Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 640
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Red Lady, не разбирам от Шилак и скоро не съм купувала, а и CND непрекъснато сменят формата на флаконите и дръжката на четката и оформлението за да нямат време имитаторите да ги изкопират. От коя държава дойде пратката? Ако е от Китай, забрави да са истински. Друг път ползувала ли си CND Shellac? Имаш ли представа как мирише и какъв е като консистенция?

# 346
  • София
  • Мнения: 415
Има клипчета, които показват разликите между оригинални снд и ментета.
Аз имам няколко оригинални и две ментета, ако искаш мога да ги снимам.

# 347
  • Мнения: 41
Поръчах ги от Uk, момичето твърди че са оригинални. Гледах клипчета и четох, това което е от ляво на снимлата мисля,че имитация а това в дясно с бялото дъно и кода истински. Миришат на обикновенни лаковез, дори миризмата е доста силна, гъстички са.. но тези които мисля за имитация на самото шишенце даже не пише какъв цвят са.. И определено от Ebay повече няма да купя лак 😁 Мисля да и върна лаковете, а тя паричките ми 50£

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 17:25 от red_lady123

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
В гугъл има точно описание за разликите, но не намирам в момента блога където ги гледах. Ще потърся пак. Аз имам оригинален, да ти го снимам искаш ли?

# 349
  • Мнения: 41
Да,бих искала да видя вашите Shellac как изглеждат ако може Simple Smile

# 350
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета! Имам едни терзания със лакове на CND Shellac, поръчах си от ибей и днес като дойдоха имам голямо съмнение, че повечето са фалшиви... Може ли да ми кажете според вас притесненията ми основателни ли са? Ще прикача снимки 🤔
Скрит текст:
Мисля,не са ти ментета,просто някои може да са с по-старите шишенца,но е важно,че са ти стъклени.Имитациите на СНД Шилак,които съм виждала са пластмасови.А до колкото знам топа Експрес5 и  лака Vinylux нямат реплики Simple Smile

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 08:41 от bubanka

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 194
Ето от мен снимки
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 19:35 от lili29

# 352
  • Мнения: 2 276
Моите CND-та от алито изглеждат точно като тези на red_lady123 .
Нямат печат на дъното и имат само едно вдлъбнато номерче, стъклени шишенца.

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ето и при мен

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 16:47 от armira

# 354
  • Мнения: 41
Момичета, благодаря ви много! Аз зная,че Shellc оригинала е с бяло шишенце и целия е обвит с лепенка, а тези ментаците са цветни шишенца и си личат стикерите отпред и отзад на шишенцето. Явно са ми миксирани,защото имам и от двата вида аз. Утре ще ги връщам,защото не са ми изгодни от 12 лака 8 да са фалшиви 😁😂🤣

# 355
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Ето какво намерих за ментаците и оригиналния Шилак, със снимки и обяснения:

https://www.google.com/amp/s/nailssuppliesuk.wordpress.com/2014/ … cnd-shelllac/amp/

Номерата на истинските започвали с буквата M. На старите флакони номерата почвали с Х или ХУ.

Имало цветове, които били целите в един цвят, не с бяло дъно. Това били перлените или Флотът цветовете

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Точно от тук съм го гледала и аз.

# 357
  • Мнения: 29
На това попаднах аз [/img][/img]

# 358
  • Мнения: 41
Много полезна статия! Значи може да излезе,че неправомерно съм обвинила жената🙄🙄🙄😆
Но нищо, и без това имаше счупени и почти празни шишенца 😎
Някой да знае от Uk/Бг, от къде мога да си взема оригинален продукт на CND Shellac?
 И за да не ви досаждам толкова... показвам моя пръв опит със spider gel от днес 🤗

# 359
  • Мнения: 13 935
Накарахте ме да си прегледам всички Шилакове. Без изключение номерата започват с М, цветовете отдолу са различни, един е бял. Купувани са от Амазон, само един от ибей (белия отдолу).
В България оригинални се продават от Интеркозметика само на професионалисти.

Общи условия

Активация на акаунт