Добър гинеколог Бургас-проблемно забременяване

  • 2 763
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Момичета не се лъжете да ходите във Варна при Александров-излишни нерви и пари. Най-добрите за този вид проблеми са лекарите в Надежда. Ако имате тази възможност се обръщайте за помощ при тях!!

# 16
  • Мнения: 198
Момичета не се лъжете да ходите във Варна при Александров-излишни нерви и пари. Най-добрите за този вид проблеми са лекарите в Надежда. Ако имате тази възможност се обръщайте за помощ при тях!!
Кой препоръчвате в Надежда ?

# 17
  • Мнения: 52
В момента се радвам на едно слънчице благодарение на доктор Персенска. Изключително добър лекар и прекрасен човек!!!

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Рядко има лекари като доктор Александров, които правят всичко по силите си да помогнат. За съжаление хората не оценяват! Ако да сбъднеш мечтата на някой е лъжене здраве му кажи!

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 22:09 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 19
  • Мнения: 198
В момента се радвам на едно слънчице благодарение на доктор Персенска. Изключително добър лекар и прекрасен човек!!!
Тук във форума бях чела , че Персенска пращала момичетата с нисък AMH направо за донорска яйцеклетка !

# 20
  • Мнения: 52
Ами незнам затова точно, тъй като ние сме с друг проблем, но аз останах много доволна от отношението и вниманието, което имаше тя към нас.

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 825
Значи в Бс няма и един свестен гинеколог свързан с репродуктивната медицина.Една Стара Загора има повече специалисти било то и в други области на месицината от нас тук в Бс.Аз доста си изпатих от бургаските гинеколози.Моето детенце е ин витро.А къде да се насочите прочетете в интернет има доста обилна информация по тази тема само не в Бс.Успех ви желая!

# 22
  • Мнения: 1 764
В момента се радвам на едно слънчице благодарение на доктор Персенска. Изключително добър лекар и прекрасен човек!!!
Тук във форума бях чела , че Персенска пращала момичетата с нисък AMH направо за донорска яйцеклетка !
И не само Персенска, мен Стаменов ме изпрати за ДЯ, заради "отровната комбинация - възраст, НЯР и МФ".

# 23
  • Мнения: 198
Възрастта колко е ? МФ - какъв е проблема с мъжа . Питам защото и при мен ги има трите Sad

# 24
  • Мнения: 1 764
Възрастта колко е ? МФ - какъв е проблема с мъжа . Питам защото и при мен ги има трите Sad
Години- 42, МФ-олигоастенозооспермия, морфология по Крюгер 5%. Чакахме близо 1 година за първичен преглед при Стаменов, който уж не гледал АМХ и не се интересувал, но като видя моето - 0,376 ...Sad Както и да е, направихме един опит при него и то по дълъг протокол по наше настояване, за да направя Ф с еднакъв размер,че по къс при мен нарастват неравномерно. Дългият протокол е противопоказен при жени с НЯР/ИЯР, но противно на неговите очаквания аз направих 7 Ф, с 6 Я, от които 1 лутеинизирала и 5 годни за оплождане. От тях се оплодиха 4 и стигнаха бластоцит, върнаха ми 3,но резултат - 0. След този опит, който беше буквално извиване на ръце от наша страна, той каза, че повече няма никакъв смисъл, ами направо ДЯ или....да пътувам от Бургас до Сф всеки месец да ми вади Я на ЕЦ, което е немислимо, все пак ходя на работа...не съм домакиня!

# 25
  • Мнения: 198
Аз съм почти в същото положение ! АМХ 0,26 от вчера , имаме морфология по крюгер 2,5 % и съм на 37 . Благодаря за полезната имформация определено няма да отида при Стаменов . Той в коя клиника е ?

# 26
  • Мнения: 1 764
Аз съм почти в същото положение ! АМХ 0,26 от вчера , имаме морфология по крюгер 2,5 % и съм на 37 . Благодаря за полезната имформация определено няма да отида при Стаменов . Той в коя клиника е ?
Ами, в една от най-нашумелите в последно време - "Надежда". Явно е добър,но за някои Sad. А и май е доста натоварен в последно време и малко ми се струва,че претупва нещата и гони бройка по успеваемост с по-млади пациентки....
А за МФ бягай и от Щерев, там не са добри за МФ.

# 27
  • Мнения: 198
Минах през Щерев за първичен , Надежда не се обадиха , надеждата ми е в Адела при Калчев имам час да видим !

# 28
  • Мнения: 1 764
Минах през Щерев за първичен , Надежда не се обадиха , надеждата ми е в Адела при Калчев имам час да видим !
От "Надежда" се обаждат горе-долу след около 3 месеца след като си пуснала он-лайн заявката за първичен преглед. Аз подадох август 2017 г. и ме се обадиха октомври 2017 г. за преглед юни 2018 г. За "Адела" съм чела хубави неща. Дай, Боже да ти е на късмет!

# 29
  • Мнения: 703
Репродуктивният кабинет в Мбал Бургас ,защо не пробвате там?

Общи условия

Активация на акаунт