Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 607
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета, благодаря много за нюд-овете.
Ще ги разгледам ей сега.
Харесва и този с малко златно вътре. Абее, ще си ги поръчам всичките. Дано ги намеря.
nad_tab , мерси много за снимките!  bouquet bouquet bouquet
Дано го намеря този Lechat Heart&Soul със ситен златен прашец в него.

От тук го взех, преди 2г. още го имат Simple Smile))))
https://www.ebay.com/itm/LeChat-Perfect-Match-UV-Gel-Polish-Nail … Lsw3cA:rk:14:pf:0

# 481
  • Мнения: 2 272
nad_tab , много мерси! bouquet
Китайчетата вече ги поръчах!

# 482
  • София
  • Мнения: 757
Над, на втората снимка, на мострата, кой е? На моя монитор го виждам пепел от рози с лилав привкус.... Мнооого ми харесва

# 483
  • София
  • Мнения: 10 309
Над, на втората снимка, на мострата, кой е? На моя монитор го виждам пепел от рози с лилав привкус.... Мнооого ми харесва

Lechat Heart&Soul , не е розов, студен нюд, няма лилаво в него.

# 484
  • Мнения: 75
Момичета, знаете ли на какво се дължат тези бели петна по ноктите? Съмнява ме, че се появиха от един гел. Thinking

# 485
  • Мнения: 13 929
Прилича на разслояване на ноктите.

# 486
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Един единствен път са ме лакирали с Блускай и ми се появи такова разлояване на 2 пръста ...

# 487
  • Монтана
  • Мнения: 273
Може ли да ми препоръчате гел лак розово злато с едър брокат?

По възможност на Блускай, Елит99, Кани, Веналиса

# 488
  • България моята родина
  • Мнения: 201
Имам този

Пробвах го върху другия цвят,който се оказа не същия като на снимката,но бролатения мисля е добър

И от днес от части нанесен

# 489
  • Мнения: 2 179
Може ли да ми препоръчате гел лак розово злато с едър брокат?

По възможност на Блускай, Елит99, Кани, Веналиса

Този е точно такъв - рядък

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета, имате ли впечатления от гел лака на Roxy? Впечатлих се от няколко червени цвята, но предпочитам  да чуя мнение преди покупка.😊

# 491
  • Мнения: 400
И аз бях попитала по напред в темата,но никой не отговори май. Иначе имат много хубави цветове и топове. Мисля да поръчам матовия им топ. Ето нещо от мен днес

# 492
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Вяш, красота! Hug Аз само плакна очите с вашите красоти! Нищо, ще изкарам известно време само с педикюр.  Whistling Simple Smile

# 493
  • Мнения: 145
Vqsh13, кой е синия лак? Супер е маникюра!

# 494
  • Мнения: 400
Благодаря. Сега не е при мен не мога да кажа кой номер е, иначе е на SECRETLY. Бях го писала ама не знм дали беше в тази тема. Ако някой си го е записал може да ти каже. Иначе ще го дам след при първа възможност

Общи условия

Активация на акаунт