Майчин дом Варна - тема 11

  • 54 150
  • 760
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 143
Анна Атанасова

# 151
  • Мнения: 3
Благодаря ви дами за информацията и за всеки случай ще питам на регистратура да ми кажат със сигурност как стоят нещата. Иначе и аз се следя при д-р Анна Атанасова Simple Smile

# 152
  • Мнения: 92
Може ли информация как протича нормално раждане с Анна Атанасова?
Съгласна ли е да не слага окситоцин, ако не е наложително? Изчаква ли преди да отреже пъпната връв?

# 153
  • Мнения: 6
Раждали при нея ще кажат, но аз мога да споделя, чя бях в предродилна докато Атанасова израждаше в родилна зала (дели ги една pvc врата). Учуди ме тишината от росилна зала - нито тя викаше на родилката, нито раждащата крещеше - говориха си все едно пият кафе Simple Smile

# 154
  • Мнения: 1 694
Аз се преместих при нея точно поради тази причина- тя подкрепя нормално раждане и се съобразява с желанията на родилката (доколкото това е съвместимо с родилния процес). Всички мои приятелки са много доволни от раждането при нея. А за пъпната връв мисля че си е масова практика за М дом да изчакват с прерязването. Аз с предното раждане дори не успях да си го поискам, но те така си направиха по подразбиране- отложено прерязване, моментален контакт кожа в кожа като се роди, закърмване на 5тата минута- аз бях в еуфория и не успях да си кажа, но те всичко си спазиха

# 155
  • Мнения: 92
Аз се преместих при нея точно поради тази причина- тя подкрепя нормално раждане и се съобразява с желанията на родилката (доколкото това е съвместимо с родилния процес). Всички мои приятелки са много доволни от раждането при нея. А за пъпната връв мисля че си е масова практика за М дом да изчакват с прерязването. Аз с предното раждане дори не успях да си го поискам, но те така си направиха по подразбиране- отложено прерязване, моментален контакт кожа в кожа като се роди, закърмване на 5тата минута- аз бях в еуфория и не успях да си кажа, но те всичко си спазиха
Чудесно! На мен тя и Д-р Друмев ми направиха много добро впечатление, когато лежах в МД. Задължително ще си запазя час при Д-р Анна Атанасова и ще ги обсъдим тия неща. Просто исках да знам дали е възможно или да не губя и нейното и моето време.
Много, много благодаря за изчерпателния отговор! 💐

# 156
  • Мнения: 1 143
Аз съм писала вече, но наистина въпреки дългото ми раждане и усложненията съм много доволна от д-р Атанасова. Беше при мен почти през цялото време, а след като получих пълно разкритие беше в залата докато не родих. Забавляваха ме с акушерките защото на мен ми се плачеше по едно време  😁. Отделно, че ме е зашила перфектно и все едно не съм раждала.
 Окситоцин при мен имаше, но аз преносвах и предизвиквахме раждането. За пъпната връв беше точно както дамата преди мен е писала.
Ако се изговорят всички желания на майката предварително, не мисля че би имало някакви разминавания.

# 157
  • Мнения: 92
Момичета, много благодаря! Стана ми едно леко, като прочетох какво сте написали за Д-р Анна Атанасова.
Хубав и усмихнат ден ви желая! 🌞☺️

# 158
  • Мнения: 2 721
Когато раждах преди 3години в предродилна до мен докато потготвят една жена за епидурална, тя взе , че роди. Там беше и Анна Атанасова и честно не чух и звук, разбрах, че е родила когато бебето изплака. 😄 Аз съм раждала естествено при друг лекар, но за нея съм чувала само хубави неща , и както моят АГ Корновски, така и тя , са от малкото , които държат на естественото раждане и те подкрепят в избора. 😊

# 159
  • Мнения: 298
Здравейте момичета, искам да ви попитам кои акушер- гинеколози в Майчин дом работят със здравната каса, или къде в сайта на болницата мога да видя тази информация защото търсих ама нищо не открих? Аз си записах час при др Бейлерян поради съмнения за бременност заради закъсняващ цикъл, но пък отрицателни тестове. Моите колежки всички раждаха при нея и само хубави отзиви съм чула.

# 160
  • Мнения: 1 694
Д-р Бейлерян не работи по касата. По ЗК работят до колкото знам д-р Митев, Сариев, Костов, Едхем, Друмев, за другите не знам. В сайта мисля че като отвориш да си запазиш час онлайн, пише ако работи с НЗОК

Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 19:11 от Milk-choc

# 161
  • Мнения: 3
Здравейте мами, след като питах в МД ми казаха, че за нормално раждане не е задължително да се избира екип ами може с дежурния да се случат нещата. Цената за раждане за здравно осигурени лица е 650лв, а ако искате екип за нормално раждане става 850лв. За упокойка, която не е задължителна, но вие все пак искате цената става 1050лв. Като в това всичкото нещо си влиза престоят в нормална стая, храна, всички необходими неща за вас и бебчо. Simple Smile
За секцио цената е една 1250лв и там е задължителен изборът на екип.
Надявам се да съм била полезна. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 116
Здравейте! Към коя лекарка ще ме насочите за взимане на цитонамазка и профил.преглед? Не съм бременна.
Също и цена, ако може Purple Heart

# 163
  • Мнения: 8
Здравейте! Към коя лекарка ще ме насочите за взимане на цитонамазка и профил.преглед? Не съм бременна.

Също и цена, ако може Purple Heart

При който и да отидеш, всеки ще ти вземе цитонамазка и ще те прегледа, лично аз бих ти препоръчала Анна Атанасова и Бейлерян, въпреки, че и Костов е добър специалист, малко изглежда вятърничев, но си разбира от работата!
Относно цените, най -добре звънни на регистратура, там ще ти дадат точна информация!

# 164
  • Мнения: 139
Здравейте, може би не това е темата, но не успях да намеря актуални мнения за инвитро в Майчин дом. Въпроса ми е някой правил ли е скоро инвитро там, какво Ви е мнението за специалистите там, от кого сте доволни... тъй като се чудя към коя клиника да се насоча във Варна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт