Всичко за всички марки гел лакове-23

  • 43 739
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 75
Последното ми творение с Розалинд .
Някой от вас ползва ли тези лакове ? Къде мога да ги намеря ? Професионални ли са?

Скоро ми бяха казали за тях, били много хубави и скъпички... ще питам за по-подробна информация Blush

# 691
  • Мнения: 75
черичери, не знам какво друго може да се направи. Щом ти се чупят ноктите, с праймър ще се чупят още повече. Може да пробваш ултрабонд над праймери, ама надали ще помогне. На бас се хващам, че не си слагаш редовно маслото.

Купи си акригела без лепкав слой на ГДкоко. Той не се разтича и с него формите само се пълнят и поставят, чисти се с квадратна четка и спирт излязлото и се пекат 5 пръста заедно. Готово. За 20 Мин стават двете ръце ако имаш подходящи форми. Аз вече така правя като искам дълги нокти. Така имам идеални нокти, с идеален апекс, идеална С-извивка, колкото време искам. Понеже слагам на каре и белеща се база след скъсяване с ел.пила просто отлепвам останалото и си имам гладки, твърди, здрави нокти. Като имам работа с ръцете просто махам акригела и готово. Не ми се занимава с отглеждане на калпави нокти, макар че принцесата и други успяха. Нямам нерви

почти безобидна, може. Даже може белеща се да сложиш в средата, а отгоре каучукова по цял нокът. Принцесата точно така прави, но без разстояние между белеща се и кожа. Само свободния край го оставя непокрит и даже май Награпява там.

Абее, смотана работа общо взето. Само дето преди не ми бяха така ноктите Thinking
Иначе, наистина маслото събира прах, но ме е страх да го слагам, за да не омазни допълнително и още по-бързо да падне лака.
Аз не мога да си позволя отлепяща се база, защото всичко мия на ръка, нооо за акригела ще те послушам. Благодаря Hug Flowers Rose

# 692
  • Враца
  • Мнения: 800
Чери, тези Be stone Best one и аз искам да знам как са. Ползва ги една маникюристка (Евгения Александровна), чиято работа следя, когато имам време във фейса. Тя ги хвали, но подозирам, че мъжа и е дистрибутора и затова не съм убедена колко точно са добри. Дано се появи някой да каже от личен опит как са.

# 693
  • Paris, France
  • Мнения: 14 163
cherry, офф - забранено е един и същ потребител да пише два поредни поста. Не е нужно да цитираш всичко. Можеш да цитираш част от поста, а не целия и така твоят пост не става дълъг. Или просто да се обърнеш към конкретни потребители и да отговориш на написаното от тях, както правя често аз. Не те хокам, а обяснявам правилата.

Не си права никак за маслото. То не предизвиква отлепване на вече поставен акрилен продукт. По-кисело е и в кисела среда водата прониква по-трудно. Затова pH на скалпа е 5.5, а на косата 3.9. На ноктите не помня колко беше. Препаратите за миене са обикновено силно алкални и непрекъснато обезмасляващ нокти и околна кожа. В алкализираната и обезмаслена кожа и нокът се задържа вода, повече вода и по-дълго време. Тази информация я има в интернет. Ако не ми вярваш, като си без лак, натопи ръцете в оцет или лимонов сок, и после намажи с масло. С масло някакво, не крем. Кремовете съдържат вода. Сутринта ноктите ти ще са съвсем други. Гарантирам. Маслото е част от системата и без него трайност просто няма. Убедих се на собствен гръб и доста от дамите тук констатират същото.

Белещата се база не ми се бели като мия. Аз се къпя дълго, в гореща вода, всеки ден и до Нова година имах коса до кръста. Живеем в район с твърда вода и кисна всичко в оцет преди да сложа в миялна. Колкото повече барам оцет, толкова по-хубаво ми стават ноктите. Вече не слагам ръкавици освен при къносване.

# 694
  • Мнения: 75
Извинявам се, не знаех!

Nevena, а ако е гел ще има ли повдигане или е без значение гел ли е, акрил ли е?
Вярвам на хора с опит, така че ще те послушам.

ferriy, като получа отговор, ще споделя. И на мен ми е много интересно.

# 695
  • Paris, France
  • Мнения: 14 163
Nevena, а ако е гел ще има ли повдигане или е без значение гел ли е, акрил ли е?

Не разбирам въпроса. Ако питаш по принцип - да, и с гел и с акрил може да има повдигане по-рано от обичайното. Зависи от нокът, стил на живот, продукт, съвместимост на продукта с ноктите, техника. Факт е, че и най-опитните маникюристки с по 30-40 години стаж имат по някоя клиентка, на която нищо не и държи на ноктите повече от 4-5 дена, като понякога жената е носила същият продукт с десетилетия. При мене се получи от хормонален проблем и продължи и след нормализирането на хормоните, но след време изчезна.

С две думи - никоя от нас, тук, с опит със собствени и чужди нокти не може да ти гарантира, че това, което ти предлагаме като продукти и техника ще сработи на твоите нокти. Ние предлагаме евентуални решения, без да гарантираме. Трябва да пробваш, едно, друго, трето, пето докато си намериш твоята система. Досадно е, скъпо е, изнервящо е, гадно е, но в един момент нещо проработва.

Започни с маслото и ще усетиш разлика! То е задължително. Не си първата, която мисли, че ще и отлепи гела. Няма.

Може да се наложи да свалиш покритието за известно време. Просто орязваш ноктите и не ги мислиш. Съветвам всички, които махат гел поради отлепяне и меки нокти да си орежат ноктите за да не с стресират допълнително от счупвания. После масла, полиране и ще живнат.

# 696
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Опит втори Simple Smile
Светлото ПНБ 160; кафявато ПНБ 122, брокатеното ОКСИ 96 и ваденки Simple Smile База и топ - Коди.
На единият среден пръст се получи някаква шупличка ... ще си я гледам така две седмици ...

Скрит текст:

# 697
  • Мнения: 13 944
Пилни я малко и поправи, изобщо няма да личи.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Здравейте, следя Ви от доста време насам, но тъй като нямах гел лакове не съм се включвала 😁 Скоро пристигнаха и направих първи опит, разбирасе не особено сполучлив, но с времето ще стане. Ако можете да ми препоръчате UV/Led лампа за професионална употреба много ще се радвам 😊

# 699
  • Paris, France
  • Мнения: 14 163
Райна, добре дошла и с такива дълги и красиви нокти се надяваме да ни посещаваш често със снимки. Издавай бързо лака на средните пръсти! Грабвай две Sun1s ако ще работиш, една Sunone ако е само за тебе. На първа страница имаме подробни описания на лампите.

Почти безобидна, да, запили и тури един слой топ и готово.

# 700
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Да ви попитам, ако всичко е идеално - добре положен маникюр, не се бели, зацепва, няма поражения ... На какъв период от време го сменяте? Аз се лакирам в неделя (или късно вечер в събота) и след две седмици пак по това време сменям ... Снаха ми е маникюристка и каза, че опималният период е 20-тина дни, нищо че повечето производители на лакове дават срок 14 дни ... Та, питам се - да увелича ли периода на носене на три седмици? Какви биха били пораженията по нокти, кожа ..., ако се сменя гел лака на две седмици? При използване на олио за нокти два пъти дневно и крем за ръце 2-3 пъти дневно.

# 701
  • Мнения: 75
Относно Be stone Best one впечетленията, които ми споделиха са:
Дамата има основа и топ. Каза, че са издръжливи. Дори след чистене на баня с  препарати без ръкавици, лакът не е мръднал. Била много доволна, чувала че цветовете са много покривни и скоро ще ги пробва.
На мен ми идва малко скъп за домашна употреба, но може да си взема само основата.

# 702
  • Мнения: 5 317
Имате ли идея от къде да купя въздушна четка?И как точно се действа с нея,трябват ли специални лакове или бои?

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Благодаря! На това дълъг нокът ли му казваме ThinkingSatisfied лаковете са на GD Coco, като под брокатения (номер 824) е един слой 810.
Райна, добре дошла и с такива дълги и красиви нокти се надяваме да ни посещаваш често със снимки. Издавай бързо лака на средните пръсти! Грабвай две Sun1s ако ще работиш, една Sunone ако е само за тебе. На първа страница имаме подробни описания на лампите.

Почти безобидна, да, запили и тури един слой топ и готово.

# 704
  • Paris, France
  • Мнения: 14 163
Почти безобидна, ако производителят пише 14 дена е добре да се свали тогава. Ако се носи по-дълго се сваля по-трудно. След определено време гел-лаковете почват да деполимеризират. Носила съм по 3 седмици редовно в миналото. 25+26 дена ми е рекорда и едвам изтраях. Честно казано, на мене ми омръзва да ходя с един и същ цвят повее от седмица, но 2 мога да издържа. Ако покритието не се сменя често отдолу може да се развие инфекция без да усетим и като свалим след месец положението да е нетърпимо и да трябва да ходим без гел 2-3 месеца. На доста момичета се е случвало. 2-3 седмици е ОК според мене.

Райна, за мене това е дълъг нокът, да, доста даже. По-дълги естествени нокти аз не нося. Не ми е удобно. Благодаря за цветовете.

Общи условия

Активация на акаунт