосредствено преди гел-лак, но само на 1мм от свободния.

Принцесата пече Коди: каучукова база 1мин, цвят 2мин, топ 2-3 минути. Аз бих пекла базата 30 сек. Лаковете на СНД ги пека 2 минути в Sunone. Имам приятелки, които пекат същото по 30 сек на слой и само топа го пекат минута, но при мене такова печене дава белене.

ултрабонд- по принцип съхне на въздух, но при проблем с белене се пече 1-2 Мин за да захване по-добре. Аз не го пека, даже не винаги слагам, но споделих техниката за по-добра спойка.

Ти нямаш проблеми с белене, доколкото разбирам и няма нужда да се пънеш, както се мъчим ние, посестримите ти с калпави нокти. Каре на полиран нокът, ултрабонд по свободен край, след 30-60с база, 30-40сек, цвят 2 Мин и топ, пак толкова, чакаш минута да спре катализацията и бършеш лепкавия.

Хайде, стига чете вече, че луда ще станеш! Чакаме разказ за първото лакиране

# 389
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...

Хайде, стига чете вече, че луда ще станеш! Чакаме разказ за първото лакиране
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Вярно луда ще стана Simple Smile Ама, така е като съм у дома и реших да имам ново забавление Simple Smile
Сега - от днес: утре ще си купя Микросел-а и ще се забавлявам да го слагам 10-тина дни ... и ще се престраша да се нацапотя Simple Smile
Абе, калпава работа - толкова чаках да си купя лампа, да си купя всичко на Коди, чета, чета ... Сега ще изчакам още 10 дни да си дооправя ноктите от последното фиаско и почвам Simple Smile
Ето как са сега, много меки и започнаха да се цепят след тзои Блускай в салона, последния път ..., ама аз съм си виновна, като ходя без да знам къде и без препоръка (винаги съм ги поддържала къси, не мога да ги понасям дълги, но това сега ... почти до край - ще трябва да изчакам поне 10 дни, за да придобият някаква форма):
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 18:32 от Почти безобидн@

Общи условия

Активация на акаунт