Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 742
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Стара Загора
  • Мнения: 74
Ето нещо и от мен



# 361
  • София
  • Мнения: 3 414
rosihris много са хубави,моля сподели как снимаш и с какво обработваш снимката

# 362
  • Стара Загора
  • Мнения: 74
rosihris много са хубави,моля сподели как снимаш и с какво обработваш снимката
Снимам с телефона и от настройките на телефона я обработвам - обикновено я изрязвам и повишвам отчетливостта от функция регулиране,понякога слагам и илюзия - това замазаното./ моята дъщеря ме светна за обработката на снимките/

# 363
  • Враца
  • Мнения: 800
Ред Лейди, каква марка ти е Спайдър гела?
И аз като Обичах нещо не мога да се справя с него (моя е Веналиса). Много е гъст и не мога да го взема с четка например. А като пробвам с точкатора или дървена пръчка и не мога да го "изцедя", той много се влачи (то нали и това му е работата де), но докато го чакам да се изцеди то по клечката нищо не остава, с което да правя линийки. А ако нещо остане става пък много грозно, хахахах

# 364
  • Мнения: 2 183
Ред Лейди, каква марка ти е Спайдър гела?
И аз като Обичах нещо не мога да се справя с него (моя е Веналиса). Много е гъст и не мога да го взема с четка например. А като пробвам с точкатора или дървена пръчка и не мога да го "изцедя", той много се влачи (то нали и това му е работата де), но докато го чакам да се изцеди то по клечката нищо не остава, с което да правя линийки. А ако нещо остане става пък много грозно, хахахах

same story...получава ми се единствено като си сложа на палец и показалеца и ги слепвам и разделям (по-добро oбяснение)

# 365
  • Мнения: 41

Ferriy, Spider gel-a ми е някакъв измислен и нечуван. А Аз го взимам със един малко изострен точкатор и дърпам нагоре докато не се откъсне 😅
Обичах,  много ефектно се полущава така!

# 366
  • Мнения: 282
rosihris много красиви нокти, впечатлена съм. Хем е семпло, хем е изискано. И формата много ми харесва. Сподели, като на начинаеща как си направила безименните пръсти на първия маникюр и дантелата на втория.

# 367
  • Мнения: 3 191
Rosihris - прекрасен е този с дантелата, и аз чакам да разбера с какво е направена.

Да не е голо, творението на маникюристката върху моите нокти




От НДЕД още не са ми шипнали поръчката, днес им писах, дано в понеделник се задействат...

# 368
  • София
  • Мнения: 2 703
Знаете ли дали в beauty zone. имат белещи се бази?

# 369
  • София
  • Мнения: 195
Знаете ли дали в beauty zone. имат белещи се бази?

Не, няма нищо свързано с гел-лак.

# 370
  • Мнения: 29
Някой ползвал ли е този сет за френски и за какво са всичките 5 стъпки,дали може някоя да се пропусне,струва ми се прекалено?

# 371
  • Мнения: 787
Здравейте, чудя се как е по правилно да си оформям ноктите. Плочката на палеца и показалеца ми са хубави, но на другите пръсти е малка и ако ги оформя, така че израсналата им част да е еднаква, то изглеждат по-къси. Как се ползват тези печати, с какви лакове и от къде ги купувате? А камачетата за декорация с какво ги захващате? Малко глупави въпроси..... Blush

# 372
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 489
Над е спецът по печати в темата. Hug За печатите изгледай някое видео. Аз имам всичко от борн прити-шаблони, силиконов печат, обикн. лак за печати, черен, на борн прити(имам и няк. други марки по препоръка на Над), но си ползвам почти само черното. Някои елементи от шаблоните никога не успявам да ги отпечатам.  newsm78 Най-успешен ми е тайм травелър(май беше) шаблонът. От него всичко успявам да отпечатам(независимо от кой край).

# 373
  • Paris, France
  • Мнения: 14 171
Вероника, показаният комплект е за диппинг ноктопластика, не за гел-лак. Да, всички стъпки са необходими. Много яко държи и много твърди стават ноктите с него, но подготовката е страшно увреждащи, като за акрил, а свалянето кошмарно. Тук пишеше мацка с ник N!A. Наскоро ми писа, че е минала на диппинг и е много доволна, защото гел-лаковете не и държаха, че е с меки нокти. Потърси тема за маникюр с потапяне, диппинг и питай там! В тази тема никоя от нас не ползува такава система.

краси, и при мене е така, но не ми пука. Ако искам идеални, равни, еднакви нокти с хубав апекс и С-извивка просто орязвам собствените ми до дъно, правя каре и слой белеща се УВ база и удължавам с акригел и двойни форми. Foxy и va_ni, сигурно и други правят същото редовно, но върху нормално подготвен нокът и после пилят. Аз поизпилвам повечето  от акригела и отлепям, като лепенка, останалото. Отдавна спрях да се опитвам да пиля свободния край така, че да имам еднакви или подобни нокти. Бавно е, досадно е и по закона на Мърфи никога не се получава. Цялата процедура с каре, съхнене, белеща се база, печене, пълнене на формите, поставяне, почистване на излязъл акригел с потопена в разтвор четка, оформяне на обратната страна с мокра четка, печене, махане на форми, опилване с електрическата пила около кутикули и оформяне на свободен край отнема не повече от 45-60минути за двете ръце първите пъти, като първо правя едната ръка, после другата. Аз след всичко това матирам акригела, слагам 2-3 слоя цвят и топ за гел лак, като правя двете ръце заедно. Това добавя 5-10 минути към останалата процедура. Ако не се прави френски и не се слагат декорации всичко отнема под час. Съседка успява да се направи сама за половин час, но без гел-лак. Определено си струва. Само трябва да намериш акригел без лепкав слой, че е досадно да го бършеш отзад, под нокътя.

Към всичко, което вече сигурно имаш, като лампа и продукти ти трябват:

1) Акригел - опал или прозрачен белеещ седят най-естествено когато се гледа обратната страна на нокътя. Gelish Polygel и WillA Prinzyes са много добри, в Али има добри. Доволна съм от GDCoco New polygel, защото няма лепкав слой и от Yayoge, защото е в кутии, въпреки, че има лепкав слой.

2) четка за акригел или полигел. В Али пишеш polygel brush. Има метална шпатула от горната страна. Четка котешки език, за акрил също може да свърши работа. Някои хора направо размазват акригела с обратната страна на метален избутвач за кутикули.

3) двойни форми - от Али. Вече има всякакви. Доволна съм от 2 вида - едните са 140 броя и по-плоски с всякакви размери за крака даже, квадратни към кутикули, другите са извити като ноктите на баба Яга, 120 на брой, на тях пише YS и има линии и са обли към кутикулите. Първите ползувам за крака, а с вторите правя ръцете. Фокси има като вторите. Правят учудващо хубави нокти, че и сравнително прави.

4) електрическа пила. Не е задължителна, но с нея се оформят по-хубаво нокти и при сваляне се пили по-бързо. Да има две посоки. Не е нужно да е супер мощна.
Va_ni наскоро купи незаемаща място, с две посоки и достатъчна за маникюр. LadyMisty drill като напишеш излиза. Имат 2 вида такива, по-скъпите, със затваряне и блокаж на борчето чрез завъртане са хубавите.

Праймери, каучукови бази, белеща се, ако искаш да махаш често сигурно имаш.

# 374
  • Мнения: 787
Благодаря, Невена! Но като начинаещ и предните постове за разранени кутикули , за сега ще остана с "не ми пука". Имам само лампа, база, топ и цвят от приятелка, на които не държат. Седми ден нямам отлепване около кутикулите, а нокъта е третиран само със спирт. Обаче пиша интензивно на компютър и на натоварени те пръсти лакът на места се е износил. Ще видя като дойдат моите - база и топ Мlchey и праймер Веналиса(пише, че е безкиселинен). После видях, че топа не го препоръчате. За матов топ на места хвалите ГДкоко, но на места не?

Общи условия

Активация на акаунт