Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 844
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 400
Vqsh, а на изхода колко волта и ампера е? Ако ръкохватката е облечена в силикон, едно като гума, бяло, обикновено, може за нокти. За професионална употреба може и да не издържи дълго. Дани имаше подобна, друг вид блок, но с ръкохватка като тази, която описвам. Много беше доволна, но след година се скапа микромоторът. Не знам нова ли купи или смени ръкохватката. Ако ръкохватката е метал и пластмаса, слаба е. Нова ли е? Ако е употребявана, че и неправилно, не е чистена и смазвана може и да не издържи дълго. Аз не бих я купила. В смисъл, че в началото работят добре, но бързо се скапват. Също, ако е 12 волта и 0.8-1А на изход за 35 000 оборота няма да има мощ, дори на високи обороти и ще почне да вибрира. Кое те привлече в нея?

Защо не погледнеш JSDA jd700 и jd400? В доста салони работят с тях от десетилетие. Тихи са като мушички и за маникюр нищо повече не ти трябва. Писалките им са много леки и удобни. Някои от имитациите им в Али също са добри, но не всички.

Прахоуловител ти трябва щом работиш. Без него всичко наоколо ще става в прах и самият микромотор ще се скапе много, много бързо, че и без това са калпави частите в него.
Благодаря за отговорите. Ами не ги разборам просто ми хареса. Мисля че ще ми върши работа. Момичето каза, че има 1 год.гаранция. Да се надяваме  да няма проблеми и да ми върши работа.

# 676
  • Miami
  • Мнения: 413
Nevena Virolan, много, много ти благодаря за изчерпателния отговор HugFlowers Bouquet
Може ли само да ми дадеш линк  каква точно белеща база използваш, за да проверя дали я има в ибей или амазон?

# 677
  • Paris, France
  • Мнения: 14 378
Striplac Alessandro от Амазон или Сефора и Born pretty Peel off от алиекспрес. Последната държи по-яко, но на принцесата Стриплак и държал по-яко. Слага се на полиран нокът, никога матиран и по свободния слагаш ултрабонд, а отдолу каре. С каре на отчеква нокът. Трябват ти полиращи блокчета. Тях от Али ги купуваме. Ако искаш линк за моите мога да го изнамеря. Реинфорс от али. Canni, Azure, GDCoco, elite99, Mshare са добри. Канни не пари в лампата.

# 678
  • Miami
  • Мнения: 413
Благодаря много, Nevena Virolan Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

# 679
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
А с отлепяща се база - какъв е протокола по слагането? Полиране, каре, база отлепящя се... и после? Благодаря!

# 680
  • Paris, France
  • Мнения: 14 378
А с отлепяща се база - какъв е протокола по слагането? Полиране, каре, база отлепящя се... и после? Благодаря!

После правиш това, което правиш върху разтворимата база. В повечето случаи, ако няма проблем с белене слагаш цвят, декорации и топ. Ако искаш удължаване слагаш форми и удължаваш с гел, ако искаш удължаване с акрил, слагаш тънък слой изграждащ гел, печеш, махаш лепкавия и Награпяваш с пила 100. Отгоре слагаш ултрабонд върху целия, награпен гел и форми и започваш да наплескваш акрила. Ако искаш правиш бомбе с реинфорс. То може да се направи и върху цвета и тогава ноктите не изглеждат тумбести визуално и покритието изглежда много тъничко, защото към кожата и свободния край няма много материал. Някои хора махаме лепкавия слой от базата или от реинфорса за да стане по-хубаво и равно около кутикулите. Други мажат яко с цвета и с тънка четка навират под кутикулите. Може да се махне лепкавия слой и отгоре  да се лакира с обикновен лак. Като изсъхне се слага обикновен топ или гел топ. Много са възможностите. Това е най-ценният ми продукт за нокти. Важното е ноктите да са полирани и да се сложи каре. Може да не се полира само ако ноктите с  здрави и идеално гладки. Ако се белят, белещото се се маха с шлифоване и целият  нокът се полира до блясък с гумената страна на блокчето. След минаване към полиране и такава база ноктите се разхубавяват и втвърдяват, за разлика от обикновените, разтворими бази, особено ако се матира.

Кори, искаш ли линк към блокчетата за полиране?

# 681
  • Miami
  • Мнения: 413
Няма нужда, Nevena, аз имам такива блокчета за полиране. Благодаря още веднъж, много си изчерпателна. Отивам да поръчвам бази, реинфорси...Laughing

# 682
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
А може ли да се сложи каучукова база върху отлепяща се и да се продължи с цвят и топ? Това би ли задържал за по-дълго време маникюра при липса на съдомиялня и вършеше на доста домакинска работа? Мислех така да пробвам...

# 683
  • Мнения: 75
Здравейте момичета,
Бях казала, че ще споделя резултата от фрешера и киселинния праймер на Коди. Амиии пак ми се обели лака за отрицателно време... и моите отдолу се изпочупиха. Искам дълги нокти и съответно си ги изградих с двойни форми и гел на гд коко. Така маникюра ми издържа най-много, но голямо разливане и омацване става. Да не говорим колко време отнема.

# 684
  • Мнения: 13 972
А може ли да се сложи каучукова база върху отлепяща се и да се продължи с цвят и топ? Това би ли задържал за по-дълго време маникюра при липса на съдомиялня и вършеше на доста домакинска работа? Мислех така да пробвам...

Може Simple Smile

# 685
  • Варна
  • Мнения: 1 880
Последното ми творение с Розалинд .
Някой от вас ползва ли тези лакове ? Къде мога да ги намеря ? Професионални ли са?

# 686
  • Paris, France
  • Мнения: 14 378
черичери, не знам какво друго може да се направи. Щом ти се чупят ноктите, с праймър ще се чупят още повече. Може да пробваш ултрабонд над праймери, ама надали ще помогне. На бас се хващам, че не си слагаш редовно маслото.

Купи си акригела без лепкав слой на ГДкоко. Той не се разтича и с него формите само се пълнят и поставят, чисти се с квадратна четка и спирт излязлото и се пекат 5 пръста заедно. Готово. За 20 Мин стават двете ръце ако имаш подходящи форми. Аз вече така правя като искам дълги нокти. Така имам идеални нокти, с идеален апекс, идеална С-извивка, колкото време искам. Понеже слагам на каре и белеща се база след скъсяване с ел.пила просто отлепвам останалото и си имам гладки, твърди, здрави нокти. Като имам работа с ръцете просто махам акригела и готово. Не ми се занимава с отглеждане на калпави нокти, макар че принцесата и други успяха. Нямам нерви

почти безобидна, може. Даже може белеща се да сложиш в средата, а отгоре каучукова по цял нокът. Принцесата точно така прави, но без разстояние между белеща се и кожа. Само свободния край го оставя непокрит и даже май Награпява там.

# 687
  • Мнения: 47
princess_des
Във фб страноцата им е cosmetics bio/козметикс био. То даже на шишенцето си пише долу сякаш - developed by cosmetics и не мога да прочета нататък, но от страницата им ще намериш и сайта. Не знам дали са добри и мен ме интересува информативно.

Някой пробвал ли е полигеловете на коди фокс/и от къде може да се вземе, не го виждам в коди.про/ и комилфо? Хубави ли са, приличат ли си един с друг, на кой приличат - имам на кристал нейлз и от али A-Nail - ако някой е ползвал тези и за които питам. Лесно ли се свалят. Кой е по-добре да си взема?
Този на кристал нейлз е много хубав - здрав е, не се чупи дори и на тънко, огъва се но не ще да се чупи, а определено го насилих, защото ми беше интересно колко ще издържи. И се сваля за отрицателно време. В инструкциите пише да се изпили до тънък слой и да се чака 20 минути... става по-бързо от това, някъде 10-15 с лака отгоре. Лакът на марката също се разтваря за отрицателно време. Но тубичката е въз малка за цената. Този на A-Nail се чупи по-лесно и няма сваляне с ацетон/разтвор - трябва да се пили.

Също някой да знае хубави акварелни капки. В али намерих 2 вида, някой да е пробвал. Комилфо имат виждам. Сикретли имат, но са скъпи. Ако вършат хубава работа, няма проблем, но за тези пари искам първо да чуя мнение или да видя резултат. Ниак нагел имат, чувала съм, че са ок, но не виждам цена.

# 688
  • Paris, France
  • Мнения: 14 378
https://kodi.pro/beauty-brands/komilfo/komilfo-acryl/?page=2

https://kodi.pro/gel-builder/acrylic-gel-system/

Не съм ги тествала. Сега виждам, че в сайта доставките на поръчки над 100$ са безплатни.

# 689
  • Мнения: 47
Да, тези двата ги видях в коди.про
На фокс не видях там само, а имат и сякаш съм го чувала от Masha Create. Но на руски, а аз този език не го разбирам.
Тези двата поли гела ги има и из бг страници и са на почти същата цена като от коди.про.

Общи условия

Активация на акаунт